Şimdi Ara

xXX FUJIFILM ' X ' İnceleme ve Paylaşım XXx (501. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.362
Cevap
100
Favori
441.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: acordis

DSCF0468 by enver yildirim, auf Flickr

Wartturm by enver yildirim, auf Flickr

Wartturm-2 by enver yildirim, auf Flickr

Muhteşem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 11 Temmuz 2021; 14:7:11 >

• X-S10 ve 18-55 ile akşamüstü çekildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazerBülbül -- 15 Temmuz 2021; 10:30:42 >
  • LazerBülbül kullanıcısına yanıt

Hocam önerim bu tarz fotoğraflarda değişik kadrajlar ile çekim yapmaya çalışın ve ayarları olabildiğince manuel olarak yapın, Konu hızlı değilse bu şekilde sabit konularda manuel olarak çekim yapmak çok şey kazandırır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Hocam önerim bu tarz fotoğraflarda değişik kadrajlar ile çekim yapmaya çalışın ve ayarları olabildiğince manuel olarak yapın, Konu hızlı değilse bu şekilde sabit konularda manuel olarak çekim yapmak çok şey kazandırır.

Teşekkür ederim tavsiyeniz için. Bunlar henüz ilk çekimlerim hocam. Manuele de alışacağım inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Muhteşem.

Alıntıları Göster

Merhaba,

Son fotoğraftaki kule tam yıldız pozlamalık mekan ;-) Işık kirliliği yoksa denemenizi tavsiye ederim.

Konu hakkında yardımcı bilgileri linkte bulabilirsiniz:

xXX FUJIFILM  " X " İnceleme ve Paylaşım XXx
    xXX FUJIFILM  " X " İnceleme ve Paylaşım XXxfujıfılm digital camera x series & gfx – usa
    How to Start Shooting Star Trails | | FUJIFILM Digital Camera X Series & GFX – USA
    https://fujifilm-x.com/en-us/stories/intermediate-month-6-low-light-24-star-trails

• iwd35 İ kullanıcısına yanıt

Hocam fotoğraflar benim değil ama yıldız çekimini bende çok severim, telefon dışında çekim imkanı bulamadım henüz.

Çok amatör tabi

xXX FUJIFILM  " X " İnceleme ve Paylaşım XXx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 19 Temmuz 2021; 14:5:20 >
  • X100V ile çektim. Tripod taşımaya üşenenler için gorilla-pod muadilleri çok işe yarar oluyor. Esen kalın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atanamayansantrafor -- 3 Aralık 2023; 11:25:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atanamayansantrafor A kullanıcısına yanıt
    Çok hoş görünüyor, uygunsa eğer sorum, hangi makineden x100v ye geçtiniz acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • X-S10 Vlogger KİT için yorumu olan var mıdır

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • NevNiyaz N kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

Tabii ki estağfurullah. Sony a7 II'den geçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

X-S10 Vlogger KİT için yorumu olan var mıdır

En çok satılan kitlerden biri. X-S10 un fiyat performansı çok iyi. Ufak tefek de aynı zamanda. Mağzalarda sd kartınızla deneyebilirsiniz ayrıca.

• atanamayansantrafor A kullanıcısına yanıt
    Hmm güzel bi makineden güzel bi makineye geçmişiniz :) x100f var bende de gerçekten sabit lensli makineler tam benlikmiş onu anladım. Bekliyorum Hocam karelerinizin devamını.

• Arkadaşlar, çektiğim fotoğrafları yayınlamak amacıyla mütevazi bir portföy sitesi açtım. Her türlü geri dönüşünüz için minnettar olurum.

Sitedeki tüm fotoğraflar Fujifilm X-S10 ve Fujinon XF18-55 ile çekildi.

https://menesozun.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazerBülbül -- 2 Ağustos 2021; 20:39:30 >
    Çok temiz izlemesi keyifli fotoğraflar tebrik ederim fotoğrafçı gözünüz var anlaşılan .. site açma fikrinize katılıyorum ben de becerikli olabilsem o konularda açmak isterdim kendi fotoğraf sitemi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

Çok temiz izlemesi keyifli fotoğraflar tebrik ederim fotoğrafçı gözünüz var anlaşılan .. site açma fikrinize katılıyorum ben de becerikli olabilsem o konularda açmak isterdim kendi fotoğraf sitemi.

Çok teşekkür ederim hocam güzel yorumunuz için. :)

Hocam, kendi sitenizi nasıl açtınız? Biraz tavsiye verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Abdülhak Hamit Tarhan

Hocam, kendi sitenizi nasıl açtınız? Biraz tavsiye verebilir misiniz?

Önce siz fotoğrafları eleştirirseniz, ben de size yardımcı olabilirim. :)

Şaka bir yana, Adobe Portfolio ile açtım hocam. Creative Cloud üyeleri için Adobe bu hizmeti ücretsiz veriyor. Benim ek olarak kendi domainim vardı, onu sisteme bağladım ve halloldu. Oldukça basit bir işlem. Eğer CC üyeliğiniz yoksa Wix gibi siteler de bu hizmeti cüzi miktarlara veriyor. Göz atmanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazerBülbül -- 4 Ağustos 2021; 9:6:52 >
    Hocam, benim eleştirim olumlu olacak. Size pek bir şey katar mı bilmem bu yönden ancak fotoğraflar bana akşamüstü dışarı çıkıp kedinin, kuşun, bi dağdan tepeden şehri fotoğraflama isteği uyandırdı. Benim oldukça hoşuma gitti

Site için belki bi' gün rakip çıkarım diyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Abdülhak Hamit Tarhan

Hocam, benim eleştirim olumlu olacak. Size pek bir şey katar mı bilmem bu yönden ancak fotoğraflar bana akşamüstü dışarı çıkıp kedinin, kuşun, bi dağdan tepeden şehri fotoğraflama isteği uyandırdı. Benim oldukça hoşuma gitti

Site için belki bi' gün rakip çıkarım diyelim

Teşekkürler. Çok naziksiniz. :)

Umarım çıkartırsınız, konuyla alakalı DM'den istediğiniz zaman yazabilirsiniz hocam.

Sağ olun hocam. Önce aynasız bir fotoğraf makinesi aldığım vakit kapınızı çalmaya başlarım

• 
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.