Şimdi Ara

YABANCI VE YERLİ BASINDAN NBA HABERLERİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.944
Cevap
0
Favori
65.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: go_spurs_go

bu arada dün rockets'i 97-74 mağlup ettik galibiyet serisi devam ediyor

edit:skor düzeltme

spurs'un en sevdiğim yanlarından birisi sessiz sedasız ligde üst sıralarda bulunmaları
    ne havalarda deli gibi uçan atletik oyuncuları ne de gösteriş peşinde olan ve kendini yıldız sanan oyuncuları var
    her zaman iddialılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakan12345

wade sahalara geri donmek istiyor .. eger donebilirse sezonun son maclarına yetisebilecekmiş ama playoff a kalırlarsa wade heat i yukarıya taşıyabilir .. (nba com

wade dönerse umarım bu dönüşü kalıcı bi sakatlığa sebep olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

orlando magic,bu yaz Dwight Howard'a 5 yıl için 87.5 milyon dolarlık bi kontrat teklifinde bulunmayı düşünüyormuş

kaynak "realgm.com"

bence iyi bi düşünce çünkü howard geleceğin en iyi pota altı oyuncusu olabilecek potansiyele sahip bi genç adam
    umarım howard magic'in önerisini kabul eder
    sanırım orlando yönetiminin böyle büyük bi teklif yapmasında,zamanında shaq'ı ellerinden kaçırmış olmalarının da etkisi var

howard ın sozleşmesi bu sezon bitmyor. sanırım 2 sene daha var fakat yonetim erken den masaya oturmayı dusunmus bu da cok iyi. Bu sezon orlando magic de darko milicic ve grant hill in sozlesmesi bitiyor. Sezon sonunda free agent olacak vince carter ile orlando nun adı cok sık geçiyor.Hatta allstar da soruldugunda carter seneye florida ya gidiyorum demiş (orlando florida da ) ama orlando yu kastetmiyerek kendi evinin orda olmasından dolayı soylendiği soyleniyor. Florida takımlarından bir başkası da miami fakat miami nin carter ı almak gibi ne bir dusuncesi var nede butcesi. Buraya nerden geldim şurdan , eğer orlando magic sezon sonunda free agent olacak oyunculardan doğacak açığı carter uzerine kullanırsa howard-carter ikilisini seneye izleyebilirz bu gorsellik show u için cok iyi ama o yatırım howard ın magicde daha uzun kalması için yapılırsa bence orlando nun geleceği için çok daha önemli.

ayrıca yeri gelmişken soyleyim takas sezonu bitmeden new jersey vince carter ı orlando magic e vermek için şöyle bir paket sunmus
    Darko milicic + Trevor Ariza + HİDAYET TURKOGLU = vince carter
    fakat bunu orlando magic yonetimi kabul etmemiş ki bence ii ki de etmemiş

• quote:

quote:

orlando magic,bu yaz Dwight Howard'a 5 yıl için 87.5 milyon dolarlık bi kontrat teklifinde bulunmayı düşünüyormuş

kaynak "realgm.com"

bence iyi bi düşünce çünkü howard geleceğin en iyi pota altı oyuncusu olabilecek potansiyele sahip bi genç adam
    sanırım orlando yönetiminin böyle büyük bi teklif yapmasında,zamanında shaq'ı ellerinden kaçırmış olmalarının da etkisi var

howard ın sozleşmesi bu sezon bitmyor. sanırım 2 sene daha var fakat yonetim erken den masaya oturmayı dusunmus bu da cok iyi. Bu sezon orlando magic de darko milicic ve grant hill in sozlesmesi bitiyor. Sezon sonunda free agent olacak vince carter ile orlando nun adı cok sık geçiyor.Hatta allstar da soruldugunda carter seneye florida ya gidiyorum demiş (orlando florida da ) ama orlando yu kastetmiyerek kendi evinin orda olmasından dolayı soylendiği soyleniyor. Florida takımlarından bir başkası da miami fakat miami nin carter ı almak gibi ne bir dusuncesi var nede butcesi. Buraya nerden geldim şurdan , eğer orlando magic sezon sonunda free agent olacak oyunculardan doğacak açığı carter uzerine kullanırsa howard-carter ikilisini seneye izleyebilirz bu gorsellik show u için cok iyi ama o yatırım howard ın magicde daha uzun kalması için yapılırsa bence orlando nun geleceği için çok daha önemli.

