Şimdi Ara

Yabancı dil kursları ve ücretleri (Ankara)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
12
Cevap
2
Favori
50.087
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Yabancı Diller ve Dil Eğitimi >> İngilizce >> Yabancı dil kursları ve ücretleri (Ankara)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2526 Mesaj
    1) Alkan English Academy

-Süre 4 hafta
    -Toplam ders saati 80
    -Eğitim materyalleri ücretsiz
    -1 seviye 480 lira

2) British Culture

-Süre 4 hafta
    -Toplam ders saati 80
    -1 seviye 975 lira, yaz kampanyası var 2. seviye ücretsiz. 2 seviye 975 lira olmuş oluyor. Taksit imkanı var.

3)Deulcom International

-Süre 4 hafta
    -Toplam ders saati 96
    -1 seviye 900 lira, yaz kampanyası var 2. seviye ücretsiz. + olarak üçüncü bir seviye daha almak isterseniz o da 450 liradan hesap ediliyor. Yani toplam 3 kur 1350 lira, peşin 1200 liraya düşüyor. Taksit imkanı var.

4)English Time

-Katıldığınız gruba göre eğitim süresi değişiyor. Hafta içi sabah grubu 10-13.50 saatleri arası, kurs süresi 6 hafta. En yoğun program bu.
    -Toplam ders saati 120
    -Ömür boyu ücretsiz aktivite imkanı
    -Kur sonu yapılan sınavda başarısız olursanız ücretsiz tekrar imkanı (şartları var)
    -1 seviye peşin 1000, 2 taksit 1100 lira (world, advantage, finans +5 taksit, bonus +3 taksit)

5)Active English

-Süre 8 hafta
    -Toplam ders saati 120
    -Haftaiçi gündüz grubu 900 lira, akşam grubu 1000 lira. Taksit imkanı var. Peşinde %5 indirim.

6)Perfect English

-Süre 4 hafta
    -Toplam ders saati 80
    -1 seviye 960 lira, 2 seviye 1180 lira. Taksit imkanı var.

Çok yer gezdiğim için hangisi olduğunu hatırlamıyorum bi yerde kitabı kendin alıyodun. Çok para değildi ama 20-25 lira civarı.

Yazdıklarımın dışında tüm kurslarda ücretsiz conversation club, movie club tarzı aktiviteler var.

Sormak istediğiniz bi şey varsa konuya yazabilirsiniz. Elimden geldiği kadar yardımcı olurum.

İki üç gün içinde bu gezdiğim yerlerden Deulcom'a kayıt yaptırmayı düşünüyorum. Hem ders saati olarak avantajlı, hem fiyat olarak daha uygun. Hem ortam olarak daha hoşuma gitti, 10 katlı iş merkezlerinin bilmemkaçıncı katında olan kurslardan değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuyucaklı Joseph -- 19 Haziran 2012; 14:43:19 >

|
    |

• Yüzbaşı
    842 Mesaj
    Ben Alkan'a gitmiştim memnun kaldım fakat diğer kurslara gitmediğim için karşılaştırma yapamıyorum Ayrıca hemen hemen her kursta asıl okutulan kitabı kendiniz alıyosunuz sadece Alkanda değil zaten herkes olgunlardan ortalama 20 liraya alır kitapları :) Verdikleri kitaplar ek kitap gibi cd falanda vardı sanırım :)

Orijinalden alıntı: RODEOMUSTAFA

Ben Alkan'a gitmiştim memnun kaldım fakat diğer kurslara gitmediğim için karşılaştırma yapamıyorum Ayrıca hemen hemen her kursta asıl okutulan kitabı kendiniz alıyosunuz sadece Alkanda değil zaten herkes olgunlardan ortalama 20 liraya alır kitapları :) Verdikleri kitaplar ek kitap gibi cd falanda vardı sanırım :)

Hayır, Deulcom ve Perfect English'te veriyorlar kitapları özellikle sordum. Zaten vermeselerde sorun değil zaten, 20 lira bişey. Onun haricinde hikaye kitapları, cdler vs. ekstra materyallerde ücretsiz. Dediğim gibi bi yerde sadece okuttuğumuz kitabı siz alırsınız dedi ama hangisiydi hatırlamıyorum.
    |
    |
    http://www.teol.com.tr/
    |
    |
    Hala genel ingilizce kursu araştıran arkadaşlarımıza eskuda akademi de ibrahim hocanın gruplarını tavsiye edebilirim. Sınıflar çok kalabalık değil max 8 kişi ile ders yapıyoruz. En azından bize yaptıkları gibi sizde deneme dersi talep ederek isterseniz deneme dersine göre memnun kalırsanız kayıt yaptırabilirsiniz. Ders içerisinde gramer görmüyoruz gramer i farklı bir hoca ile ekstra olarak yapıyoruz güzel bir sistem bence. Ayrıca Language Leader kitabı kullanıyoruz oldukça güzel bir kitap olduğunuda söyleyebilirim. Biz çok memnunuz. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Deneme dersine girince ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız arkadaşlar.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrvsude -- 23 Ağustos 2014; 13:08:27 >
    |
    |
    Konunun açılmasının üzerinden her ne kadar uzun zaman geçmiş olsa da, Ankara Batıkent civarında İngilizce kursuna gelmek isteyenler için TAD Batıkent'i takip etmelerini ve avantajlı fiyatlar ile ön kayıt fırsatlarını kaçırmamalarını öneriyorum. Kesin bilgi yayalım
    1 Mesaj
    Yurtdışına çıkma sebebi ile perfect English dil kursundan 3 kur ingilizce devredecegim.istediginiz kurdan basliyabileceksiniz.sizede uygun a gelecektir.ilgilenenler deflin@msn.com adresinden bana ulaşabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Peki size bişey sorabilirmiyim. Ingilizce zor bir dil mi? YADA öğrenmesi Cok Zaman Alan Bi Dil Mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    amboss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Ubabayiit

Peki size bişey sorabilirmiyim. Ingilizce zor bir dil mi? YADA öğrenmesi Cok Zaman Alan Bi Dil Mi?

Yok, İngilizce bir çok dillere göre baya kolay bir dildir. Sadece zaman ayırıp tekrarlaman gerekiyor. Dil öğrenmek genelde uzun süreli bir iştir.
    |
    |

Merhabalar,

İngilizce gözlemlediğim kadarıyla öğrenmesi zor bir dil değil. Ancak dil öğrenmek için uygulanması gereken belli başlı metodlar mevcut. En önemlisi öğrendiğiniz dili hayatınıza dahil edebilmek. Günlük yaşantınızla dili ne kadar ilişkilendirebilirseniz o kadar kolay öğrendiğinizi farkedeceksiniz. Bu yüzden en kesin çözüm yurtdışına gitmek (tabii ağırlıklı Türkçe konuşulan bir ortam olmayacak).

Yurtdışına gidemezsek ne yapabiliriz? İngilizce haberler okuyabilir, oyunlar oynayabilir, bloglara yorum ekleyebiliriz. Bu konuda güzel bir kaynakhttps://www.tadbatikent.com/blog/nasil-ingilizce-ogrenebilirim/

İyi günler,
    |
    |
    Ubabayiit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    11 Mesaj
    TEOL 4 seviye 3040 TL fiyat verdi bana materyal ücretsiz sizce nasıl ?
    |
    |
Reklamlar
bankalar.org
emek server
SEO
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.