Şimdi Ara

Yabancilarla Konusabilecegim Bir Web Sitesi, Android App onerirmmisiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar ingilizcemi konusarak (goruntulu veya sesli), yazisarak gelistirmek istiyorum. bunun icin bana guzel bir Android Application veya bir Web Sitesi gosterirmisiniz ? Hangi application'lari ve web sitelerini kullanmam lazim ?

Tesekkur ederim.

• Reddit ve Quora olabilir. Quorada sorulan sorulara cevap verebilirsiniz, kendi fikrinizi belirtebilirsiniz. Reddit ise her şeyi yapabileceğiniz yer açıkçası :) Arkadaş edinebilirsiniz, skypeta veya discordda falan görüşebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • despinaleaxo kullanıcısına yanıt
    Nasil anadili Ingilizce olan bir arkadas edinebilirim ? Reddit ve Quora boyle sosyal biryer degil.

Tesekkurler.

Edit: Sanirsam Reddit dusundugumden biraz daha farkli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harun2525 -- 21 Haziran 2018; 15:17:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harun2525 H kullanıcısına yanıt
    Quorada özel mesajla konuşamazsanız bile cevap verebileceğiniz bir sürü soru var. Yazdıkça ilerlersiniz.

Redditte ise makefriends skypepals gibi subredditler var. Oralarda insanlarla tanışabilirsiniz yine. Redditte tanıştığım 2’si amerikan 1’i kanadalı arkadaşım var. Yapılmayacak bir şey olsa söylemem hocam. İnsanlar yaşını, nerede yaşadığını falan yazıp arkadaş arıyor. Ben mesaj paylaşmadım hiç. Daha çok paylaşan insanlara mesaj attım özelden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • despinaleaxo kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim deneyeceğim.

Birde Billingua adli bir uygulama buldum. Tam aradigim bir arkadas bulamadim ama fena deil.

• cambly

speaking24

• VolcanoPower kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler.

Herkesin bildiklerini paylasmasi cok yararli olur bircok kisi icin.
  • gelişi güzel yabancı bulan tonla apk var. no gözükmeden arıyorsunç ingilizce geliştirmek için ben arada açıyorum hindistanlı çıkarsa ea sport ti ni geym diyorum makara kukara speak english yaz tonla var. speak english yaz indir . ama pek güvenme sonuçta oraya bizim gibi geliştirmek için giriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrelll -- 21 Haziran 2018; 19:11:21 >
  • Hocam rica etsem facebook'taki ve instagram'daki yabanci caps sayfalarini soylermisiniz biliyorsaniz. Oralardaki capsler benim icin cok faydali olabilir Ingilizcemi ve Ingilizce kulturumu gelistirme acisindan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Harun2525

Hocam rica etsem facebook'taki ve instagram'daki yabanci caps sayfalarini soylermisiniz biliyorsaniz. Oralardaki capsler benim icin cok faydali olabilir Ingilizcemi ve Ingilizce kulturumu gelistirme acisindan.
    9gag var onu biliyorsundur zaten benimde pek bilgim yok ben dizi sayfalarından gidiyorum. ingilizce için türkçe olarak instagramda ingilizcesözler etiketi ile ararsanız güzel sözler türkçe açıklamalı falan iyi oluyor o da baya etki yapar. en temizi sevdiğiniz bir dizi ünlü varsa onu takip edin.. instagramda ki kısa videolar çok etkili oluyor mesela benim sevdiğim dizi karakterinin en ufak röportajını bile izliyorum bu ne demiş diyorum anlamadığım yerlerde google çeviriyi sesli şekile alıp dinletiyorum
  • Tesekkur ederim bilgilendirdiginiz icin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.