Şimdi Ara

xXX FUJIFILM ' X ' İnceleme ve Paylaşım XXx

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.916
Cevap
93
Favori
400.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 504
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1030
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 54 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 617
  • Favoriye Eklediklerim 99
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • jimi1984 (1030 mesaj) PHI (537 mesaj) Fujifilm Türkiye Mrk. (537 mesaj) Ed - (504 mesaj) skid_row (496 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1991 mesaj) Mobil (1452 mesaj) Tablet (348 mesaj) (1 mesaj) Mini (126 mesaj) Uygulama (128 mesaj) (10 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
    358 Mesaj

Ben Duracell denedim bir ay önce gayet memnun kaldım.

Cihazım xt3

Duracell Drfw126 Pil Np-W126 Fujifilmhttps://www.hepsiburada.com/duracell-drfw126-pil-np-w126-fujifilm-p-HBV000008RBJ7?magaza=Hitechfoto
    |
    |
    xSHUJx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3132 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xSHUJx

Kurcuklama konusunda çok haklısınız hocam ilk 2 3 gün epey didik didik ettim makineyi sanırım birazda onu hesaba katmadan normalden hızlı bittiğini düşündüm :) Yedek batarya bakındım bugün ama orjinali çok tuzlu alternatif olarak da bildiğim bir konu olmadığı için elim kolum bağlandı sizin bana kullanıp memnun kaldığınız batarya öneriniz olabilirse çok sevinirim.

Hocam mağazalarda patona marka bataryalar var. Fiyatı da uygun. Aynı zamanda biz test ettik. Keza bizim mağazalarda satıldığı için olası sıkıntılarda problem yaşamazsınız. Mağazada zaten ekstra ikramları olur arkadaşların illa ki.

Duracelleri kesinlikle önermiyoruz. Gövde içinde şişip kalanlarla denk geldik. Sadece bizim makinalarda değil bir çok kişi yurtdışında da sıkıntı yaşayan bolca var. Sadece adı duracell. Alkaline pilleri gibi güvenilecek bataryalar değil. Belki sadece fotoğrafla uğraşanlar karşılaşmamış olabilir ancak video gibi yüksek veri işleme durumlarında ekstra olarak ısınıyor ve problem çıkarıyor. Bu da kullanıcı hatası olarak değerlendirilebilir.)

• Çavuş
    63 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GullyFoyle

Hocam mağazalarda patona marka bataryalar var. Fiyatı da uygun. Aynı zamanda biz test ettik. Keza bizim mağazalarda satıldığı için olası sıkıntılarda problem yaşamazsınız. Mağazada zaten ekstra ikramları olur arkadaşların illa ki.

Duracelleri kesinlikle önermiyoruz. Gövde içinde şişip kalanlarla denk geldik. Sadece bizim makinalarda değil bir çok kişi yurtdışında da sıkıntı yaşayan bolca var. Sadece adı duracell. Alkaline pilleri gibi güvenilecek bataryalar değil. Belki sadece fotoğrafla uğraşanlar karşılaşmamış olabilir ancak video gibi yüksek veri işleme durumlarında ekstra olarak ısınıyor ve problem çıkarıyor. Bu da kullanıcı hatası olarak değerlendirilebilir.)

Alıntıları Göster

Bunu öğrendiğim çok iyi oldu hocam değerli bilgileriniz için teşekkür ederim. Patonayı dün yabancı forumlarda görmüştüm en iyi muadil piller arasında gösteriliyordu Türkiye'de satıldığından haberim yoktu üstelik mağaza satılması çok iyi oldu :) Tekrardan teşekkür ederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    3132 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xSHUJx

Bunu öğrendiğim çok iyi oldu hocam değerli bilgileriniz için teşekkür ederim. Patonayı dün yabancı forumlarda görmüştüm en iyi muadil piller arasında gösteriliyordu Türkiye'de satıldığından haberim yoktu üstelik mağaza satılması çok iyi oldu :) Tekrardan teşekkür ederim :)

Alıntıları Göster

Rica ederim. Güzel ve keyifli kareler çekmeniz dileğiyle.

