Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

YAA BU NİYE BAĞLANMIYO........

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
82
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> YAA BU NİYE BAĞLANMIYO........
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1491 Mesaj
    yaa arkadaşlar emuleye niye bağlanamıyorum ....ya bi ara bağlantı gitti makinayı acıp kapadım daha sonra bi daha giremedim ..internet bağlantınız kopmuştur diyo ama ben catır catır dolaşıyorum internette..bu resimdeki hata mesajlarını verip duruyo....yardım edin arkadaşlar lütfen....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_meric -- 15 Mayıs 2005, 22:25:20 >

|
    |
    | INTEL Core 2 QUAD Q9300 | | Asus Maximus Formula X38 | |Kingston 2GB DDR2 HYPERX 1200MHZ | |Zotac 8800GT (256Bit) 512MB GDDR3 | | Seagate 500 GB 7200 NCQ SATA2 32MB | | Thermaltake ToughPower QFAN 500W Modüler | | Coolermaster Stacker STC-T01 |

• Binbaşı
    1127 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: kadir_meric

yaa arkadaşlar emuleye niye bağlanamıyorum ....ya bi ara bağlantı gitti makinayı acıp kapadım daha sonra bi daha giremedim ..internet bağlantınız kopmuştur diyo ama ben catır catır dolaşıyorum internette..bu resimdeki hata mesajlarını verip duruyo....yardım edin arkadaşlar lütfen....

torrente geç.
    bu arada benide ara evden..
    |
    |

• Binbaşı
    1491 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: codellnet

quote:

Orjinalden alıntı: kadir_meric

torrente geç.
    bu arada benide ara evden..

yaa ne torenti abi yaa emule gibisi varmıya...ne diycem nerdesin sen gel bize takılalım....
    |
    |
    | INTEL Core 2 QUAD Q9300 | | Asus Maximus Formula X38 | |Kingston 2GB DDR2 HYPERX 1200MHZ | |Zotac 8800GT (256Bit) 512MB GDDR3 | | Seagate 500 GB 7200 NCQ SATA2 32MB | | Thermaltake ToughPower QFAN 500W Modüler | | Coolermaster Stacker STC-T01 |

• Binbaşı
    1491 Mesaj
    arkadaşlar kimse bilmiyomu neden bu hatayı verdiğini.....
    |
    |
  • Binbaşı
    1383 Mesaj
    dostum baktım ama tam cıkartamadım.....emule ıcın gereklı butun ayarlamaları yaptınmı firewall lar kapalıdır herhalde ayrıca fırewall dan emule programına ızın verdınmı ve baska p2p programları calısıyormu
    |
    |
    1491 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: ArvaLaTSe

dostum baktım ama tam cıkartamadım.....emule ıcın gereklı butun ayarlamaları yaptınmı firewall lar kapalıdır herhalde ayrıca fırewall dan emule programına ızın verdınmı ve baska p2p programları calısıyormu

yaa ben emuleyi aylardır kullanıyorum..ayarlar falan hepsi tamam onlarda bi problem yokta...niye böle yaptı anlayamadım vallaha...internette bi problem yok..bağlantım canavar gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_meric -- 15 Mayıs 2005, 22:57:25 >
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.