Şimdi Ara

Yabancı Uydulardaki Türkçe Yayın Yapan Kanallar(Güncel:04.03.2023) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
14
Favori
61.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kablo tv de (Viasat History/Nature )dönüşümlü yayının bitmesiyle 16e de Viasat Nature HD de Türkçe ses eklenmiş. İlk mesajda güncellenmiş.

• Flysat sitesinde Thor uydusunda 12360 H 30000 3/4 DVB-S2/8PSK MPEG-4 frekansında yayına başlayan BBC Brit Nordic kanalında Türkçe dil seçeneği var ama ben ne yaptıysam bu kanalın bulunduğu frekanstan sinyal alamadım acaba bu frekanstan sinyal alabilen birisi kontrol edebilir mi? Bu arada bu kanal şifreli bu yüzden server gerekli yani cccam

Yabancı Uydulardaki Türkçe Yayın Yapan Kanallar(Güncel:04.03.2023)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardıç Tunç -- 30 Kasım 2020; 18:31:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ardıç Tunç

Flysat sitesinde Thor uydusunda 12360 H 30000 3/4 DVB-S2/8PSK MPEG-4 frekansında yayına başlayan BBC Brit Nordic kanalında Türkçe dil seçeneği var ama ben ne yaptıysam bu kanalın bulunduğu frekanstan sinyal alamadım acaba bu frekanstan sinyal alabilen birisi kontrol edebilir mi? Bu arada bu kanal şifreli bu yüzden server gerekli yani cccam

bende de çıkmadı. Olsa süper olurdu. TR de hangi platformda var bu kanal?

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhan515

bende de çıkmadı. Olsa süper olurdu. TR de hangi platformda var bu kanal?

Alıntıları Göster

Bugün yeniden tarama yaptığımda kanallar geldi Test 9005 E, Test 9006 B NO, Test 9007 B NORD, TS Sports9 ve TS Sports10 olarak 5 tane kanal geldi ama hiçbirisini açamadım kullandığım server açamadı yani :/ Türkiye'de hangi platformda var onu da bilmiyorum BBC'nin sitesine girdiğimde ise (BBC'nin sitesi) TV Rehberi menüsü altında bulunan sayfanın en sonunda şu yazyor "Birleşik Krallığın lideri konumundaki uluslararası yayıncısı BBC Studios, dünya çapında çok çeşitli kanalların operasyonunu üstleniyor, 100’ü aşan sayıda ülkeye Britanya yapımı gerçeğe dayalı en iyi belgeselleri, eğlence ve doğal tarih programlarını sunuyor.

Türk izleyicilerin dört BBC TV kanalına erişimi var: BBC Earth, BBC Entertainment, BBC HD and BBC World News." Yani BBC Brit kanalı yokmuş ama BBC First kanalı yanılmıyorsam tivibu platformunda ve Türkçe alt yazılı olarak yayın yapıyor yani bu durumda BBC'nin yukarıda yazdığı yazı güncel değil bilmiyorum belki ben böyle anladım ama en nihayetinde Türkçe dil seçeneği olan bir kanal daha Thor uydusuna eklenmiş ben bunu bilirim :D

Güncelleme: Frekansta sinyal yine kesildi. Sanırım deneme yapıyorlar çünkü diğer kanalların sinyallerinde hiçbir sorun yok Discovery'ler bile sorunsuz açılıyor. Bence deneme yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardıç Tunç -- 1 Aralık 2020; 18:12:54 >
  • quote:

Flysat sitesinde Thor uydusunda 12360 H 30000 3/4 DVB-S2/8PSK MPEG-4 frekansında yayına başlayan BBC Brit Nordic kanalında Türkçe dil seçeneği var ama ben ne yaptıysam bu kanalın bulunduğu frekanstan sinyal alamadım acaba bu frekanstan sinyal alabilen birisi kontrol edebilir mi? Bu arada bu kanal şifreli bu yüzden server gerekli yani cccam

Kanallar uçmuş :/

• MyZen TV HD:

Eutelsat 16A (16 ° E)

11637 H SR: 30000

sifresiz

Türkçe ses var görünüyor. Bende bu uydu var ama bu frekanstan sinyal alamadım. Dün eklenmiş.

