Şimdi Ara

Yabancı Dizi Sitesine Nasıl Belirli Bir Kitleye Ulaştırırım[YARDIM] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
7
Favori
7.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freedom`

quote:

Orijinalden alıntı: LanetOlasıZenci

siteyi pm atsana.
    Ama biraz açık sözlü olurum tasarım hakkında.

Sana pm yollayamıyorum hocam herhalde ayarladan pmyi kapattınız.Yorumlarınıda çok merak ediyorum.

açtım pmyi şimdi
  • Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

Pm

Hocam sizin yorumlarınızı takip ederim,yorumlarınızı bekliyorum.
  • Pm bekliyorum.tasarımı kaliteyi dizaynı geçtim en önemlisi spoiler butonu.malum bi kere spoiler yiyince geri dönüşü yok

• quote:

quote:

Pm

Olmus valla tam destek. Altyazi ekibinede katkida bulunurum vaktim oldukca birde ust barin cssi cozunurluge gore degismesin sabit yapin mobilde sikinti oluyor

• Pm atında destek olalım

• PM istemeye gerek yok arkadaşın nick altındaki Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.

Siten için yorumum Görsel olarak çok iyi tasarım sade - modern ve kolay kullanımı var ancak asıl önemli olan dizilerin yayınlanmasında bence Youtube'a yüklemek yerinde kendi Player'ını yapman daha iyi olur ve bunun içinde önerim (***izleyicinin istediği yerden başlatabileceği bir player kullan) ve Görüntü kalitesinde de seçenek bulundur 720P yayın olursa çok iyi olur.

*** En çok dikkat ettiğim konu bu mesela bir dizi izliyorum 40 dakikasını izlemişken işim çıkıyor bağlantı kopuyor vs. çıkmam gerekiyor sonra devam etmek istiyorum bi bakıyorum video'yu ilerletemiyorum önce dolmasını beklemek zorunda kalıyorum çok sinir bozucu.

Siteni Takipteyim Başarılar.
  • quote:

quote:

quote:

Pm

Olmus valla tam destek. Altyazi ekibinede katkida bulunurum vaktim oldukca birde ust barin cssi cozunurluge gore degismesin sabit yapin mobilde sikinti oluyor

Hocam öncelikle desteğiniz için teşekkür ederim.Şimdi amacımız eski bölümleri tamamen bitirmek,bitirdikten sonra yeni bölümlere geçince sana özelden ulaşırım.Yorumların içinde teşekkür ederim.
  • Pm

• quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

PM istemeye gerek yok arkadaşın nick altındaki Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.

Siten için yorumum Görsel olarak çok iyi tasarım sade - modern ve kolay kullanımı var ancak asıl önemli olan dizilerin yayınlanmasında bence Youtube'a yüklemek yerinde kendi Player'ını yapman daha iyi olur ve bunun içinde önerim (***izleyicinin istediği yerden başlatabileceği bir player kullan) ve Görüntü kalitesinde de seçenek bulundur 720P yayın olursa çok iyi olur.

*** En çok dikkat ettiğim konu bu mesela bir dizi izliyorum 40 dakikasını izlemişken işim çıkıyor bağlantı kopuyor vs. çıkmam gerekiyor sonra devam etmek istiyorum bi bakıyorum video'yu ilerletemiyorum önce dolmasını beklemek zorunda kalıyorum çok sinir bozucu.

Hocam videolar Youtube'den değil ve videoyu istediğin yerden başlata biliyorsun.Şu anda amacımız 360pleri ile temeli atıp en kısa zamanda 720p kalitesine geçmek zaten birkaç dizide 720p'ye geçtik.Yarında nasipse kendi playerımıza geçeceğiz.Html5 kullandık başta ama yüklemeler ağır oldu yarın jwplayera geçeceğiz.Tavsiyeler için teşekkür ederim.
  • Valla tasarım falan gayet iyi olmuş bence.Profesyonel duruyor.Bazı siteler var başlatmak için tuşu bulamıyorsun resmen.Ancak 360p yüklemeyin en az 480 olsun.Family guy ı yüklerseniz sizin siteden takip ederim destek amaçlı.
  • tasarım felan çok güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

Valla tasarım falan gayet iyi olmuş bence.Profesyonel duruyor.Bazı siteler var başlatmak için tuşu bulamıyorsun resmen.Ancak 360p yüklemeyin en az 480 olsun.Family guy ı yüklerseniz sizin siteden takip ederim destek amaçlı.

Şu anda temel atmak amacıyla 360p videolar ama en kısa zamanda video kalitesini 720p'ye çıkaracağız,zaten yeni eklediklerimizi 720p ile ekliyoruz.Site yeni olduğu için tüm diziler tamamlanmadı ama en kısa sürede diziler tamamlanacak Family Guy'da bu diziler arasında,takipte kalın.Yorumunuz için teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

PM istemeye gerek yok arkadaşın nick altındaki Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hocam videolar Youtube'den değil ve videoyu istediğin yerden başlata biliyorsun.Şu anda amacımız 360pleri ile temeli atıp en kısa zamanda 720p kalitesine geçmek zaten birkaç dizide 720p'ye geçtik.Yarında nasipse kendi playerımıza geçeceğiz.Html5 kullandık başta ama yüklemeler ağır oldu yarın jwplayera geçeceğiz.Tavsiyeler için teşekkür ederim.

Pardon ben youtube zannettim aynı görünüm olunca.

İşinize bu şekilde sahip çıkmanız ve çalışmanız yeterli başarılı olmak için bence bu ciddiyetle devam ederseniz istediğiniz kitleye ulaşabilirsiniz.

Zaten bana göre elle tutulur yabancı dizi sitesi bi dizimag var onlarda da bahsettiğim istediğin yerden başlatma olayı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt58

tasarım felan çok güzel olmuş

Teşekkürler hocam.
  • pm lütfen
  • pm Alalim

• bi pm?
  • Pmler gönderildi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.