Şimdi Ara

YAĞ YAKICI ÜRÜN / ZAYIFLAMAYA YARDIMCI ÜRÜN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
2
Favori
34.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar spora başlamış bulunmaktayım ayrıca diyet listemi de yaptım ve buna uymaktayım . Boyum 1.77 Kilom 102 idi 10 günde 100 kiloya düştüm ve kendimi çok da dinç hissediyorum . Sabahları 2 saat yürüyüş yapıyorum ve kalorisi fazla olan yiyeceklerden kaçınıyorum . Ayrıca akşamları arkadaşlar baskete çağırıyorlar ve onlarla basket oynuyorum . Bunun yanındada bir diyet listesi hazırladım ona da başlayacağım isteyene özelden atarım . Ayrıca benim özellikle göbek ve bacak bölgemde çok yağ olduğunu düşünüyorum . Zaten kilomun da büyük kısmı vücudumun bu kısımlarında birikmiş durumda . Daha önce kullandığınız ve size fayda sağladığını düşündüğünüz zayıflama ürünü veya yağ yakıcı ürünleri varsa ve bunu benimle paylaşırsanız sevinirim . Zayıflamaya çalışan arkadaşlarıma elimden geldiğince yardımcı olurum pm den soru sormak isteyen olursa gün içinde online oldukça tüm sorulara cevap atarım. İyi günler ...

(Arkadaşlar kullandığınız ürünün hakkında lütfen detaylı bilgi veriniz . )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bu©kethead -- 25 Haziran 2010; 1:12:29 >

• Hiç mi zayıflama ürünü kullanan yok
  • 10 günde zorla 2 kilo mu verdin
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

10 günde zorla 2 kilo mu verdin

Hayır hiç zorlamadan 2 kilo verdim yürüyüş + yememe biraz dikkat ederek. Kilom fazla olduğu için kilo vermesi daha kolay , zayıfladıkça daha zor kilo veririm ...
  • dostum ilk olarak söylemem gereken şey asla bu diyeti ve sporu bırakmaman ben 14 yaşındayken yaklaşık 120 kiloydum tombul bi çocuktum fakat 14 yaşında spor ve diyete başladım
    şuanda 18 yaşındayım ve 75 kiloyum halada spor ve bodye devam ediyorum kilo vermek insan hayatını çok değiştiriyo senin yaş kaç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezginurzan

dostum ilk olarak söylemem gereken şey asla bu diyeti ve sporu bırakmaman ben 14 yaşındayken yaklaşık 120 kiloydum tombul bi çocuktum fakat 14 yaşında spor ve diyete başladım
    şuanda 18 yaşındayım ve 75 kiloyum halada spor ve bodye devam ediyorum kilo vermek insan hayatını çok değiştiriyo senin yaş kaç ?

17 yaşındayım da . Kimse konu başlığına odaklanmıyor

Teşekkürler yorumun için ...
  • lipotropic factor var ancak spor ve diyetle işe yarar.Bu tarz ürünler solgar yada gnc yi tercih et.l-carnitine ve cla da kullanabilirsin.ancak lipotropic iç yağlarıda yakar bu yüzden bence daha iyi ayrcı çarpıntı vs de yapmaz ancak l-carnitine veye vb ürünlerin çoğu ççarpıntı yapar.ECA stack olayınada girebilirsin ancak oda çarpıntı yapma olasılığı var ama sporla işe yarar ve çok ucuzdur.ECA dediğim efadrin cafein asprin.efedrin astım hastaları için bulmazsın kolay kolay.efdrinsizde olsa cafein+asprin iyi bir yağ yakıcıdır.cafein olarak nescafe tercih edebilirsin onun dışında yeşil çay nescafe bu tarz ürünleri bol bol kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdenizatakan

lipotropic factor var ancak spor ve diyetle işe yarar.Bu tarz ürünler solgar yada gnc yi tercih et.l-carnitine ve cla da kullanabilirsin.ancak lipotropic iç yağlarıda yakar bu yüzden bence daha iyi ayrcı çarpıntı vs de yapmaz ancak l-carnitine veye vb ürünlerin çoğu ççarpıntı yapar.ECA stack olayınada girebilirsin ancak oda çarpıntı yapma olasılığı var ama sporla işe yarar ve çok ucuzdur.ECA dediğim efadrin cafein asprin.efedrin astım hastaları için bulmazsın kolay kolay.efdrinsizde olsa cafein+asprin iyi bir yağ yakıcıdır.cafein olarak nescafe tercih edebilirsin onun dışında yeşil çay nescafe bu tarz ürünleri bol bol kullan.

