Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

xXX FUJIFILM ' X ' İnceleme ve Paylaşım XXx

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
9.116
Cevap
95
Favori
358.625
Tıklama
Giriş
    5478 Mesaj
    Selamlar, Meraklısına...

Fujifilm X-E2 Gümüş & Fujinon XC16-50mm (Versiyon I) lensi ile birlikte satılıktır arkadaşlar. T2 için kaynak yaratma amaçlı satıyorum.

Sıfır 58mm Fujinon Koruyucu filtre

Sıfır Orijinal Batarya

Çok iyi durumda 2 adet orijinal batarya

Yarım Fujifilm kılıf (Kahverengi)

Askı kayışı mevcut

Yalnız kutusu yok.

Noktasal bir kaç kılcal kozmetik sıkıntısı olabilir, göze batmayan. LCD ekran tertemiz, sensör tertemiz, çekim sayısı 1300-1500 arası (önceki iki Sahibinden öğrendim) Garantisi sona ermiş, tertemiz.

Meraklısına, ikinci gövde arayanlara; arzu edene whatsapp üzerinden kenar köşe detaylı fotoğraflarını gönderirim. PM atarsınız.

Temiz bir makinedir, piyasada 10k çekmiş sıfır diye satılan tüm makinelerden daha iyidir, alırken çok inceledim. Pişman olmazsınız.

Tatilden döndüm, ihtiyaç fazlası olduğundan satılıktır.

Fiyat 2300 liradır. Uygun olduğunu düşünüyorum.

Alıcısına hayırlı olsun diyelim, şimdiden.

Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Çavuş
    40 Mesaj
    merhaba
    cam remote uygulamasında telefona fotoğraf gönderirken çok kalitesiz gönderiliyor, onu nasıl ayarlayabilirim ?

Orijinalden alıntı: emrecinal07

merhaba
    cam remote uygulamasında telefona fotoğraf gönderirken çok kalitesiz gönderiliyor, onu nasıl ayarlayabilirim ?
    Selamlar,

Ayarlar>Bağlantı ayarları> Genel ayarlar> Telef.Büyült.3MP seçeneğini kapat konumuna getirirseniz tam boy olarak atacaktır. (Aksi halde 3MP olarak atıyor çünkü telefona)
    |
    |

Ne Mutlu Türküm Diyene.

Mustafa Kemal`in Bursa Nutku

Yobazsavar

• Yüzbaşı
    268 Mesaj
    XT-3 ve 18-55mm lens

fg by enver yildirim, auf Flickr
    |
    |

• Er
    4 Mesaj
    Merhabalar,

bende fuji ailesine'ne xt30 + 35mm f2 ile ile emektar Sony Nex5n 18+55'den geçiş yaptım sonunda :)

Birkaç hususta yardıma ihtiyacım var, önerisi/bilgisi olan olursa çok makbule geçer

1) Boyut olarak kompakt/ufak bir çanta arayışım var, nereden temin edebilirim.
    2) Eyecup ekleme imkanı var mı, varsa kullananlardan öneri almak isterim.
    3) Gimbal kullanan var mıdır, en uygun maliyetle ne tavsiye edersiniz
    |
    |
    Fujifilm XT-1 kullanıcısıyım. Makineden oldukça memnunum fakat tek eksiğim XT-1 de bulunmayan dahili batarya şarj ünitesi. Dağa bayıra gittiğimiz zaman da 220VAC bulma imkanımız yok. Uzun zamandır usb den şarj imkanı var mı diye araştırırken Fujifilm Türkiye n11 mağazasında aşağıdaki ürünü buldum.

Deneyen kullanan var mı acaba? Ya da randıman alır mıyım? Batarya'nın ömrünü yıpratır mı?
    https://urun.n11.com/sarj-aleti/patona-dual-usb-sarj-aleti-np-126-P357908894?gclid=CjwKCAjwtuLrBRAlEiwAPVcZBlVPCLZ1TklG-CETaE6AwaTSFnHFxeBHBMbeWtlfoJ30VyITrzmm4BoCskwQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Not: Body'mi XT-2 ye upgrade etsem mi diye düşünüyorum fakat XT-1 için sualtı kabım var elimde ve XT-2 ile bu kabı kullanamıyorum. Bu nedenle XT-1 ile devam etmeyi düşünüyorum.

• Emekli Yönetici
    29534 Mesaj
    Fujifilm 56 mm f/1,2 lensim satılık arkadaşlar. İlgilenen varsa pm gönderebilir.
    |
    |

Yeni aldığım fujifilm x-t30, 18-55 lens ile satılık

50 fotoğraf çekmemişimdir.

Antalya showroomdan yeni aldım

Sıfır ayarında.

İlgilenenler mesaj atabilir

|
    |

Orijinalden alıntı: iwd35

Merhabalar,
    Fujifilm XT-1 kullanıcısıyım. Makineden oldukça memnunum fakat tek eksiğim XT-1 de bulunmayan dahili batarya şarj ünitesi. Dağa bayıra gittiğimiz zaman da 220VAC bulma imkanımız yok. Uzun zamandır usb den şarj imkanı var mı diye araştırırken Fujifilm Türkiye n11 mağazasında aşağıdaki ürünü buldum.