ayrıca yeri gelmişken soyleyim takas sezonu bitmeden new jersey vince carter ı orlando magic e vermek için şöyle bir paket sunmus

zaten howard'a önerilecek olan bu kontratın başlangıcıda 2008 yılı
    gelecek sene carter orlandoya gelirse gerçekten görsel açıdan çok iyi olur ancak carter'ı basketbola döndüren oyuncuda jason kidd,yani carter orlandoda torontodaki gibi oynarsa o zaman magic iddialı bi konuma gelir ancak eğer ki carter ı adam etmek için iyi bi guard lazımsa nelson ve aroyo bunu başaracak kapasitede değil

bu arada orlando iyiki o takas teklifini geri çevirmiş cünkü ariza,hido ve darko 1 carterdan daha fazla eder

• quote:

quote:

quote:

kaynak "realgm.com"

zaten howard'a önerilecek olan bu kontratın başlangıcıda 2008 yılı
    gelecek sene carter orlandoya gelirse gerçekten görsel açıdan çok iyi olur ancak carter'ı basketbola döndüren oyuncuda jason kidd,yani carter orlandoda torontodaki gibi oynarsa o zaman magic iddialı bi konuma gelir ancak eğer ki carter ı adam etmek için iyi bi guard lazımsa nelson ve aroyo bunu başaracak kapasitede değil

bu arada orlando iyiki o takas teklifini geri çevirmiş cünkü ariza,hido ve darko 1 carterdan daha fazla eder

orlando da zaten howard ı daha iyi besleyen bi guard olsa bu gun howard ı cok daha iyi gorurduk.Yalnz aman steave franciss gibi biri olmasnda ne olursa olsun. Sezon sonunda billups da free agent oluyor ama en son okudugum habere gore billups memphis e gidicekmiş onumuzdeki sene. aslında howard-billups belki show anlamında carter-howard olamasada yinede oyun olarak goze hitap ederler diye duşunuyorum.

• Sacremento Kings'in forvet oyuncusu Ron Artest evinde tutuklandı. 2004 yılında Indiana Pacers forması giyerken Detroit Pistons maçında herkesin önünde yaşadığı kavga ile kendisini sıkıntıya sokan 27 yaşındaki NBA yıldızı kendisine şiddet uyguladığını öne süren bir kadının şikayeti üzerine polisler tarafından evinden alınarak gözaltına alındı.

Kaynak : SuperSpor.com dış haberler

Ron'dur ne yapsa yeridir demekten kendimi alamıyorum
  • quote:

orlando da zaten howard ı daha iyi besleyen bi guard olsa bu gun howard ı cok daha iyi gorurduk.Yalnz aman steave franciss gibi biri olmasnda ne olursa olsun. Sezon sonunda billups da free agent oluyor ama en son okudugum habere gore billups memphis e gidicekmiş onumuzdeki sene. aslında howard-billups belki show anlamında carter-howard olamasada yinede oyun olarak goze hitap ederler diye duşunuyorum.

billups büyük ihtimalle memphiste olucak gelecek sene ama magic e gelse süper olur
    billups (bana göre) kidd ve nash'in ardından nbadeki en iyi guard
  • quote:

quote:

billups büyük ihtimalle memphiste olucak gelecek sene ama magic e gelse süper olur
    billups (bana göre) kidd ve nash'in ardından nbadeki en iyi guard

şu da var nash ve kidd denilince herkesin aklına atmaktan çok attıran oyun kurucular geliyor billups her ne kadr özellikle iki sezondur asist ortlaması yükselmesine karşın genelde atan bir garddır. ben oyun kurucu deyince öncelikle takımı oynatan oyuncu geliyor aklıma bu nedenle billups'ı kesinlikle kidd ve nashle mukayeseyi bırakın yan yana koymam.(her ne kadar kidd sevmesemde o mr. triple double) keza mike bibby içinde geçerli bu dediklerim açıkçası bir pg sıralaması yapsam nash-kidd-andre miller şeklinde olur. ydeklerimde c.paul-deron wil. ve ridnour olur tabi bunlar benim düşüncem point gard dediğin ''saf'' olacak

