Şimdi Ara

Yabancı sitelerde 'Türk' içerikleriyle ilgili paylaşımlar (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
123
Favori
11.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şu yemek deneyen italyan karıdaki Türk önyargısı yüzünden okunuyordu tüm Avrupayı toplasa bir Türk mutfağı etmez zenginliğiyle,tadıyla,çeşitliliğiyle herşeyiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forvenor -- 19 Mayıs 2015; 16:01:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipteyim konu güzel :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu yapanların yarısı Türk zaten de Türk olmayanlar yapınca beni bir gülme tutuyor. Bence çok yaratıcılar.
  • http://m.youtube.com/watch?v=8CRpdrIlrSo

Bu da benden olsun.

• kendi ülkelerinde böyle geleneksel şeyler görmedikleri için onlara değişik geliyo ama bize normal geliyo kim ne derse desin değişik bir milletiz abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neyinkafasi

Istanbul Street Food – Turkish Food Documentary

Buda benden olsun.

hahah cok ıyıymıs bu eleman
  • Up

• Allah yazan israilli karikatürü kaldırın lütfen...

• Olay nedir anlamadım ben?Ülkeyi mi kötülüyoruz resim ekleyerek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 19 Mayıs 2015; 21:57:23 >
  •  Yabancı sitelerde 'Türk' içerikleriyle ilgili paylaşımlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsperaldeS -- 19 Mayıs 2015; 23:08:00 >
  • beğenmiyorsan ülkeyi çık git
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nipalensis

quote:

Orijinalden alıntı: Yapmayaww.d

Yabancı sitelerde 'Türk' içerikleriyle ilgili paylaşımlar

Valla bir bunu görmemiştim efsane olmuş.

Ne yazıyor orada

• kardeşim elalemin gözünde barbarız hala beş para etmez veletler dalga geçiyo bizle 9gag gibi yerlerde. sen de türksün sana da kahvaltısına her şeyi alan ama yarısını yemeyen tip diyolar sana da tüpü çakmakla kontrol ediyo diyolar sana da yere tükürüyo diyolar sen hala utanmadıysan helal olsun biz de anca birbirimizi yeriz işte seçimmiş falan hikaye. adamlar senin yaşantınla dalga geçiyo hala medeniyeti yakalayamadık diye bırak boşver sen herşeyi otur survivoruna tavlana bak birileri tüple patlasın sen de haberde acıncak halimize gül ben şahsen utançtan bakamadım tamamına çünkü haklılar ama bunları ben yapmıyosam sen yapmıyosan yapanların ortaya çıkması lazım ki aramızda bizden fazla olsalar gerek ki diline düşmüş elalemin ..... neyse
  • Barış Gültekin B kullanıcısına yanıt
    paylaşılanlardan gurur mu duyuyorsun atatürkün capsi dışında? adamlar bizimle dalga geçmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Yabancı sitelerde 'Türk' içerikleriyle ilgili paylaşımlar

Sunu anlayamadim?Komik yani ne bunun

Konunun adı yabancı sitelerde geçen Türk içerikleri komik olması gerekmiyor. Yabancılar güzel kadın diye Burcu Esmersoyu koymuşlar sitelerine, Burcu Esmersoy'da Türk icerigi olduğu için arkadaş konuya koymuş

• boranium B kullanıcısına yanıt
    Milletin diline düşmeye neden bu kadar takılıyorsun. Onların ne düşündüğü inan umrumda değil. Yaşadığımı sadece ben bilirim ve başkalarının düşüncesini önemsemem :)
  • gurur duymasamda benim milletimden değil demem utanmam da diğer milletlerde herkes mükemmel değil zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış Gültekin

gurur duymasamda benim milletimden değil demem utanmam da diğer milletlerde herkes mükemmel değil zaten

kardesim bunu herhangi bir turk sitesinde gorsem guler gecerim. 9gag gibi bir siteden bahsediyoruz. daha buradaki insanlarin cogunun sirf yabamci dilden dolayi icerigin cogunu anlayamiyor. e ben ne anladim bu isten?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.