• quote:

MyZen TV HD:

Eutelsat 16A (16 ° E)

11637 H SR: 30000

sifresiz

Türkçe ses var görünüyor. Bende bu uydu var ama bu frekanstan sinyal alamadım. Dün eklenmiş.

Bilgi için teşekkür ederim hocam ve evet Türkçe ses mevcut yoga kanalı galiba bu kanal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardıç Tunç -- 20 Aralık 2020; 19:21:42 >
  • 0.8W Batı uydusunda yayın yapan Animal Planet kanalında ki Türkçe dil desteği sonlanmış sanırım. Çünkü Animal Planet HD Turkish (tur) kanalı açık olmasına rağmen İngilizce ses var. Saygılar

@e_capkan

• quote:

0.8W Batı uydusunda yayın yapan Animal Planet kanalında ki Türkçe dil desteği sonlanmış sanırım. Çünkü Animal Planet HD Turkish (tur) kanalı açık olmasına rağmen İngilizce ses var. Saygılar

@e_capkan

evet türkçe ses kesilmiş.

astradaki sd versiyonu türkçe

ilk mesaj güncel

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

evet türkçe ses kesilmiş.

astradaki sd versiyonu türkçe

ilk mesaj güncel

Alıntıları Göster

Tüh be bende bir arıza olduğunu düşünmüştüm meğer Animal Planet kanalı da gitmiş. Yani cidden bir Discovery europe kanalı daha uçtu :( ee ama damlar Discovery+'ı hizmete geçirdiler :/

Bilgi için teşekkür ederim @e_capkan hocam :)

• quote:

Tüh be bende bir arıza olduğunu düşünmüştüm meğer Animal Planet kanalı da gitmiş. Yani cidden bir Discovery europe kanalı daha uçtu :( ee ama damlar Discovery+'ı hizmete geçirdiler :/

Bilgi için teşekkür ederim @e_capkan hocam :)

Alıntıları Göster

ülkemizde hiçbir platformda animal planet yayını yok malesef.

• Hocam flysat sitesinin duyurusuna göre Astra 4a 4.8e uydusunda yayın yapan Animal Planet Türkiye HD kanalının ve Eurosport HD kanallarının yayınları sonlanmış bu uyduya ayarlı antenim olmadığından teyit etme imkanım olmadı maalesef ama sanırım Animal Planet kanalı sanki kapanacak gibi çünkü bu kanal bir çok uyduda yayınlarını sonlandırdı ya çok fazla izlenmediği için Discovery Networks'ün düşük reytinge sahip kanalları kapatarak uydu kirası derdinden kurtulup o parayı daha çok Discovery+'a ayırma politikası ya da farklı bir kanal açma amaçlı olabilir tamamen kendi uydurduğum varsayımlar bunlar tabii. Herneyse bu arada 16e uydusunda ki yoga kanalı Myzen tv'de artık sadece İngilizce dilde yayın yapıyor. Zaten Türkçe ses içerikleri çok azdı. Saygılar ve sevgiler @e_capkan hocam :)

• quote:

Hocam flysat sitesinin duyurusuna göre Astra 4a 4.8e uydusunda yayın yapan Animal Planet Türkiye HD kanalının ve Eurosport HD kanallarının yayınları sonlanmış bu uyduya ayarlı antenim olmadığından teyit etme imkanım olmadı maalesef ama sanırım Animal Planet kanalı sanki kapanacak gibi çünkü bu kanal bir çok uyduda yayınlarını sonlandırdı ya çok fazla izlenmediği için Discovery Networks'ün düşük reytinge sahip kanalları kapatarak uydu kirası derdinden kurtulup o parayı daha çok Discovery+'a ayırma politikası ya da farklı bir kanal açma amaçlı olabilir tamamen kendi uydurduğum varsayımlar bunlar tabii. Herneyse bu arada 16e uydusunda ki yoga kanalı Myzen tv'de artık sadece İngilizce dilde yayın yapıyor. Zaten Türkçe ses içerikleri çok azdı. Saygılar ve sevgiler @e_capkan hocam :)

