Şimdi Ara

Ya bu küçük esnaf neden böyle tokatçı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
9.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
130 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gidip yamuk yumuk adamları bulup, tüm esnafı bir tutuyorlar yahu. Şahsen bende esnaf olarak sağlam çeki düzen verilemesini isterdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Küçük esnaf kadar başıniza taş düşsün inşallah

al işte bi çılgınlık daha
    kurumsal olmayan kurum olmayı beceremeyen vergi vermeyen kafası hala 50 yıl geride kalmış minik esnafa zırnık vermem zırnık
  • quote:

Orijinalden alıntı: selami023

Küçük esnaf kadar başıniza taş düşsün inşallah anahtarlarınızi bırakırken veya alırken iyiydi sıkştığınzda küçük esnafa koşup abi 100 lira verde aylıkta vereyim dersiniz veya ürünleri alıp kara deftere yazdırmayi iyi bilirsiniz siz yapmamış olsanız bile anneniz babanız yapmıştır sizleri o şekilde büyütmüştür. Her esnaf i aynı kefeye koymamak lazım yukarıda bazı kendini bilmezler yok geleni öpme çabası içindeler yok efendim hepsi batsın ulan asıl siz batın geçmişiniz iyi öğrenin sonra buraya yazın.

Her esnaf bir değildir, bir tutanın ve genelleme yapanın allah belasını versin.

15 yıldır esnafim borca alıpta zamanında ödeme yapanı görmedim. Önce sözünüzü tutun sonra esnafa sallayın iş laf ebeliğine gelince sizde iyisi yok.
    İlk olarak şunu yazsana: ‘15 yıldır esnafim’

Gerisini okumamıza gerek kalmazdı.

• Sondan okusaydınız.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.