ededrin temını artık zorlastıgı ıcın
    ve kullanımı gereklılık olup kendısı yasaklı oldugundan
    yerıne sinefrin iceren urunler kullanılıyor
    bıtter orange bıtkısınden cıkarılan
    dogal bır madde
    efedrıne esdeger

• @McOrcO
    sinefrin hakkında bilgim yok öğrendiğimde iyi oldu fiyatları ne seviyede acaba?yazda geldi definasyon çabasındayız ancak definasyona pek para yatırmayı sevmiyorum kışın fazlasıyla gidiyor onun için stok yapmam lazım kışa :D mayıstan beri 1 kutu 100tablet lipotropic kullandım şimdide L-carnitine kullanıyorum onun dışında tabiki yeşil çay ,elma sirkesi ,nescafe+asprin definasyonun vaz geçilmezleri :d iyi bir bulk dönemi geçirdim hatlarımı kaybetbedim ama define olmadan tekrar kışa girip bulk olamma.
  • quote:

@McOrcO
    sinefrin hakkında bilgim yok öğrendiğimde iyi oldu fiyatları ne seviyede acaba?yazda geldi definasyon çabasındayız ancak definasyona pek para yatırmayı sevmiyorum kışın fazlasıyla gidiyor onun için stok yapmam lazım kışa :D mayıstan beri 1 kutu 100tablet lipotropic kullandım şimdide L-carnitine kullanıyorum onun dışında tabiki yeşil çay ,elma sirkesi ,nescafe+asprin definasyonun vaz geçilmezleri :d iyi bir bulk dönemi geçirdim hatlarımı kaybetbedim ama define olmadan tekrar kışa girip bulk olamma.

nature's ways markasınınkını alıyorum ben 7$ dan bıraz dusuk fıyatı
    60 tablet 900 mg

acetlyl karnıtın + sınefrın + aspırın + yesil cay (demleme) + nescafe classıc yuksek kafeınlı
    (shake e karıstırarak)

benım suankı kullanımım

• nerden alıyorsun hocam?bende alırım o fiyatlara.günde kaç tablet alıyorsun karışımda.
  • kardeş açıkçası yağ yakıcı ürün kullanmak yerine şuan sabahları 1 bardak suya 1 kaşık elma sirkesi ve 1 kaşık çicek balı karıştır iç.işe yaran yağ yakıcılar pahalı vede çok büyük etkileri yok.genelde araştırırsan elma sirkesinin çok işine yaradığını ve yağ yakıcı kullanmanın gereksiz olduğunu söylüyor bu işle ilgilenenler.
  • @gibicibicips hocam zaten zayıflama olayına girmiş biraz araştırma yapmış herkes elma sirkesini bilir.Elma sirkesinin faydaları saymakla bitmez düzenli kullanımı çok gereklidir.Ancak arada kulanmamak dinlendirmek lazım.Cünkü elma sirkesi çok kulllanıldığında dozu yüksek olduğunda körlüğe ,bağırsak ta sorunlara midede delinmelere kadar yolu var.Elma sirkesi geçerli bir yöntemdir ancak bence pro lar için değil.Çünkü bildiğim kadarıyla idmana herhangi bir etkisi yok.Yada nabız yükseltmesi vb yanları yok yani idmanda nabzını yükseltip daha fazla yağ yakmakla iligi olay.Yağ yakımı için önemli olanlardan biride nabızdır.
  • Günde 3-4 bardak yeşil çay iç,
    3-4 adet kuru kayısı ye çok iyi gelir.
  • quote:

nerden alıyorsun hocam?bende alırım o fiyatlara.günde kaç tablet alıyorsun karışımda.

sabah 1
    egzersız oncesı 1
    gunde 2 alıyorum

pazar off gunum sadece sabah 1 alıyorum

burdan alıyorum
    http://www.iherb.com/Nature-s-Way-Bitter-Orange-Standardized-60-Tablets/1876?at=0

bu ındırım cekıylede ılk alısverıste 5 dolar ındırım kazanabılırsınız
    6.82 - 5 = 1,82 sent e gelır :)

