Şimdi Ara

YABANCI VE YERLİ BASINDAN NBA HABERLERİ (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.944
Cevap
0
Favori
65.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resmen meydan okuyor..Ama olmayacak iş değil hani..Orlando geçen seneden daha iyi olacak.Hiç de hafife alınmamalı
  • orlando doğuda birinci bitirir ama playofflarda işler değişebilir.
    miami de ilk başlarda bi seri yakalayıp sükse yapabilir ama tarihin en fiyasko 3lüsü de olabilir :) coook zor olsada..
  • Semih Erden İngilizce söylenenleri anlıyor mu, anlamıyor mu, anlamamışlar

Yanında tercümanla geziyor adam

Bu da bonus:

• umut işte doğuda miami yi zorlarsa boston zorlar oda 4 bitirirlerse
  • Valla Orlando falan iyi hoş ama Miami ezer geçer bu sene doğuyu , finalde de alırlar kupayı tabiiki bir sakatlık veya olağanüstü durum olmazsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Resmen meydan okuyor..Ama olmayacak iş değil hani..Orlando geçen seneden daha iyi olacak.Hiç de hafife alınmamalı

niye vince carter ps3'te playoff mu kasmış? tecrübe ayağına..
  • Vince Carter'a bakma sen.. Ben takım olarak ortaya koyduklarından bahsediyorum.Yoksa tek tek baktığımızda Orlando'da birşeyler beklemek hayal olur
  • Duncan çok zinde, kilo vermiş ve güçlenmiş bir şekilde dönmüş kampa ama kardo iyileşmiyor. Yeminle basketbolun Milan'ı oldular. Koca dönemin tek kayda değer ismi Splitter olur mu ya. Benim aklımdan geçen ilk 5in yaş ortalaması 29 ki o da DeJuean Blair'in sayesinde... Adam olun lan! Duncan bırakmadan 1 yüzük daha kazanacak!

(Umudum o yönde. Lakers abartmışken zor tabii.)
  • Başlık Fotomaçvari
  • Böyle bişey yapmadıysa niye şimdi açıklama yapıyor ki çok sabırlıymış!!
  • iddia niye lebron'u bitiriyor onu anlamadım
  • Nate bu sefer Pierce'ın da desteğiyle Shaq'a uyurken patlamış mısır fırlatmış.İlkokullu alert.Semih de olan biteni seyrederken görülüyor.

Video linki:
    http://www.twitvid.com/HQXI9

Bu da Nate'e gelsin:
    http://www.swfcabin.com//swf-files/1284114404.swf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shaq Diesel -- 1 Ekim 2010; 16:48:59 >

• shaq bu adamı döver, benden demesi
  • İlk önce ben de anlamamıştım sonrasında ise şöyle yorumladıklarını düşünüyorum ;West Lebron'un annesiyle yatmadığına göre Lebron'un rezalet performansı kendisinden kaynaklıydı ve bir süperstar sebepsiz yere asla o performansla oynamamalı ise Lebron süperstar kategorisinden düştü.
    quote:

Orijinalden alıntı: drexler22
    iddia niye lebron'u bitiriyor onu anlamadım
  • Carmelo karar değiştirdi

Günlerdir takas edileceği yönünde haberler çıkan Carmelo Anthony, Denver Nuggets'ta mutlu olduğunu söyledi.

Denver Nuggets'ın yıldız oyuncusu Carmelo Anthony'nin adı uzun süredir takas dedikodularıyla gündeme geliyordu. Hatta çıkan haberlerde yıldız oyuncunun New Jersey Nets'e takasının gerçekleşmesinin an meselesi olduğu iddia edilmişti. Ancak Anthony yaptığı açıklamayla bu transfer dedikodularına son noktayı koydu.
    Bu konuda açıklamalarda bulunan Anthony, "Denver'da oynamayı seviyorum ve gelecek sezon serbest kalıp opsiyonlarımı değerlendireceğim" şeklinde konuştu. Anthony ayrıca "Takımımın beni takas isteyip istemediğini bilmiyorum, henüz bana böyle bir istekle gelmediler. Eğer böyle bir istekle gelirlerse, o zaman takası düşünebilirim. Şu an sadece basketbol oynamayı düşünüyorum" dedi.

http://ntvspor.net/haber/amerikan-basketbol-ligi/24291/carmelo-karar-degistirdi

meşe odunuyla dövecen bunları

• quote:

Carmelo karar değiştirdi

Günlerdir takas edileceği yönünde haberler çıkan Carmelo Anthony, Denver Nuggets'ta mutlu olduğunu söyledi.

Denver Nuggets'ın yıldız oyuncusu Carmelo Anthony'nin adı uzun süredir takas dedikodularıyla gündeme geliyordu. Hatta çıkan haberlerde yıldız oyuncunun New Jersey Nets'e takasının gerçekleşmesinin an meselesi olduğu iddia edilmişti. Ancak Anthony yaptığı açıklamayla bu transfer dedikodularına son noktayı koydu.
    Bu konuda açıklamalarda bulunan Anthony, "Denver'da oynamayı seviyorum ve gelecek sezon serbest kalıp opsiyonlarımı değerlendireceğim" şeklinde konuştu. Anthony ayrıca "Takımımın beni takas isteyip istemediğini bilmiyorum, henüz bana böyle bir istekle gelmediler. Eğer böyle bir istekle gelirlerse, o zaman takası düşünebilirim. Şu an sadece basketbol oynamayı düşünüyorum" dedi.

http://ntvspor.net/haber/amerikan-basketbol-ligi/24291/carmelo-karar-degistirdi

meşe odunuyla dövecen bunları

Nası yav.

• quote:

shaq bu adamı döver, benden demesi

Garnett ile yakalamışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cedric King

quote:

shaq bu adamı döver, benden demesi

Garnett ile yakalamışlar

garnett biraz şakacı bakmış,bıyık altından gülüyor sankiama shaq çok ciddi,adam harbi harbi sinirlenmiş korkmak lazım kamyon gibi ayı

• Carlos Boozer'ın elinde çatlak oluşmuş. En az 8 hafta yok.
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.