Şimdi Ara

ya yeter ya bi hileye kişiliginizi satıyosunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugun bunu yapan yarın kim bilir ne yapar
    ayıptır ya dk başı pm alıyorum hile hile
    msnden hile hile hile
    çok iyi bişey mi ben yapıyorum ama oyundan aldıgım zevk şuan %0
    bakın birisi bana pm atmış ve gülünç hali kusura bakmayın ama teşhir etmek zorundahyım

quote:

Orjinalden alıntı: legolasarrow

bırakın bu işleri hileden hurdadan umut ararsanız sonunuz ne olur hiç düşündünüz mü? o expleri burnunuzdan fitil fitil getirirler maazallah ramazan ramazan yapmayın bari

Kimden: legolasarrow Kullanıcıyı kontak listesine ekle
    Kime: BattLeStar-X
    Tarih: 2 Ekim 2007; 18:28:55
    Başlık: slm
    Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz.

battlestar-x şu yeni kasma yöntemi nedir bir söylesen ben 4 aydır uzağım da pokeden bilmiyorum ha bu arada ben lordmuti hani hesabı devretmiştim ya birine belki yeni hesap alırım sen yeni kasma yolunu söyler misin bir?

al 1 de burdan yak
    sormayın kardeşim
    crater bölümü böyle kişiliksiz insanlarla doluysa bende bırakıyorum bölümü ara sıra girmem de ne zaman düzel1nce dönerim diyecem ki zerre kadar umudum yok
    ulaşmak isteyen adam da bana her türlü ulaşır.

• wallaha ben öğrenmek istemiyorum

ne işime yarıcak

boş işler bunlar boşşş

tüm konulara mesaj yazamıyorum

malüm 2 dk
  • kardeş g palkiama bakında derken hoş hava atıodum hani diorum sen baştan satmışsın kendini ders mi veriyorsun nasıl satılır diye
  • al charın şifresini de vereyim
  • evet ben yazdım kabul ediyorum ama sonradan aklım başıma geldi zaten öbür mesajımda da belirttim boşver gerek yok diye yanlış yaptığımı anladım zaten pokemon da oynamıyorum artık tamam mı kabul ediyorum

ayrıca sonra yazdığım mesajları da yayınlasana battle star orada da tamam vazgeçtim fln demiştim yeni uyandım olaya yani ben hızlı kasma yöntemi fln gibi bir şey sanmıştım ondan sordum arama yaptım forumda bug gibi birşeymiş sonra vazgeçtim zaten hem senin pokeni kasıyımmı demene de hayır demiştim yanılmıyorsam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legolasarrow -- 2 Ekim 2007; 19:26:35 >
  • wallaha ha

şu forumda

şuan sadece ayzteyz e katılıyorum kanımca neyse

ben ban yememek için kaçtım
  • komedi ya gerçi bn de çok merak ediyom en azından nasıl bi yol izlendiğini ama oynamadığıö için pek bi kaybım yok
    azcık sabırlı olun nasıl olsa yakında kokusu çıkacak. bari çabucak açığı kapayıp bu yolu kullananlara bi önlem alsalar da sizler için oyunu zevki yeniden çıkmaya başlasa

• biz seni savunuyoz sen nediyon ya benim demin dediklerim sana deildi taylan aytzye idi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazoomlyer -- 2 Ekim 2007; 19:30:15 >
  • İnsanlar kendiyle çelişmeye başladı (katil de öğreniyim söyliyecem dediydi ama...) Hile kime lazım yaa bize trainerler yeter
  • quote:

Orjinalden alıntı: atpatpatp

wallaha ha

şu forumda

şuan sadece ayzteyz e katılıyorum kanımca neyse

ben ban yememek için kaçtım

sni unutmadım lem hala satranç maçını nese ramazan ramazan hakkım snin için bişi ifade ediosa helal olsun

• quote:

Orjinalden alıntı: oTaKuRoN

İnsanlar kendiyle çelişmeye başladı (katil de öğreniyim söyliyecem dediydi ama...) Hile kime lazım yaa bize trainerler yeter

türk gücü

nerde bizim hidayet kurnaz abi
  • quote:

Orjinalden alıntı: kazoomlyer

nediyon sen ya sen kendi kişiliğine bak seninki satılmaktan ne hale gelmiş diğer konudada nası ilgi çekeyimde post kasayım diye uğraşıyorsun pokemon kopyalamaymış sen gitte yaşındakilerle uğraş koçum

kazoom zamanında taylan poke, taylan exp , taylan sana arkamı versem bana poke verir misin laflarını hatırlıyosun demi kazoom
    töbe töbe şimdi açtırcak agzımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BattLeStar-X -- 2 Ekim 2007; 19:27:57 >
  • yorumsuz
  • ayrıca sonra yazdığım mesajları da yayınlasana battle star orada da tamam vazgeçtim fln demiştim yeni uyandım olaya yani ben hızlı kasma yöntemi fln gibi bir şey sanmıştım ondan sordum arama yaptım forumda bug gibi birşeymiş sonra vazgeçtim zaten hem senin pokeni kasıyımmı demene de hayır demiştim yanılmıyorsam?
  • olum onları sen diodun læ ne çabuk unuttun adama bak bi öğrenmiş bi yeri kalkmış bide bize diyo
  • sizin övüdügünüz şeyleri ben tuvalet kagıdı niyetine kullanıyorum
    Tarih: 2 Ekim 2007; 18:43:18
    Başlık: Cevap: slm

tamam önemli değil canın saolsun

Tarih: 2 Ekim 2007; 19:04:51
    Başlık: Cevap: slm

yok saol zaten oyunu bırakmıştım söylesen geri dönücektim neyse boşver

kazoom biliyoruz canım bu kasma yöntemini bilmeden önce de zaten 300m den fazla expim vardı goçum merak etme
    menfaat çi birisi olsam şuan chakal ın çarını boşaltırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BattLeStar-X -- 2 Ekim 2007; 19:30:05 >

• bana bir diyeceği olan varsa şimdi desin ya da tabiri caizse arkamdan atıp tutmasın ben hatamı kabul ediyorum diyeceğiniz varsa şimdi söyleyin
  • aytzey dene istersen.
    2-3 kuruş expin peşinde degilim ben
  • bana daha fazla suçlama gelmediğine göre artık çıkıyorum hilesiz kalın hoşça kalın
  • quote:

Orjinalden alıntı: atpatpatp

quote:

Orjinalden alıntı: oTaKuRoN

İnsanlar kendiyle çelişmeye başladı (katil de öğreniyim söyliyecem dediydi ama...) Hile kime lazım yaa bize trainerler yeter

türk gücü

nerde bizim hidayet kurnaz abi

He valla. Elle 29 mu 39 mu milyon exp kasmıştı Mr. Venusaur'a

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.