Şimdi Ara

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
6
Favori
8.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bölüm 10 çok güzeldi.

Bu yorum doğru mu?

aslında olay şu yukino ile hayato arasında ailelerinin görüştüğü ve ikisini evlendirmek istedikleri gün yüzüne cıkmaya başlıyo.. hayatonun gelen teklifleri geri cevirmesinin ve her seferinde ben iyi biri değilim demesinin sebebi bu. ayrıca yukino nunda hikkiye gecen bölümde bir gün banada yardım et demesinin sebebide budur.. SaygılarımLa:))

Devamını da anladım yukinon gelmek istemiyordu bu sefer haccimanı kullandı yukinonu evden çıkarmak için. Yukinon evlenmek istemiyor hayatoyla! Of nasıl geçicek bir hafta!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Holk -- 6 Haziran 2015; 12:53:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holk

Bölüm 10 çok güzeldi.

Bu yorum doğru mu?

aslında olay şu yukino ile hayato arasında ailelerinin görüştüğü ve ikisini evlendirmek istedikleri gün yüzüne cıkmaya başlıyo.. hayatonun gelen teklifleri geri cevirmesinin ve her seferinde ben iyi biri değilim demesinin sebebi bu. ayrıca yukino nunda hikkiye gecen bölümde bir gün banada yardım et demesinin sebebide budur.. SaygılarımLa:))

Devamını da anladım yukinon gelmek istemiyordu bu sefer haccimanı kullandı yukinonu evden çıkarmak için. Yukinon evlenmek istemiyor hayatoyla! Of nasıl geçicek bir hafta!

hocam ilk sezonda soyle bir konusma geciyordu.. yukinon, ben ablamın yedegiyim falan diyordu amma bilemedim.. umarım hacihaman yukinonu kacırır ve sonsuza kadar mutlu yasarlar

• Holk kullanıcısına yanıt
    Açıkcası doğru mu bilmiyorum bunu ancak novel'i okuyanlar bilebilir ama bu yönde çok işaret var doğru olma ihtimali yüksek son 2 bölümde anime kitabın volume 10'u bitirecek ve muhtemelen 13. bölümde ilk sezonda yaptıkları gibi yan hikaye ile bitirecekler. Hikayenin volume 12 13 gibi final vermesi bekleniyor bende muhtemelen kitabına başlayacam anime bittikten sonra
  • Sırf Hachiman için izlenir, İzlemeyi düşünen varsa izlesin
  • 11. bölüm ne zaman
  • 11. bölüm akşam çıktı baya geç çevirildi.

Denecek çok bir şey yok yui destekçileri için teselli konusu mu kursak ne?

http://i.imgur.com/hY8JVTA.png

O değil de yazık kıza cidden ilk defa hayali bir karakter için üzülüyorum.
  • gariban yui..... bu arada 13 bolum mu olacak yoksa 12 mi?
  • Yukinon'un ablası, annesi, hayato ve şu her seferinde " hikki bana çıkma teklif etti yha :SS " triplerine giren kızı doğramak isteyenler + lasın lütfen

Edit: Bu bölümde + olayı yokmuş fail oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sc Violet -- 13 Haziran 2015; 11:08:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayato Hikigayaya senden nefret ediyorum demesinin sebebi bence yukinon'dan hoşlanıyor zaten çocukluk arkadaşları.Artı bir bölümde baş harfi Y demişti.
    Her zaman hikigayanın yukinonun yanında olmasına deli oluyor hayato.
    Yukinonda bu sezon aşırı değişiklikler gördük hele bakışları varya bitiriyor
    Yui vs yukinon savaşı çıkarsa şaşırmayın derim
  • Yukinon alır vs de derim olm aşırı tatlı lan yok böyle bir şey hikigaya biraz kafasız olmasa götürür o kızı demedi demeyin buraya yazıyorum.
  • İlla tercih edeceksek ben yukinondan yanayım ama esas oğlanımız bir koluna yukinonu diğer koluna da yuiyi takabilir sonuçta 4e kadar yolu var hanımlar birbiriyle anlaşabilirse
  • Son 2 bölüm :(

Acaba 3. sezonu gelir mi ?
  • Arkadaşlar bu sezon çekilme olayı ve bölümler ne zaman yayınlanıyor ? En son 2. sezon 11 . bölümdeler diye biliyorum. 3. sezon olacaksa ne zaman yayınlanacak ? Teşekkürler.
  • Yui ile hachiman daha iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • anime tanrıları şu kızı mutlu edin artık

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru
  • ilk sezonda haruno yo sevmistim.. lakin bu sezonda neftet etmeye basladım kadından..

acaba nasıl bi final olucak baya meraklandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazeran

anime tanrıları şu kızı mutlu edin artık

En doğal en içten gelen karakter bana, hepsi farklı kişilere yönelsede mutlu mesut bitse şu seri. Sonra ki sezonu merakla bekliyorum.

• quote:

anime tanrıları şu kızı mutlu edin artık

İzlerken kafam çok karışıyor,Yukinon mu yoksa Yui mi diyeYukinon aslında yaşadıklarından dolayı böyledir,bilemiyorum ama çok donuk bir kız,fazla mükemmel,soğuk nevaleAma Yui gerçekten çok tatlı ve içten bir kız ilk başta biraz salak buluyordum kendisini ama şimdi seviyorum sanırım İyi niyetli olduğu her halinden belli kızın,bizim Hikkiyle tek başına yürümek bile istemedi haksızlık olur diye

• Bu yazacagim tamamen atmasyon ama bana geliyor ki serinin son ve en buyuk problemi yui olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu yazacagim tamamen atmasyon ama bana geliyor ki serinin son ve en buyuk problemi yui olacak.

hocam acıkcası olması en buyuk ihtimal suan bende senin gibi dusunuyorum aslında..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.