9 ocakta güncellemiştim ilk mesajı

discovery nin türkçe kanalları duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

9 ocakta güncellemiştim ilk mesajı

discovery nin türkçe kanalları duruyor

Alıntıları Göster

Vaay demek 9 ocakta uçmuş kanal dediğim gibi hocam Astra 4.8e uydusuna ayarlı antenim olmadığından durumu bilmiyordum keşke yazmadan önce ilk mesajınızı kontrol etseymişim :( bu benim hatam hocam kusura bakmayın :( ve ayrıca değerli zamanınızı ayırarak bilgilendirdiğiniz için minnettarım çok teşekkür ederim @e_capkan hocam sevgiler :)

• Eutelsat 16A uydusunda bizim dizileri yayınlayan Seriale Turke, Timeless Drama Channel gibi kanallar da var izlenebilen.

Hotbird'deki Automoto, Animaux, Chasse & Peche, Trek, Science et Vie kanalları izlenemiyor. Astra versiyonları da öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: MarcosDH

Eutelsat 16A uydusunda bizim dizileri yayınlayan Seriale Turke, Timeless Drama Channel gibi kanallar da var izlenebilen.

Hotbird'deki Automoto, Animaux, Chasse & Peche, Trek, Science et Vie kanalları izlenemiyor. Astra versiyonları da öyle.

19e dekiler bende açık

13 e dekiler bende kapalı ama izleyenler var çeşitli emu lar ile

• quote:

Eutelsat 16A uydusunda bizim dizileri yayınlayan Seriale Turke, Timeless Drama Channel gibi kanallar da var izlenebilen.

Hocam 16e uydusunda ki Türk dizilerini yayınlayan kanalları nasıl izliyorsunuz ? ben Çin'li siteden aldığım cccam server ile izleyemiyorum @MarcosReborn

• quote:

16e deki Seriale Turke frekansı nedir? ben bu tür şeyleri k.ngofsat sitesinden bakarım orada buna yakın bir kanal yok.

Timeless Drama Channel kanalının ismi Timeless Dizi Channel oldu ancak ilk çıktıklarından beri hiç açamadım. açılsa da bakmam, ama kanal açılıyor açılmıyor merakı başka işte.

ilk mesajın altına Türk Dizisi yayınlayan yabancı kanallar şeklinde eklenebilir.

Benim gördüğüm özellikle geceleri

Slovak Doma tv, (hem dublaj hem orjinal ses(Türkçe)) (astra23e)

Romanya Kanal D (thor 0.8w ve 16e de),

Arnavutluk Tring kanallarının çoğu,

İspanyol Nova (13e)

çift sesle Türk dizisi yayınlıyor.

bu arada 4.8e'deki Animal Planet Europe sd/hd Türkçe ses yok artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan515 -- 16 Şubat 2021; 21:19:49 >
  • quote:

16e deki Seriale Turke frekansı nedir? ben bu tür şeyleri k.ngofsat sitesinden bakarım orada buna yakın bir kanal yok.

Timeless Drama Channel kanalının ismi Timeless Dizi Channel oldu ancak ilk çıktıklarından beri hiç açamadım. açılsa da bakmam, ama kanal açılıyor açılmıyor merakı başka işte.

ilk mesajın altına Türk Dizisi yayınlayan yabancı kanallar şeklinde eklenebilir.

İspanyol Nova (13e)

Alıntıları Göster

Hocam bende frekans ekranda gördüğünüz şekilde eğer yazılar seçilmiyorsa bu linkten de bakabilirsiniz https://www.hizliresim.com/DA7lXL @ayhan515

• quote:

İspanyol Nova (13e)

Alıntıları Göster

Rusların Fox Life kanalında da orjinal dilinde yani Türkçe Sen Çal Kapımı dizisi oynuyor üstelik sansürsüz Yabancı Uydulardaki Türkçe Yayın Yapan Kanallar(Güncel:04.03.2023) Yabancı Uydulardaki Türkçe Yayın Yapan Kanallar(Güncel:04.03.2023) 

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.