Şimdi Ara

xxxATi: HD 5870, IBM Deep Blue'dan 177x daha güçlü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
0
Favori
7.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 74
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • DISTURBED (9 mesaj) OverClocK1ng (7 mesaj) wacd (7 mesaj) LAVMAN (7 mesaj) Chembond (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> xxxATi: HD 5870, IBM Deep Blue'dan 177x daha güçlü
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5045 Mesaj
    Acaba bir Çitadan ne kadar hızlı?
    |
    |
  • Binbaşı
    1558 Mesaj
    ati gercekten iyi iş yapmış heralde,reklam yapa yapa bitiremedi.kullanıcı testlerini merak ediyorum ,gerci az kaldı ama :)

bu arada ati giriş seviyesi dx11 ekran kartı yapacak mı ,bilenininz var mı? (5770 ve diğerinden bahsetmiyorum)
    |
    |
  • Yarbay
    11241 Mesaj
    Hay Allah ben de tam 177 tane IBM Deep Blue sipariş etmiştim. Ama bu daha ucuzsa siparişi iptal edeyim bari de bunu alayım.

Kart o kadar hızlı ki bu karttan 4 tane alıp 1 er metre aralıklarla yan yana koyduğun zaman yan taraftan bakıldığında çok hızlı giden tek bir kartmış gibi görünüyormuş.

Hatta "Better than this, Apricot in the Şam" dediler.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    502 Mesaj
    ati oyunlarla uyumsuz bi kere 1000 kat hızlı olsa ne olacak her oyunda nvidia diye logo çıkıyor. O bile yeter nvidia almak için amd işlemcilerde çok ısınıyor. ne yaparsa yapsın işlemci denince akla intel ekran kartı nvidia.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    668 Mesaj
    bunlardan çokça alıp inşaat yapıcan deprem meprem demez dayanır valla.. kanımca bu kart en çok japonyada satacak ee deprem bölgesi sağlam tuğlaya ihtiyaç var orda.

merak ettiğim birde şu var red-kit ten de hızlımı?
    |
    |
  • Binbaşı
    1813 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IceMan

ati oyunlarla uyumsuz bi kere 1000 kat hızlı olsa ne olacak her oyunda nvidia diye logo çıkıyor. O bile yeter nvidia almak için amd işlemcilerde çok ısınıyor. ne yaparsa yapsın işlemci denince akla intel ekran kartı nvidia.

şu lafı söyleyen biri bu foruma bi mesaj daha atmamalı.Cahilliğin gözü kör olsun.
    |
    |
    cahil olsa bile belki cehalet yenmek için burda? sormadan öğrenilmez değilmi? üstelik o avatarla ne dersen de inanılması zor biri olursun arkadaşım bence amd fanısın? ve arkadaş haklıda olabilir bazı amdler çok ısınıyor hele amdnin ısı borulu stok soğutucu dağıtmasının bir sebebi olmasın sakın?? değilmi ama...
    |
    |
  • Yarbay
    2645 Mesaj
    ATI bu hareketleri nVidia'dan ogrenmis
    |
    |
    zaten 5870den ümidi kesdim çünkü fiyatı beni gücü psu mu aşar
    |
    |

oyun oynatmakdan baska adam gıbı ıse yarasın ozaman bende dıyorum komple ısletım sıstemınde ek ıslemcı olarak calıssın mesala
    |
    |
    |
    |
  • Teğmen
    238 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IceMan

Cahilliğinde sınırı olmalı canım bu ne yani şimdi ? Bilmiyorsanız susun adam sansınlar...
    |
    |
    Sapphire HD4850 @ 724 / 2048 MHz
    2 x Seagate 750 GB NCQ @ RAID 0
    Thermaltake 600W PSU
    2 x Samsung 713N LCD
    Windows XP 32 Prof. SP3 + Windows 7 x64 Ult.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    |
    |
    verilen cevapların %90ı saçma sapan çocukça cevaplar, ancak çoluk çocuk böyle boş yorumlar yazabilirdi, donanımhaber üyelerinin gitmekte olduğu noktaya şaşıyorum doğrusu..

watt/verim bakımından çok iyi değerlere sahip olduğu belli edilmiş tekrar
    |
    |
    |
    |
    Logitech Cordless Rumblepad 2 / Skystar 2.6c / Asus 1814BLT / Windows 7

quote:

Orijinalden alıntı: orc123456

verilen cevapların %90ı saçma sapan çocukça cevaplar, ancak çoluk çocuk böyle boş yorumlar yazabilirdi, donanımhaber üyelerinin gitmekte olduğu noktaya şaşıyorum doğrusu..

millete laf sokmak için yazdıklarını iyice okumuşsun ama bi haberi doğru düzgün okuyamamışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LAVMAN -- 20 Eylül 2009; 8:48:00 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: LAVMAN

quote:

Orijinalden alıntı: orc123456

ne oldu? yazıda 4870x2 ile karşılaştırıldığını da mı görmedin?
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x1650Pro -- 20 Eylül 2009; 9:17:05 >
    |
    |
  • Yarbay
    7788 Mesaj
    gt300 çıkmadan istediğin akdar şamata yap amd isterse kartın bakkala gidip ekmek alsın terliğimi getirsin boş... karta o akdar hava bastınız ki dayanamıycak. kartın 100 kat hızlı olsun sektör physx i cuda yı benimserse senin esamen okunmaz. alanlarda aaa bak benım kartım hedelöhödölö oyununda 500 fps veriyor diye hava atar.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

gt300 çıkmadan istediğin akdar şamata yap amd isterse kartın bakkala gidip ekmek alsın terliğimi getirsin boş... karta o akdar hava bastınız ki dayanamıycak. kartın 100 kat hızlı olsun sektör physx i cuda yı benimserse senin esamen okunmaz. alanlarda aaa bak benım kartım hedelöhödölö oyununda 500 fps veriyor diye hava atar.

ben mesela bidaha ati almam.. onlarca oyundan sonra ati nfs shift tede patladı... 4890lar olmuş birer 8600gt oyunda.. bu saaten sonra ben neyleyim atiyi..?? yanında 6 tane 30" monitor verse yine alam gider nvidia alır keyfime bakarım.. ati alıp saç baş yolmaktan iyidir..
    |
    |
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
Web Tasarım
Sohbet
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,421
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.