Şimdi Ara

Yağ Lambası Yandı Yağ Damlatma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba aracım 2000 model benzinli manuel vites polo bu sabah seyir halindeyken birden yağ lambası yandı stop ettim tekrar çalıştırdım söndü biraz ilerledim kaputu açtım arabada hiç yağ kalmamış karterin arkasından akmış sonra 1 litre yağ aldım ilave ettim 20 kilometre boyunca gittim ustaya kadar bu süreçte hiç yağ lambası yanmadı gidene kadar çok az eksiltmiş usta bugün yoğunum bakamam dedi yarın götürcem sizce bu sorun ne olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Karter de ki plastik contası eskimiştir. Ne kadar tutacağı hakkında bir bilgim yok ama anormal rakamlar olmadığını biliyorum önemli olan aracı yağsız bırakmaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIGERSHARK -- 18 Ocak 2021; 18:11:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIGERSHARK

Karter de ki plastik contası eskimiştir. Ne kadar tutacağı hakkında bir bilgim yok ama anormal rakamlar olmadığını biliyorum önemli olan aracı yağsız bırakmaman

Tamam hocam teşekkür ederim

• Hocam stop eder etmez yağ seviyesini ölçmeye çalıştıysanız yanıltmış olabilir sizi.

Karterin arkasından neden akmış daha önce karter sökülüp takıldı mı ?

Yağ yakma durumu var mı ?

Üretici öneriyorsa en son kullandığınız yağın biraz daha kalın olanını kullanın.

Keçe veya contadan kaçırıyorsa bir nebze keser.

• Eviniz cok uzak değilse aracınızı bence bırakın (gittiğiniz yere güveniyorsanız) yok derseniz tanıdığınız başka bir servise uğrayın ufak bir problemdir ağır masraf cıkarmasın tekrardan geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Malik the Mafia

Hocam stop eder etmez yağ seviyesini ölçmeye çalıştıysanız yanıltmış olabilir sizi.

Karterin arkasından neden akmış daha önce karter sökülüp takıldı mı ?

Yağ yakma durumu var mı ?

Üretici öneriyorsa en son kullandığınız yağın biraz daha kalın olanını kullanın.

Keçe veya contadan kaçırıyorsa bir nebze keser.

Üst taraftan akmış arkaya geçmiş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.