Şimdi Ara

Yabancılar teharet musluğu olmadan nasıl pis kokmuyor (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.001
Cevap
16
Favori
142.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
83 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lokantacıya sorarsın aşçıya bulaşıkçıya servisciye götünü ellemi suyla yıkadın gevur gibi peçeteylemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olcaytoergun

Suyla yıkanır deterjan yardımcıdır akan su pislik tutmaz deterjan subolmazsa hiçtir ama deterjan olmasada eskiden dereler temizdi yıkanırdı gayet

Hocam yıl geçmiş , nasıl buldunuz yahu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: YuriBoyaka

quote:

Orijinalden alıntı: AnılReyiz

Oraya elini goturenler varmis simdi internette baktim dehsete dustum. Aileniz nasil tuvalet terbiyesi verdiyse yaziklar olsun hepinize. Bundan sonra turkiyede kimseyle tokalasmayacam yemeklerimi de temiz yerlerden yemeye calisicam daha da bu nedir ya arap misiniz birader

geçen okuldaydım peçete yoktu bide alaturka tuvalet mecbur elimle su döke döke sildim zütümü üstüne sabunda bitmişti suyla yıkadım ve okul çıkışı o elimle arkadaşlarımla vedalaşırken tokalaştım

Kardeş gecenin üçünde bu mesajı gördüm uykum vardı kahkaha atmaktan uykum açıldı

• Yazmak gerekirse alman ve ingilizler genelde 1 veya 2 gunde bir yikanirlar genelde Parfüm surerler koltuklarina sahit olmadim

Ama bulgar ve romenlerin polonlarin cok gordum helle bulgar elemanlar klozet gibiler ama alman hergun veya 2 gunde 1 mutlaka banyo yapar

• üzerine çok fazla düşünmeyin,
    1 parça tuvalet kağıdı ile yetinen var 1 balya olsa yetmeyecek adam var.Her insanın g.t yapısı farklı
  • quote:

Lokantacıya sorarsın aşçıya bulaşıkçıya servisciye götünü ellemi suyla yıkadın gevur gibi peçeteylemi

toplumda sizin dokundgunuz yere dokunuyoruz bizde iğrenç
  • Ne konuymuş ama, hortladıkça hortluyor.
  • Beyler tomanın su akış şiddeti gibi acın taharet muslugunu mis gibi oluyor

Iyy oraya el götürülürmü

• Gevurun temiz olması mümkün değil koltuk altı örümcek ağı gibi alttaraf kim bilir saç gibi bu herif kokmazda bizmi kokacaz

• quote:

Gevurun temiz olması mümkün değil koltuk altı örümcek ağı gibi alttaraf kim bilir saç gibi bu herif kokmazda bizmi kokacaz

Almanin veya hollandalinin koktuguna hic sahit olmadim hocam durust olmak lazim ogrendigime gore gunde en az 1 kere banyo yapiorlarmis genelde.

Ama bulgar bi kac sinif arkadasim vardi Bildigin bok kokuyorlardi igrenc insanlar

Tuvalet konusu dogru cogu elini yikamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Breaak4Love

quote:

Gevurun temiz olması mümkün değil koltuk altı örümcek ağı gibi alttaraf kim bilir saç gibi bu herif kokmazda bizmi kokacaz

Almanin veya hollandalinin koktuguna hic sahit olmadim hocam durust olmak lazim ogrendigime gore gunde en az 1 kere banyo yapiorlarmis genelde.

Ama bulgar bi kac sinif arkadasim vardi Bildigin bok kokuyorlardi igrenc insanlar

Tuvalet konusu dogru cogu elini yikamaz

Bizde de çok yıkamayan var. Her gün gözlemliyorum. (idrar da olsa yıkanmalı) Bence insanlık tarihinin son yüzyıllarına kadar tuvalet kağıdı, ıslak mendil vs olmadığını insanoğlunun daha çok doğayla iç içe yaşadığını düşünerek bu sorunu kafaya takmamak lazım. (ama poklu ellerini umumi tuvaletin fayanslarına sürenleri de eleştirmeden geçemiycem. Anladık elini totona sürüyorsun, o zaman yanında selpak vsni götür de elleein gibi fayansları da bok etme)

• Bu işin altın formu şudur taharet muslugunu makata nişan alıyorsun suyun şiddetini yavas yavas arttırıyorsn, bu sırada totoyu saga sola çalkalıyorsun, ardından tuvalet kagıdıyla siliyorsun. Sonuc harika.

• Ben 2 ay ingiltere'de kaldım.Cidden taharet musluğu yok.Ben peçeteyi ıslatıp öyle temizliyordum.En basit çözüm bu
  • Efsane’yi uplayalım

• Yorumlarin bazilarina bakiyorumda bilgisi olmadan fikri olanlar olmus cok garip diyecegim ama bizim ulkede boyle insanlar cok oldugundan artik garipsemiyorum. Konuya gelince bu aslinda bir aliskanlik diyelim. O bolgede yabancilarin cogunun tuyleri cok yok dolayisiyla temizlenmesi rahat oluyor kagitla. Bana kalirsa su deymeli tabiki. Ayrica inanin cogu temizligine, temizlik imandadir diyipte ter kokan tiplere nazaran daha onem verir.
  • Peçete kullanmayanda asıl kurt oluşur. Bakteriler nemli ortamı çok sever. Eğer peçete kullanmazsan ve bir sonraki seferde yine elinle oraya dokunduğunda oradaki tüm bakteri eline geçer. Sabunla yıkamak bakterileri elinden kovmaz onlara zarar vermez. Belki bir miktar azaltır ama kesinlikle yarısından fazlası hala elinde kalır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yabancilarin dotunde pek kil yok bizim gibi lazer yaptiricam en son....

• quote:

Orijinalden alıntı: DiazLou

Ben 2 ay ingiltere'de kaldım.Cidden taharet musluğu yok.Ben peçeteyi ıslatıp öyle temizliyordum.En basit çözüm bu
    Yüz yıllardır ve halen bu İngiliz ve Avrupa ırkı ıslak mendil veya peçete ile mi yoksa kupkuru bırakıp öyle mi yaşıyorlardı? Akıllara yer eden soru.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Mokuna el süren mi dersin, totosuna eliyle su çarpan mı dersin.... Ne kadar iğrenç yaklaşımlar var. Medeniyet hala gelmedi bunları yapanlara demek ki. O elle ekmek tutup tokalaşan var bir de. Muhahaha
    Askerde ne halt yicen la artis. Arar bulursun tuvalet kağıdı taharet musluğu.

(qapaq)

• quote:

Orijinalden alıntı: Şehmistan

Askerde ne halt yicen la artis. Arar bulursun tuvalet kağıdı taharet musluğu.

(qapaq)

Alıntıları Göster
    Askerlik uzun süre önce tamamlandı artis.

Eline mok sürüp bol miktarda bakteriyi tekrar vücuduna alıyorsun, hatta başkalarına bulaştırıyorsun. Git istediğin doktora sor. Elini 10 kere yıkasan da bir miktar kalıyor. Bilime inanın biraz.

(qapaq)

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.