Şimdi Ara

Yağsız kas kütlesi için tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar,başlıkta da belirttiğim gibi hedefim yağsız kas kütlesi,orta-ağır seviyede çalışıyorum ve buna yönelik olarak supplement kullanacagım ve seçim yapmakta zorlanıyorum açıkçası hepsi birbirine yakın gözüküyor alternatiflerimi yazacağım ve yazdıklarım arasında öne çıkanları hangi özellikleriyle olduğunu belirtirseniz sevinirim
    Nutrade Premium Protein
    Optimum Gold Standart Whey
    Grenade Hydra izole protein
    BSN Syntha-6 isolate protein
    Ek olarak karnitin kullanmayı düşünüyorum ancak aklımda şöyle bir soru var CLA tam olarak ne işe yarıyor karnitin yerine kullanabilirmiyim ve termojenik urunler de yağ yakımında kolaylık sağlıyormu,yine bu ürünler arasında alternatiflerden bahsedecek olursak
    Hardline thermo L-karnitin sıvı
    Grenade thermo detonator 100 kapsül
    Dymatize cla 90 sıvı kapsül
    Başka alternatif tavsiye vermek isterseniz nedenleriyle birlikte yazarsanız sevinirim,sadece bu ürünlerden bir kombinasyon kullanacagım ek olarak aminoasit tarzı birşey kullanmayacağım önerilerinizi ona gore yaparsanız sevinirim, herkese iyi forumla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cchokoboy -- 1 Nisan 2015; 2:30:17 >

• up
  • hocam boy kilo yaş ne zamandır yapıyorsun belirtsen daha sağlıklı yorum yapabiliriz vücudunda çokmu yağ var
  • 185 civari boy 87 civari kilo var orta seviye calisiyorum diyebiliriz usta 5-6 ay olmustur cok duzenli olmasa da yag orani da fazla degil sadece daha azalsin istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam 7-8 kilo verdikten sonra kreatine başlayabilirsin içinde kreatin ve yağ yakıcı olan noxlar var protein ağırlıklı diyet yaparsın işte klasik şeyler bilirsin yağ şeker tuz falan kestikten sonra bünyende hızlı yakıyorsa çabuk kilo verirsin lcarnitine gelirsekk bünyeden bünyeye değişio ama pek bi işe yaramıyor yanında çok sağlam diyet yapmadıktan sonra 7-8 kilo vermen yeterli gibi duruyorr günde 5-6 öğün ufak tefek öğünler tabi asla karnını şişirme masadan öyle kalk yani spordan önce kafeini unutma kahve veya kahve kola karışımı protein olarak optimum güzel
  • Yağ yakarak kas koyamazsın aynı anda önce bunu bilde.
  • Aliss tavsiyen icin tesekkur ederim,optimum ya da grenade arasindayim bakalim
    Halfmoon once onu biliyorum dostum amacim yag oranini azaltip kastan erimesini engellemek ikisi ayni anda olur mu gibi birsey sormadim herneyse gorusunu belirttigin icin eyvallah

• 5-6 seviye pfft,daha yenisin dostum
  • clean mass dediğin olay supplementlere bağımlı birşey değil hocam.sen önce bazal metabolizmanı biliyor musun,clean bulk için günde kaç kalori alman lazım,clean bulkta aldığın makrolar neler olmalı onları bilmelisin.yoksa bu supplementle olacak birşey değil.Clean bulk kullandığın desteklerle değil disiplinli beslenmeyle olur.
  • Beslenme konusuna dikkat ediyorum tabi ki ancak bahsettiginiz kadar ince eleyip sik dokumuyorum universite hayatinin da etkisi var tatil doneminde adam gibi baslamayi dusunuyorum spora o zaman adam gibi bir diyet yapacagimi dusunursek onereceginiz urunler nelerdir

• supplement yerine diyetli beslenerek git
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.