Şimdi Ara

XZ mi 6S mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Xperia Z telefonumu kırdım geçen sene Xperia E4 ile idare ediyorum ve çok berbat. Hemen değiştirmem lazım ama nakit param yok şu an ve taksitli almam lazım. Başka cihaz önermeyin ya da taksitli alabileceksem önerirseniz sevinirim. (:

Telefondan beklediklerim kamera, müzik, stabil olsun yeter. Oyun hiç oynanam. Hoparlörü de yeterli olsun. 3-4 sene kullanırım aldığım zaman. Hoparlör Z de çok kısıktı. XZ de de öyle sanırım.
    Türk Telekomda 6s var 12 taksit olması güzel fiyat çok şişmemiş Taksit bitince telefon çıkalı 2,5 sene olacak ve fiyat3246 tl

Xperia XZ 2599 TL10 ay taksit. Aslında Xperia XZ kafama yatıyor ama Sony arayüzünden çok sıkıldım. Kamera yazılımı iyi değil genelde ama bilmiyorum XZ de durum ne. iPhone 6s var bizimkilerde biraz kurcalamıştım o soğuk metal hissi uzun ömürlü olması garantisi ve daha önce iPhone kullanmamandan dolayı 6s e yakınım. Kamerası da çok güzel. Tek eksisi fiyat ve 1,5 senelik bir cihaz olması. iPhone olunca çok da eksi sayılmaz aslında. 600 tl fark da az değil. Fikirleriniz lazım. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qweqweqwe123456789 -- 12 Mayıs 2017; 12:59:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xz 1.5 senelik cihaz değil yav naptın 2016 ekim çıkışlı.
  • Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    6s 2015 eylül de çıktı. Xz demedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.