• quote:

Orjinalden alıntı: slam+TÜRKİYE

şu da var nash ve kidd denilince herkesin aklına atmaktan çok attıran oyun kurucular geliyor billups her ne kadr özellikle iki sezondur asist ortlaması yükselmesine karşın genelde atan bir garddır. ben oyun kurucu deyince öncelikle takımı oynatan oyuncu geliyor aklıma bu nedenle billups'ı kesinlikle kidd ve nashle mukayeseyi bırakın yan yana koymam.(her ne kadar kidd sevmesemde o mr. triple double) keza mike bibby içinde geçerli bu dediklerim açıkçası bir pg sıralaması yapsam nash-kidd-andre miller şeklinde olur. ydeklerimde c.paul-deron wil. ve ridnour olur tabi bunlar benim düşüncem point gard dediğin ''saf'' olacak

soylediğin doğru nash ve kidd apayrı oyun kurucular ama benim fikrimde 3. billups olurdu ayrıca chris paul un da nash ve kidd gibi olacağına inanıyorum

• bende onu demek istedim,billups bencede kidd ve nash kadar iyi değil ama onların ardından en iyisi
    zaten jason kidd'i ne nash ne de bir başka guardla aynı kefeye koymam
  • Grant Hill 'in perşembe günü oynaması bekleniliyor. Dizindeki sorun hafiflemiş. Kaynak : espn
  • quote:

Grant Hill 'in perşembe günü oynaması bekleniliyor. Dizindeki sorun hafiflemiş. Kaynak : espn

sezona fırtına gibi başlamışlardı ama hiç de umdukları gibi olmadı çok basit maçlar kaybettiler özellikle hill'in hangi maç olduğunu hatırlamıyorum hafif sakatlığıyla oyundan çıktığı maç sonrasında takım tepetaklak oldu ve bi çok maç kaybetmeye başladı ben yine de playoff yapıcakları kanısındayım grant'ın da biraz daha sorumluluk alması şart
  • Andre Miller’ın takası ile birlikte, oyun kurucu pozisyonunda sıkıntı çeken Denver Nuggets’ın Billups ile ilgilendiği ve pivot mevkiindeki Nene Hilario ve Marcus Camby gibi isimleri de gözden çıkarabileceği de gelen haberler arasında. Chauncey Billups her ne kadar Detroit'den ayrılmak istemese de açıklamalarında açık kapı bırakmayı da ihmal etmiyor. .(kaynak basketbolseverler)

düşünsenize iverson-carmelo-billups-key mart
  • Hidayet 'in bulls maçında takım arkadaşından aldıgı darbe sonucu burnunun kırıldıgı acıklandı...
  • orlando magic genel menejeri otis smith yaptığı açıklamada ; coach Brian Hill ile yolları ayırmak istemediklerini kötü gidişin oyuncuların formsuzlugu yuzunden oldugunu soylemiş.Bu arada magic dun gece de ligin en kotu takımlarından charlotte bobcats e yenildi.Magic en son playofflara 2003 yılında katıldı.. _kaynak espn.com_

arkadaslar biraz haber atın yoksa hc mı takıp etmıosunuz yabancı basını ?
  • quote:

orlando magic genel menejeri otis smith yaptığı açıklamada ; coach Brian Hill ile yolları ayırmak istemediklerini kötü gidişin oyuncuların formsuzlugu yuzunden oldugunu soylemiş.Bu arada magic dun gece de ligin en kotu takımlarından charlotte bobcats e yenildi.Magic en son playofflara 2003 yılında katıldı.. _kaynak espn.com_

ya haklısın usta ben bu aralar pek takip edemiyorum nba'i,nba.com a bile çok nadir girdim son bikaç gündür
    en kısa sürede tekrar yazmaya başlayacağım

bu arada hidayet'e çok geçmiş olsun,umarım bu akşamki maçta izleyebiliriz
    kötü oldu bu sakatlığı,takımın tersine yükselen bi performans gösteriyodu umarım bu sakatlık bu yükselişini engellemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanctus Diavolos -- 14 Mart 2007; 12:30:50 >