5$ ınıdırım kupon kodu = CUN038

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 4 Temmuz 2010; 15:28:05 >

• bilgiler için teşekkürler
  • boyum 1.80 kilom 127 göbek bölgesi oldukça yağlı neler önerebilirsiniz.... sadece yağ yakmak için kas yapmak gibi bir düşüncem yok
  • Hocam sana önerim kilon çok fazla, İmkanın varsa bir diyetisyenden yardım alman. En sağlıklısı bu şekilde olur. Kendi kafana göre diyet uygulaman sakıncalı olabilir. Çok düşük kalori alımı yapma. Tahminim sana 1600 kalori ve civarı diyet yeterli olacaktır.(Sadece tahmin yanlışta olabilir neticede senin vücudunun ne kadar enerji ürettiğini bilemem ortalama olarak söyledim) Günde 2 litre ve üstü su iç. Mutlaka ama mutlaka 3 ana 3 ara olaraktan 6 veya 7 öğün ye. 10 günde 2 kilomu verdin diyenlerede hiç kulak asma ki 10 günde 2 kilo bile birazcık fazla aslında. Ayda 4 max. 5 kilo vermen sağlıklı olacaktır. Sabırlı ol, bir an önce kilo vereyim diye kesinlikle acele etme. Bunların dışında günlük protein tüketimini mutlaka yap. Örnek olarak öğlen sebze akşam protein olarak veya tam tersi şekilde beslen. Sabahları 2 saat yürüyüp kendini harap etmene gerek yok. Yapabiliyorsan günde bir saat, yapamıyorsan da gün aşırı 1 saat tempolu yürüyüş yapman yeterli olacaktır. Beslenme düzeni olarak aşağıdaki listeye göz atabilirsin.

sabah: 50-60 gr light peynir
    2 dilim kepek ekmek
    domates-salatalık biber söğüş

ara: 4-5 adet fındık, 1 porsiyon meyve

öğle: 6-7 yemek kaşığı sebze yemeği, 1 su bardağı yarım yağlı veya light yoğurt 2 dilim kepek ekmek

ara: 2 porsiyon meyve

ara: yarım paket eti form veya çeşitleri

akşam: 8-9 yemek kaşığı kuru baklagil veya değeri kadar et

ara: 1 bardak süt ve 1 porsiyon meyve

Yazdığım besinler sadece örnek dediğim gibi beslenme ihtiyacı kişiye özeldir. Yukarıda yazdığım listeyi ortalama düşündüm. Neticede bu listedeki şeylerden farklı şeylerede ihtiyaç duyabilirsin. Bu yüzden bir diyetisyene başvursan sağlıklı bir şekilde zayıflaman mümkün.

Yağ yakıcı olarak ta yürüyüşlerden yarım saat önce l-carnitine veya termojenik yağ yakıcıları düşünebilirsin. Ama tekrardan söylüyorum. Herşeyin başı sağlık o yüzden diyetide bu takviyeleride doktor gözetiminde kullanıp yapman senin için en doğrusu olacaktır.

• tşk ederim dostum sağolasın bir diyetisyen eşliğinde besleniyorum bir ayda 11 kilo verdim tehlikeli olduğunu söyledi yeni bir liste verecek yakın zamanda....
    yağ yakıcı kullanıyorum diyenler şunu kullanın bunu kullanın demişler bende kullansammı diye düşündüğüm için yazmıştım başlığa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

ededrin temını artık zorlastıgı ıcın
    ve kullanımı gereklılık olup kendısı yasaklı oldugundan
    yerıne sinefrin iceren urunler kullanılıyor
    bıtter orange bıtkısınden cıkarılan
    dogal bır madde
    efedrıne esdeger

ek bilgi : efedrini reçetesiz satan eczaneler hakkında soruşturma başlatılır, ve eczane uyuşturucu satıcısı muamelesi görür . bilginize. kaldı ki şu sıralar piyasada da yok.

not: sinefrin de aynı etkiyi gösteriyor olabilir ancak eklemek isterim ki ; bir maddenin doğal olması yan etkisiz olması anlamına da gelmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pickaxe -- 17 Ağustos 2010; 23:48:46 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.