• Binbaşı
    1854 Mesaj

Boya BY-MM1 conderser mikrofonu x-t30'de deneyen oldu mu? interentte baska kameralar ustunde ses kalitesi cok guzel geldi ve ucuz. satin alma karari asamasindayim ama 3.5mmyi 2.5mmye ceviren aparati alinca calismaz mi ya da calissa bile kalitesi duser mi diye korkuyorum. asiri dandik seylere benziyor bu donusturuculer. sizin kullandiginiz onerdiginiz bir donusturucu var mi 3.5 mmyi x-t30'teki 2.5mm takabilmemi saglayacak?

tesekkurler

|
    |
  • Çavuş
    63 Mesaj

Çok sağolun iyi günler dilerim :)

|
    |
    GullyFoyle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2438 Mesaj
    arkadaşlar konuda uzun süredir aktif değilim. bir süre daha fotoğrafa zaman ayıramayacağım sanırım. elimdeki herşeyi satışa çıkardım. ilanın linkini ekliyorum, belki buradan almak isteyen çıkabilir

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-fujifilm-x-t1-plusxf-35-mm-1.4-plusxf-10-24-mm-f4-plusxf-50-140-mm-f2.8-plusset-909177611/detay
    |
    |

• Yarbay
    2537 Mesaj

patonanın en son çıkardığı,içinde ısı sensörününde yer aldığı np 126s muadili bataryayı amazon.de' den aldım. fuji centerlarda satılan modeli platinum serisi onda ısı sensörü yok.

2 adeti 20 euro, tanesi 90 tl ye geldi

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/71/ac/dc/71acdc10a10de98e7f3680fc102edda1.jpeg&t=0&width=480&text=1

• Yarbay
    3132 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Magnat_HiFi

patonanın en son çıkardığı,içinde ısı sensörününde yer aldığı np 126s muadili bataryayı amazon.de' den aldım. fuji centerlarda satılan modeli platinum serisi onda ısı sensörü yok.

2 adeti 20 euro, tanesi 90 tl ye geldi

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/71/ac/dc/71acdc10a10de98e7f3680fc102edda1.jpeg&t=0&width=480&text=1

Güzel fiyat. Güle güle kullanın :)

|
    |

• Yüzbaşı
    274 Mesaj

Amazon. De bulamadim en ucuz 19,99 euro acaba link verebilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Magnat_HiFi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2243 Mesaj

Muhtemelen kampanyalı fiyata denk gelmiş arkadaş. Takip etmekte fayda var.
    |
    |
    acordis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2537 Mesaj

• Yarbay
    2243 Mesaj

Türkiye’ye gönderimi de durdurmuşlar.
    |
    |
    Magnat_HiFi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5220 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yurt dışı batarya, powerbank vs sıkıntı oluyor. Gümrükten geçirmemek için ellerinden geleni yaptıkları için satıcılar ya çok fazla gönderim ücreti istiyorlar ya da hiç göndermiyorlar.

|
    |
  • Yarbay
    2978 Mesaj

Arkadaşlar X-T200 makinamı satıyorum, sıfır temizliğindedir. Fujifilm eğitimlerinde derslerde kullandım öğrenmek için, evden dışarıda kullanılmadı. ilgilenen olursa; XT-4 almak için satıyorum

https://forum.donanimhaber.com/fujifilm-x-t200-koyu-gumus-xc15-45mm-kit--147298592#147298592

|
    |
  • Binbaşı
    1409 Mesaj

Bir şey sorucam Canon Eos R vs Fujifilm Xt-4 konusunda görüşleriniz nedir ?

Ne kadar fuji konusu olsa da tarafsız karşılaştırmalı bir yorum bekliyorum .

• Yarbay
    19770 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Riqus

Bir şey sorucam Canon Eos R vs Fujifilm Xt-4 konusunda görüşleriniz nedir ?

Ne kadar fuji konusu olsa da tarafsız karşılaştırmalı bir yorum bekliyorum .

Amaç çoğunlukla fotoğraf ise tercih Eos R olmalı bence tabi akılda bulundurulması gereken bir konu daha var oda kaliteli lens eşittir çok daha fazla para özellikle FF ise birde ara daha'da açılıyor, İşin içinde video içeriği üretmek de var ise bence X-t4 alınmalı fotoğraf konusunda'da herkesi memnun eder ama kaliteli bir lense sahip iyi bir FF makina daha iyi olur, Bütçe ile alakalı herşey tabi.

|
    |
  • Yarbay
    2242 Mesaj
    X-E3 + XF 18mm f2 + Ilford Hp5 Plus film benzetimi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    19770 Mesaj

Güzel olmuş hocam elinize sağlık.

|
    |
    tuğra_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2242 Mesaj

Teşekkür ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Glorfindel1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
konkasör
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.