Şimdi Ara

YaaniMail güvenli kurumsal e-posta hizmeti sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Turkcell’in e-posta hizmeti YaaniMail, kurumsal kullanıcılara yönelik kapsamlı özellikler sunuyor. Kurumsal kullanıcılar YaaniMail’in güvenlik özelliklerinden ücretsiz olarak faydalanıyor.

YaaniMail’deki veriler Turkcell’in Türkiye’deki veri merkezlerinde depolanıyor. Bu sayede veriler yurt dışına çıkmadan güvenli ve kesintisiz bir şekilde Türkiye içerisinde kalıyor. Mailler ve takvim gibi diğer özellikler YaaniMail’in web sitesinden veya iOS, Android uygulamalarından takip ediliyor.

Ayrıca Bkz.Yerli sağlık yazılımı ekosistemi: MedInnovate

YaaniMail’in bireysel versiyonu ücretsiz fakat kurumsal versiyonu ücretli. Ancak kurumsal kullanıcılara yasal metin, imza, feragatname, antispam ve antivirüs katmanı özellikleri ücretsiz olarak sunuluyor. Arşiv paketi satın alınması halinde silinen e-postalar da dahil olmak üzere 10 yıl boyunca tüm e-postalar Turkcell arşivinde depolanabiliyor.

YaaniMail’i şirketler kendi servisi üzerine kurabileceği gibi dilerse Turkcell’in bulut yapısı üzerine de kurabiliyor. YaaniMail’in kurumsal versiyonu kullanıcı başına 6 TL, 10 TL ve 15 TL olarak üç farklı pakette sunuluyor. Bireysel versiyonu ise ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

• on numara hizmet. en azından yerli diyebilecegimiz bir hizmet.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Google gibi kendi kendine yeten bir ekosistem yapmadıkça tutmaz.

• Severek kullanıyoruz ama yanimail be ya benzer konularda birilerinin elini taşın altına koyması gerekiyor. Örn. Şirket yöneticileri ekipleri ile WhatsApp değil bip grubu kursalar tüm Türkiye yi sarar

• "onlar" için güvenli herhalde yoksa deprem bayram farketmeksizin her an kopan hatları tek el şekilde devlet destekli yöneten bir firmanın bize bir güvenlik sağlayacağını düşünmüyorum ya da "güvenlik" vergisi de istenebilir yakın zamanda.

• Tamam herşey güzel ama isim berbat yaani ne ya yaani yaani berbat bir isim isim mi kalmadı küçük bir çocuk daha iyi bir isim bulabilirdi çok çirkin bir isim sanki yandexin 3.sınıf kalitesiz replikası hissi veriyor turkcell güzel bir isim buna layık bir ağ hizmeti ismi bulunabilirdi.

• Numaranızı kimse ile paylaşmamalarını elli kez söylediğiniz halde kırk farklı yerden reklam, iktidar partisinin şehrinizdeki mitinginin haberini mesaj atan bu şirkete güvenilir mi gerçekten? Adındaki ciddiyetsizlik zaten ayrı bir konu, logosu bile fal uygulaması gibi.

• Sırf isminden dolayı tiksinti duyuyorum. Türkçe desen değil, İngilizce desen değil. Yaani nedir? Tiki miyiz, emo muyuz, SMS'mi atıyoruz, Whatsapp'tan mı yazıyoruz? Koskoca iş adamlarının ürünü için bulduğu isme bak.
  • Artık mailleriniz gmail, hotmail, yandex gibi servislere gidemeyecek.Sorun diğer mail servislerinde :)

• Ben 1 yıldır kullanıyorum 10 numara

• Kurumsal bir e-posta adresi istenecek, ben de gevsek gevsek yaani diyecegim.

• Yaaaniiiii değince aklıma gelen:

• Aslında turkcell den bir akıllı hoparlör bekliyorum.Tamamen yerli bir asistan ile tüm mail vb. Şeyleri bildircek ve ev içinde bir ekosistem kuracak ama hala ortada bir şey yok inşallah bu alanda bir çalışmaları vardır

• isme bak yaani, belli ki lakayıt bi e-posta sistemi
    hiç güvenilecek bi tarafı yok bence, Allah lakayıtları uzak etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moneyTalks_ -- 27 Mayıs 2020; 15:25:45 >
  • Türk servislerine güvenemiyorum nedense. Fişleyecekler hissi var. Misal yabancılar mesajlarımı okusa dahi ülke içinde yaptırım güçleri olmadığından bir tehlike arz etmiyor. Ancak yerli şirketler devlete satarsa o veriyi her an terörist, muhalif, bizden değilci olabilirim.
  • Ambarad kullanıcısına yanıt
    Patronun senden bir e posta beklese sen yaani kullanıp mesaj atsak Patron:
    -nereden attın?
    Ben :
    -Yaani
    Patron:
    -yaani??
    Ben e yaani .
    Bu ne saçma bir diyalog

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eAkman E kullanıcısına yanıt
    -Hangi e posta servisini kulanıyorsunuz söylermisiniz
    -yaani
    -Ee hadi söyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkcell, arkasında devlet kontrolü olan bir özel sektör firması olsa kabul ama devletin verdiği eposta adreslerinin ancak kurumsal kullanımı uygun olur... diyecektim ki tepedekilere öykünen isimlendirmesinin son kullanıcıyı hedeflediğini görüp kurumsal ciddiyet endişelerim ortaya çıkınca nasıl da çelişkiler yumağına dönüşüveriyoruz bir anda.
    Kullanana hayırlı olsun madem.
    Amerikalıya, Rusa daha çok güvendiğim için kendimden utandığımı belirtmeden geçemeyeceğim. Yine de arkadaşlar kendilerini ispatlasınlar, kredileri hazır.

• captain320 C kullanıcısına yanıt
    Tüm evi dinlesinler diyosun yaani😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi travmasurgeon -- 27 Mayıs 2020; 17:15:10 >
  • narcos06 N kullanıcısına yanıt
    isim kalmadığı doğru. aklına gelen boş bir domain ismi söyler misin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.