Şimdi Ara

Güncellenecek Konu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
31
Favori
7.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam şimdi ben 2 aydır ingilizce gramere çalışıyorum ama Türkçe gramerim sıfır. Boşu boşunamı çalıştım yani.En ,iyisi sizin sistemle baştan bşlamak umarım faydasını görürüm.SAğolun.
  • rusosidu R kullanıcısına yanıt
    Boşuna değil ama çalıştığınız konuları tam olarak anlamak çok zor o şekilde.
  • Konu güncellendi.
  • rat.planet kullanıcısına yanıt
    üniversiteye başlayacağım, ingilizce öğrenmeye 5 adımlamı başlamamı önerirsiniz?
  • jackk001 kullanıcısına yanıt
    5 adımı deneyin.
  • linkte virüs buldu acaba ne vardı linkte özelden atabilirmisiniz rica etsem
  • Jouska J kullanıcısına yanıt
    Eset Smart Security 10 ile taradım.Bir şey çıkmadı.Sanırım dosya yükleme sitesinde reklamlardan kaynaklanıyor.

İki farklı siteye yükledim;

quote:

https://ufile.io/6lz9g

https://www.file-upload.com/78xr2qilj9ka
  • quote:

Orijinalden alıntı: rat.planet

Eset Smart Security 10 ile taradım.Bir şey çıkmadı.Sanırım dosya yükleme sitesinde reklamlardan kaynaklanıyor.

İki farklı siteye yükledim;

quote:

https://ufile.io/6lz9g

https://www.file-upload.com/78xr2qilj9ka

Yok indiremiyorum bendede eset var virüs algılıyor anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    En iyi anasayfaya yazıları kopyalayayım.Böyle sorun çıkarıyor.Birazdan eklerim.
    Ana sayfaya bilgileri ekledim.
    Çoook teşekkürler... Bu arada imzanızdaki bütün konuları derledğiniz konuda tüm konularınız varmı hepsi bir aradamı sanki daha çok konunuz vardı diye hatırlıyorum
    Onları kaldırdım evet.Sadece sistemi ve derslerin olduğu kısımları ekledim.Çok konu olunca önemli konular belli olmuyor.
    peki o konular halen sitede mevcut değil mi?
    Evet mevcut.Sadece o başlıktan kaldırdım.
    Setler hakkkında değerlendirmeler var.Zaten onları da okuyan az.O nedenle kaldırdım.Bir de google aramasıyla ulaşılabiliyor o konulara.
  • quote:

Evet mevcut.Sadece o başlıktan kaldırdım.
    Setler hakkkında değerlendirmeler var.Zaten onları da okuyan az.O nedenle kaldırdım.Bir de google aramasıyla ulaşılabiliyor o konulara.

Keşke onlarıda bir kenarda toplu şekilde tutsaydınız sonuçta ciddi emek vermiştiniz ve çok faydalı konulardı bana göre ama tabi sizin bileceğiniz iş bu arada teşekkürler...
    Tekrar eklerim o zaman.
  • quote:

Tekrar eklerim o zaman.

Çok iyi olur teşekkürler

• Eklendi.
  • Üstad sırf sana teşekkürümü ve ne kadar minnettar olduğumu bildirmek için üye oldum foruma gerçekten 2015 ten beri olan bir sürü gönderini okudum daha okumadigim bir çok konu da var 5 adımda ingilizce konunu gördüm mükemmel anlatmissin ona da şimdi detaylıca bakacam enfes bir plana benziyor bu yıl dediklerini uygulayip c1-C2 ye çıkmak hedefim ingilizce de 7-8 ayda sonrasında da ispanyolca almanca italyanca ve arapça hedefim var yaş suan için 5 adimda ingilizce yi okuyacam sende bunu önerirsin dimi suan ki seviyemen a1-a2 arası şimdiden teşekkürler

• Esoes12 kullanıcısına yanıt
    İngilizce için 5 adım sistemini kullanın.İsterseniz buradaki yöntemi de kullanabilirsiniz ama oradaki sistem İngilizce'ye özgü planlar içeriyor.
    Diğer diller için buradaki yöntemi kullanabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.