Deneyen kullanan var mı acaba? Ya da randıman alır mıyım? Batarya'nın ömrünü yıpratır mı?
    https://urun.n11.com/sarj-aleti/patona-dual-usb-sarj-aleti-np-126-P357908894?gclid=CjwKCAjwtuLrBRAlEiwAPVcZBlVPCLZ1TklG-CETaE6AwaTSFnHFxeBHBMbeWtlfoJ30VyITrzmm4BoCskwQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Not: Body'mi XT-2 ye upgrade etsem mi diye düşünüyorum fakat XT-1 için sualtı kabım var elimde ve XT-2 ile bu kabı kullanamıyorum. Bu nedenle XT-1 ile devam etmeyi düşünüyorum.
    Patonalar epey iyi hocam.Tavsiye ederim. Sualtı kabının olması epey avantajlı tabi. Fiyat/performans açısından. Bir firma Fuji makinalara sualtı kabı getirmeye başladı. Sistem yükseltmeyi düşünüyorsanız iletişime geçilebilir onlarla bu arada.

Ne Mutlu Türküm Diyene.

Yobazsavar

• Yüzbaşı
    353 Mesaj

Çok teşekkürler hocam bilgi için. Fujifilm sualtı kabını fason olarak yaptırıyor Meikon firmasına ve elbette xt2, xt3, xt20 ve xt30 için de modelleri bulunuyor. Aşağıda linkini veriyorum. FAkat fujifilm Xt1 ile birlikte getirttiği kabını ya fazla getirtti ya da alan olmamış olacak ki çoğu ellerinde kaldı ve son partileri 379TL den verdiler.

Ben de o fiyata aldım geçen sene ve aynı ekipmanı o fiyatlara toplamam imkansız. Normalde 450 dolardan aşağı değil fiyatı ve ederi de gerçekten o fiyattır.

Yani Fujifilm müthiş bir kıyak yaptı bize resmen, sağolsunlar :) Tekrar Xt2 ve diğer modeller için getireceğini pek sanmıyorum. Elbette dileyen yurt dışından alabilir.

https://meikon.com.hk/collections/underwater-waterproof-camera-housing-case-for-fujifilm

Syg.
    |
    |
    GullyFoyle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2987 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iwd35

Çok teşekkürler hocam bilgi için. Fujifilm sualtı kabını fason olarak yaptırıyor Meikon firmasına ve elbette xt2, xt3, xt20 ve xt30 için de modelleri bulunuyor. Aşağıda linkini veriyorum. FAkat fujifilm Xt1 ile birlikte getirttiği kabını ya fazla getirtti ya da alan olmamış olacak ki çoğu ellerinde kaldı ve son partileri 379TL den verdiler.

Ben de o fiyata aldım geçen sene ve aynı ekipmanı o fiyatlara toplamam imkansız. Normalde 450 dolardan aşağı değil fiyatı ve ederi de gerçekten o fiyattır.

Yani Fujifilm müthiş bir kıyak yaptı bize resmen, sağolsunlar :) Tekrar Xt2 ve diğer modeller için getireceğini pek sanmıyorum. Elbette dileyen yurt dışından alabilir.

https://meikon.com.hk/collections/underwater-waterproof-camera-housing-case-for-fujifilm

Syg.

Alıntıları Göster
    Evet getirmeyecek :D (Inside information) çok ciddi x-t1 satıldı zaten o sayede. Bence alanlar iyi ki de aldılar. Zira cidden öyle bir set mümkün değil su altı için. Ya da Yan makina olarak kullanılabilir. Fiyatlar evet minimum o rakamlar. Şimdi güncel modellerde $800 civarlarına kadar çıkıyor
    |
    |

Ne Mutlu Türküm Diyene.

Yobazsavar

• Yüzbaşı
    268 Mesaj

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.de%2Fulk%2Fitm%2F183807419347

Ben bu seti 25 euroya aldim 5 Euro indirim kuponu vardi

|
    |
    iwd35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam çok iyi fiyata almışsınız, satıcı Tr ye göndermiyor. Ödeme ve gönderimi ne şekilde yaptınız acaba?

|
    |
    acordis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Herşey harika sadece mod tekeri olmaması beni resmen bitirdi

Bir türlü alışamadım fujiye bu konuda

Gerçekten makina gövde olarak harika lensleri ucuz sony den

Hiç croplu gövdeye benzemiyor imaj kalitesi çok iyi

Gelin görünkü ben mod tekeri arıyodum her seferinde tuhaf şekilde

Sizden uzun zamandır haber alamıyorduk hocam. Belliydi bir şeyler olduğu :) hayırlı olsun.

|
    |
    Kafkaslı57 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Ben yeniden sony e döndüm fujifilm xt3 kullandım

Herşey harika sadece mod tekeri olmaması beni resmen bitirdi

Bir türlü alışamadım fujiye bu konuda

Gerçekten makina gövde olarak harika lensleri ucuz sony den

Hiç croplu gövdeye benzemiyor imaj kalitesi çok iyi

Gelin görünkü ben mod tekeri arıyodum her seferinde tuhaf şekilde
    Ali, ne aldın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Ne Mutlu Türküm Diyene.

Yobazsavar

HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
izmir web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,325
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.