Şimdi Ara

xXX FUJIFILM ' X ' İnceleme ve Paylaşım XXx (471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.362
Cevap
100
Favori
441.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bratka

dogru temiz hdmi cikisi var fakat bu dedignizi denemedim, ingilizce sizin icin sorun olmazsa yeni karsilastigim su videoya bir goz atabilirsinizhttps://www.youtube.com/watch?v=t2CA1bGmEiM

Alıntıları Göster
    Tüm sorularıma cevap oldu bu video. Çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

• Son dönemde kararsız kaldım arkadaşlar. Makinemi değiştirmek istiyorum. Şu an Canon 40D kullanıyorum. Malum hem eskidi hem de artık çok fazla fotoğraf çekmiyorum ve çok ağır geliyor.
    Bunun için elimde ki ekipmanların bi kısmını takasta kullanıp fazla bütçe ayırmadan aynasız bir makine almak istiyorum.
    Zamanında Canon lenslere yatırım yaptığım için elimde güzel lensler var. Onları tutup makinenin yerine Canon eos M50 düşünüyorum. Adaptörlede kullanabilirim böylece lensleri.
    Ama Fujifilm X-T200 de beni cezbediyor. Elimde ne var ne yoksa satıp Fuji mi alsam diyorum.
    Genelde uzun pozlama çekiyorum. Arada makro ve manzara. Bunlara göre de 3 tane lens alsam beni idare eder diye düşünüyorum.
    Fuji kullanıcıları olarak tavsiye edermisiniz X-T200 ü?
  • secooo kullanıcısına yanıt
    Ben de d300 ümü ve bazı ekipmanları verip 3000 tl fark ile x100f e geçiş yapmıştım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NevNiyaz N kullanıcısına yanıt
    Memnunmusunuz peki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: secooo

Son dönemde kararsız kaldım arkadaşlar. Makinemi değiştirmek istiyorum. Şu an Canon 40D kullanıyorum. Malum hem eskidi hem de artık çok fazla fotoğraf çekmiyorum ve çok ağır geliyor.
    Bunun için elimde ki ekipmanların bi kısmını takasta kullanıp fazla bütçe ayırmadan aynasız bir makine almak istiyorum.
    Zamanında Canon lenslere yatırım yaptığım için elimde güzel lensler var. Onları tutup makinenin yerine Canon eos M50 düşünüyorum. Adaptörlede kullanabilirim böylece lensleri.
    Ama Fujifilm X-T200 de beni cezbediyor. Elimde ne var ne yoksa satıp Fuji mi alsam diyorum.
    Genelde uzun pozlama çekiyorum. Arada makro ve manzara. Bunlara göre de 3 tane lens alsam beni idare eder diye düşünüyorum.
    Fuji kullanıcıları olarak tavsiye edermisiniz X-T200 ü?
    X-T200 + 15-45mm sizi tatmin eder hocam. M50'ye göre Daha güncel bir gövde. AF hızı da gayet iyi. Elbette eldeki lensleri kullanmak gibi bir avantaj da var M50'de.

• GullyFoyle kullanıcısına yanıt
    Evet benim de gönlümden geçiyor ama işte lens meselesi de var. Bakalım takas yapacak bir yer bulabilirsem fujiyi alacağım. Kocaeli de bulamadım sadece M50 yi takasla alabiliyorum.

• quote:

Evet benim de gönlümden geçiyor ama işte lens meselesi de var. Bakalım takas yapacak bir yer bulabilirsem fujiyi alacağım. Kocaeli de bulamadım sadece M50 yi takasla alabiliyorum.
    X-T200 yeni bir makina olduğu için biraz zor olabilir. İsterseniz Fujifilm Kocaeli Showroom'dan arkadaşlara bir danışın belki yardımcı olabilirler. Kısıtlı da olsa mağazalar açıldı.Whatsapptan ilgiliye ulaşabilir vereceği randevuya göre mağazada T200'ü de deneyebilirsiniz böylece.
    https://www.fujifilmshop.com/icerik/magazalarimiz/kocaeli

Evet yarın uğrayacaktım oraya. Dediğiniz gibi iletişime geçeyim inşallah yardımcı olurlarda alırım. Teşekkür ederim yardımınız için.

• quote:

Evet yarın uğrayacaktım oraya. Dediğiniz gibi iletişime geçeyim inşallah yardımcı olurlarda alırım. Teşekkür ederim yardımınız için.
    Rica ederim kolay gelsin.
  • Günaydınlar

XT-1 18/55

DSCF7433 by iskampavya, on Flickr

...... by iskampavya, on Flickr

DSCF7409 by iskampavya, on Flickr

• iskampavya kullanıcısına yanıt
    Harika fotoğraflar
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam 🙏
    iyi akşamlar.

• secooo kullanıcısına yanıt
    tabiki

• günaydın

XT1 18/55

... by iskampavya, on Flickr

• arkadaşlar kullanmadığınız ihtiyaç fazlası durumunda MGH-XT large hand grip var mı elinizde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskampavya -- 8 Mayıs 2020; 16:29:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskampavya

arkadaşlar kullanmadığınız ihtiyaç fazlası durumunda MGH-XT large hand grip var mı elinizde?
    Selamlar o gribin fiyatı epey düştü hocam bilginiz olsun.https://www.fujifilmshop.com/katalog/urun/hand_grip_mhg-xt_(metal)
    selam hocam nasılsınız? uzun zaman oldu , en son olym m4/3 sayfasında idik,sizi gördüğüme sevindim.
    bugün gördüm site'de , gurupda değerlendirmek isteyen varsa öncelik arkadaşlarımızın olsun diye düşündüm, kimsede çıkmaz ise siteden alırım artık.

• quote:

selam hocam nasılsınız? uzun zaman oldu , en son olym m4/3 sayfasında idik,sizi gördüğüme sevindim.
    bugün gördüm site'de , gurupda değerlendirmek isteyen varsa öncelik arkadaşlarımızın olsun diye düşündüm, kimsede çıkmaz ise siteden alırım artık.
    Sagolun iyiyim. Siz nasılsınız? X-T1 gibi model olunca ya satmıyor insanlar ya da beraberinde veriyorlar genelde. Görece de eski modellerin aksesuarları biraz zor bulunuyor. Totalde 5 stok kalmış Türkiye'de.
    haklısınız, teşekkür ederim bilgi için. güzel bir hafta sonu diliyorum.

• quote:

haklısınız, teşekkür ederim bilgi için. güzel bir hafta sonu diliyorum.
    Rica ederim size de iyi haftasonları
  • 
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.