• Pacers 18 sezonun en kötüsü
    Son çeyreği, Minnesota Timberwolves karşısında, 28-14 geride kapatan Indiana Pacers, aldığı 86-81'lik skorla 10. maçından da mağlubiyetle ayrılarak son 18 sezon ki en kötü performansına ulaştı.

Kevin Garnett, 30 sayı ve 10 ribaundla takımını sırtlayan isim olurken, 16 sayı ile Randy Foye, 12 sayı ile Rashad McCants ve 11 sayı ile Marko Jaric ona galibiyette yardımcı oldular. Bu sezon 5. kez ilk 5'te başlayan Jeff Foster ise karşılaşmayı 3 sayı ile tamamladı.

Dizlerinden sakatlanan Jermaine O'Neal ve Marquis Daniels'tan yoksun sahaya çıkan Pacers'ta ise, Jamaal Tinsley 37 sayı ile maçın en skorer ismi olurken, galibiyeti getiremedi. Mike Dunleavy 11, Danny Granger ise karşılaşmayı 10 sayı ile tamamladı.

14.03.2007

Kaynak : SuperSpor.com dış haberler

(sanctus başlıkta yabancı basından son gelişmler demişsin ama ben yine de buraya açıyorum konu fazlalığı olmasın diye... sonuçta superspor,turkbasket gibi sitelerin aynı zamanda yakınen tanıdığım arkadaşlarda var çok özveriyle çalışan ve dış haberleri son derece güvenilir siteler bence başlıktan ''yabancı'' kelimesini kaldırsak daha iyi olmaz mı)

• quote:

orlando magic genel menejeri otis smith yaptığı açıklamada ; coach Brian Hill ile yolları ayırmak istemediklerini kötü gidişin oyuncuların formsuzlugu yuzunden oldugunu soylemiş.Bu arada magic dun gece de ligin en kotu takımlarından charlotte bobcats e yenildi.Magic en son playofflara 2003 yılında katıldı.. _kaynak espn.com_

orlando garip takım sezona fırtına gibi başlamışlardı şimdiki hallerine bi bakın büyük ihtimal play-off yapamıyacaklar şayet pacers bizim niyetimiz yok siz buyrun demezse sonuçta nets de ritim tututrmaya başladı işleri zor dikkatimi çeken ne zaman hill sakatlığından ötürü takımdan kopsa takım tepe taklak oluyor sahada ne yaptıklarını bilmez gibi oynuyorlar j.nelson ise beklediğim gelişmeyi göstermedi bundan sonra da göstermez takımı oynatma konusunda çok başarısız 4.1 asist hill'de suç bulmak istemiyorum adam sonuçta onca sakatlık geçirmiş genç bir oyuncu değil yine de varını yoğunu ortaya koyuyor aslında ilk 5'te milicic ve howard rakip takımlar için çok korkutucu gözüksede şu ana kadar bunun pek bir semerisini göremediler.. hido ise bildiğimiz gibi bence ne bir ileri ne bir geri aslında en önemli sorun magicde son dakikaları iyi oynayamamaları biri bu görevi üstlenemiyor carlos arroyo da tam bir hayal kırıklığı adam dünya şampiyonalarında çoşuyor ama nedense nbade hiç bir zaman o bildiğimiz arroyo olamadı kısacası orlando bu şekilde hayatta bir adım ileri gitmez takviyeler şart

• - Milwaukee koçu istifa etti
  • quote:

- Milwaukee koçu istifa etti

milwaukee için iyi oldu sanırım zaten kimsede oynattığı sistemi beğenmiyordu uzun oyunculara top inmeyen sürekli kısaların eline bakan bi oyun yapısıyla daha fazla ileri gidemezlerdi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.