Şimdi Ara

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
148
Cevap
6
Favori
8.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bahar döneminin animeleri bayağı güzel çıktı. 3 bölümünü de peş peşe izledim, güzeldi, eğlenceliydi. Çeviren, fansub yapan arkadaşlarımızında emeğine sağlık.
  • beyaz saçlı eleman tamamen faul ve boş karakter.animenin tadını bozuyor o eleman olmasaydı iyi olabilirdi.
  • Konuda her ne kadar daha yayınlanmadan atılmış birkaç yorum olumsuz bulunsa da bence gayet güzel ve izlenilebilir bir anime.Yalnız sırf romantik için izleyenler biraz hayal kırıklığına uğrayabilir.Henüz yayınlanmadan önce açılmış bu ön tanıtım konusunu biraz güncelledim belki bu animeyi görmeyen/tamamlamayan vardır diye. Bunun için tekrar teşekkürler.@Akuma_Blade

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖmErenay -- 8 Ocak 2014; 12:42:19 >
  • Hachiman tam filozof yahu .1 günde izlemiştim bütün bölümleri ama pek romantizmlik bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: InFlux

Romantizm için izleyecekseniz bence hiç başlamayın ama komedi içinse izlenmeye değer.

+1 romantik yazmışlar da romantik bir tarafı yok
  • 2. sezon duyuruldu

Kaynak: AMT
  • İşte bunu bekliyordum.
  • 2. sezon haberi sevindirdi
  • eh çerez niyetine izlenir, şu beyaz saçlı çocuğa acayip gıcık oluyorum çok gereksiz bir karakter
  • hikigaya adamımsın vesselam.
  • Beğendim. Güzeldi. Galiba yeni bölümlerde çıkacakmış. Yanlız niye bu japonlar erkek erkeğe durumunu bu kadar seviyor garip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az bir konuda gördüm isimini bu kadar uzun anime isimimi olur dedim şimdi burdayım.Konusu güzel mi başlamayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elamanin yaptigi yorumlar ve cikarim yetenegi beni seriye bagimlisi yapti 2. Sezonu bekliyorum simdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci sezon birinci bölüm çıktı bilginiz olsun.

Edit: İlk bölümü izledim gayet güzel Hachiman toplumu suçlamaya devam ediyor Saika ile muhabbetler bomba Yukino ve Yui zaten ayrı bir alemler gayet güzeldi ilk bölüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaneki Ken -- 4 Nisan 2015; 0:09:52 >
  • animeyi bir gün de başlayıp bitirdim.uzun aradan sonra cool diyebileceğim bir karakter çıkmasi hoşuma gitti hachimanın tavırları düşünceleri beni benden aldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zamandan sonra diğer asosyal tiplerden bir farkı olan bir başkarakter görebildim.Hachiman çok başarılı bir karakter olmuş.Kara mizah tadında olan esprilerine ve kıza benzeyen oğlanla olan diyaloglarına yer yer sesli güldüm.Özellikle animede insanlar arası sosyal ilişkilerde baş karakterin yorumları çok hoşuma gitti.Eğer Boku Wa Tomodachi ga sukunai animesini sevdiyseniz bunu da seversiniz.İkinci sezon biter bitmez onu da indirip izlerim.Tanıtım için Akuma'ya teşekkürler.
  • Hachiman adamın dibisin dibi Adamda gemi kazanı gibi yürek var, harika bir bölümdü fark etmesekde etrafımızda gerçekten böyle insanlar var sırf bizim mutluluğumuz için kendini paralayanlar hiç bir karşılık beklemeyenler ve o insanlar iyi ki varlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaneki Ken -- 11 Nisan 2015; 14:14:28 >
  • Ulan Hachiman.. Biri derse inanmamda kendime bukadar benzeten birini ilk kez gördüm haytımda , animede bile olsa... Bu tarz çizimli animelerden pek hoşlanmasamda favorilerimde 1. sıraya kuruldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terius -- 13 Nisan 2015; 18:52:26 >
  • Problemleri çözme konusunda metodları direk sonuca gitsede adamı izlerken ben bile kızmaya başladım, bu kadar iyi birinin tüm suçu negatifliği tek başına taşımaya çalışması cidden sinir bozucu acıdım valla.
  • Hikki'yi böyle izlemek kalbimi kırıyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.