Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

YABANCI Erkekler, TÜRK Erkekler vs TÜRK BAYANLARI

24
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> YABANCI Erkekler, TÜRK Erkekler vs TÜRK BAYANLARI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      264 Mesaj
      10 Eylül 2003 03:26:05
      Merak herhalde... "ya meraktan ya ...... " tövbe tövbe..
      |
      |
    • Yarbay
      8674 Mesaj
      10 Eylül 2003 10:35:04
      cem yılmazın espirisi gibi insan bindiği dalı keser mi :)) misali bunlar da çıktığı kabukları beğenmiyorlar.. +1 merhum
      |
      |
    • Yarbay
      8802 Mesaj
      26 Mayıs 2007 14:43:27
      Bu başlığı hortlattığım için çok memnunum. Çünkü, Donanım Haber'in yıllardır abaza olduğu gerçeğini gün yüzüne çıkartıyorum.

Bana abaza/abazan diyenler şimdi ne söyleyecekler, merak ediyorum doğrusu.

(Bugün içerisindeki son hortlattığım başlık...)
      |
      |
      26 Mayıs 2007 16:14:12
      gerçekten böyle bir durum yabancı erkek manyaklığı hat safhalarda araplara falan iş atan kızlar görüyorum burada siz bi slm deseniz cins cins bakarlar sanki karşı dağları ben yarattım dermişcesine öyle bir hava öyle bir tavır.tamam bizdede yabancı kız düşkünlüğü var ama sadece gerçekten güzel olanlara ruslara,isveçlilere vs. bu kızlarda sınır yok görebildiğim kadarıyla yabancı olsunda ne olursa olsun mantığu güdüyorlar.türk erkeklerine karşı bi güvensizlik bi kendini büyük görme olayı var bunlarda.ulan sanki siz moskavada doğdunuzda türk erkeklerini beğenmiyorsunuz bırakın böylelerine uyuz oluyorum yanlız hepside böyle değil yani harbi sağlam kızlarda var haklarını yememek lazım.
      |
      |
      26 Mayıs 2007 16:18:17
      bu konuda abazan yok ki ne amaçala hortlatılmış anlamadım burda sadece 3-4 yıl öncesine kadar bu forumda ne kadar seviyeli düzgün şeylerin konuşulduğuna dair tespitler var o kadar
      |
      |

Şu imza kuralı o kadar saçma ki kural var yazı küçükse 7 satır büyükse 4 satır olacak diye üye bişey yazacak belki imzasına toplasan 250 harf anca tutar ama bide benim bu yazdığım gibi bir imza düşünün tam 7 satırıda sonuna kadar kullanıcam ve ben imzası silinenlerden daha çok yazı yazıcam bu birinci hata ikincisi ise sitede mp3 linki vs. vermek yasak neden kanuna aykırı ee ama senin mp3 adlı odan var orda dönen muhabbet te yasalara aykırı olmayacakmı? Benim amacım amacı sadece ceza vermek olan insanlara mantıklı çözümler sunmak cezayı herkes keser ama forumun daha iyi olmasını herkes sağlayamaz kolayı değil zoru seçmek lazım. Bir not: Fake nick kullanalar ceza yiyor ama fake olduğunu üye söylemezse site zaten tespit edemiyor (dinamik ip kullananlar için söylüyorum) öyleyse üye susup doğruyu söylemezse ceza da yemez yanlış mı?
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,119
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.