Şimdi Ara

Yabancılar İçin Türkiye'de Tatil Sezonu Ne Zaman Kapanıyor?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Gezi ve Turizm >> Gezi ve Turizm Genel >> Yabancılar İçin Türkiye'de Tatil Sezonu Ne Zaman Kapanıyor?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    210 Mesaj
    evet arkadaşlar çok merak ettiğim bir konu: millet millet Türkiye'de tatil sezonları ne zaman kapanıyor? Ben bir tek Almanları biliyorum sanırım ağustosun 20si gibi Almanya'da okullar açıldığı için çocuklu aileler o tarihlerde Almanya'ya dönüyor. Ama benim asıl bilmek istediğim Ruslar. Malumunuz Rusların ağırlıklı konakladığı oteller diğerlerine göre uygun fiyat oluyor ve bu tip otellerde kalmak epey sıkıntı. ve sanırım bi rus oteline rezervasyon yaptırdım

|
    |

Eyvah o zaman 🤣

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    9600_G_T kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hiç bitmiyor hocam.Sadece profil değişiyor ama bitmiyor.Ekim-kasım gibi bu seferde yaşlı olarak tabir edebileceğimiz turistler geliyor.Çünkü çok ucuz.Yiyiyor,içiyor,yatıyorlar.Geçen sene kasım7 de side de bir otelde kalmıştım.Tüm odalar doluydu ve neredeyse hepsi yabancıydı.Ondan önce ekim aylarında defalarca tatil yaptım hep doluydu.Arkadaşım mart ayında voyage gitti gene otel doluydu.O yüzden neredeyse 12 ay dolu oluyor artık oteller.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
emek server
kolayoto.com
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.