Şimdi Ara

Y9 Prime 2019 Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
3.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar Huawei Y9 Prime 2019 kullananlar yazabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• bizden başka kullanan yok sanırım
  • Aynen

• Aşağı yukarı bir ay önce aldım telefonu. Şimdilik memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emui 9.1 güncellemeside gelirse güzel olur şimdilik hindistan da sunulmuş yazılım.
  • Merhaba, bu telefondan anneme aldık. Arama yaparken 2 saniyede bir bip diye ses geliyor. Aramaya başlar başlamaz, daha karşı taraf açmadan başlıyor ses. Ayarları kurcaladım ama sebebini bulamadım. Sizde de böyle bir durum var mı?
  • bende geçen ay aldım cihazı konuşma yaparken sensör nedense ekranı açıyor kendi kendine abuk sabuk yerlere giriyor anlamadım gitti bide EMUİ 9.1 Güncellemesi gelecekti halen gelmedi.
  • Biz de geçen hafta aldık. Sanırım aldığımızdan beri var ses. Bugün iki kere müşteri hizmetlerini aradım, önce arama verilerini sildirdiler, sonra da ayarları sıfırlattılar ama işe yaramadı. Ses bazen geliyor bazen gelmiyor ama çoğu zaman var bip bip diye ses.
  • Vodafone'dan indirimli olarak 1 ayı aşmış telefonsuz hayatıma kattığım, 5S'ten sonra ilaç gibi gelmiş cihaz. Oldukça seri ve kaliteli. Kafasını telefondan kaldırmayan biri olarak çok memnunum. Çentikslz ekran epey şık duruyor. A80 veya MI 9T alternatifi olarak düşünülebilir. İlginçtir ki yukarıda anlatılanları hiç tecrübe etmedim. Batarya li-po ve gayet iyi bir performansı var. En büyük tavsiyem seviyeyi 20'den aşağı düşürmemek. Artık 4000 mAh altı telefon da almamalısınız.

Aman aman şüpheleriniz olmasın. Bu cihazlar 2019 çıkışlı ve oldukça güncel teknolojileri barındırıyor. Pek çok sorun da aşılmış durumda. A30 düşünüyordum ama aşırı hantal oluşu beni son anda caydırdı. M30s de daha anca gelmiş operatörlere. Hala ikilemdeyseniz M30s'ye yönelebilirsiniz.
    Y9 Prime 2019 Ana Konu
    Y9 Prime 2019 Ana Konu

(2. resimde %50'den 80'e şarj etmiştim.)

• Keske bizede android 10 güncellemesi gelse

• Canlandırmak lazım burayi

• altunkeser kullanıcısına yanıt
    Evet oyle

• arkadaşlar bu cihazda bildirim ışığı var mı?
  • Güncelleme geldi arkadaşlar. Hayırlı olsun.
  • Bildirim isigi yokmu bunda, msj falan geliyor goremiyo, illa ikidebir bakacazmi msj falan varmi diye?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakozk

Bildirim isigi yokmu bunda, msj falan geliyor goremiyo, illa ikidebir bakacazmi msj falan varmi diye?
    var mı bende merak edıyorum? P Smart 2019a koymuşlar bunda yoksa saçmalık.
  • burakozk B kullanıcısına yanıt
    Bildirim ışığı yok malesef

• Yeni güncelleme biraz cihazda gecikme yapıyor gibi, siz de fark ettiniz mi?

• Gpu turbo gelmedi hala herhalde. Güncellemeyi indiren arkadaşlar dikkat etti mi?

• nayganizm N kullanıcısına yanıt
    Geldi app asistana gir oyun moduna al istegin oyunlari oraya tanimla gpu turbo aktif hale gelecek

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.