Şimdi Ara

xXX FUJIFILM ' X ' İnceleme ve Paylaşım XXx (390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.362
Cevap
100
Favori
441.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Artik benimde bir x-t10 unum var yanliz lensim yok 16-50 lens veya 35 mm 1.4 lensi ariyorum satmak isteyenler bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acordis A kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun Enver Abi

• skid_row kullanıcısına yanıt
    Sagol Aziz yanliz lensim yok ☺

• Way Enver abi sende mi :D
  • jimi1984 J kullanıcısına yanıt
    Beni atese atma dedim atesle iyi dans yaparim

• XT2'ye dair ciddi dedikodular devam ediyor. Fotoğrafların gerçek olma ihtimali çok yüksek.
    http://www.fujirumors.com/fujifilm-x-t2-real-life-images-leaked-joystick-new-articulating-screen-more/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acordis

Artik benimde bir x-t10 unum var yanliz lensim yok 16-50 lens veya 35 mm 1.4 lensi ariyorum satmak isteyenler bekliyorum

16-50 gırla gidiyor ilanlarda. ikinci el topiğine bakın. X-t10 ile alan herkes 18-55 ile değiştirmek için satıyordu bir aralar.
  • Alinik 35mm 1.4 lens satmak istiyenler mesaj ile ulasabilirler

• Selamlar herkese. X-T10 + 16-50 setim için bir tripod arayışındayım bu aralar. Malum havalar açılıyor yıldız fotoğrafları veya çeşitli uzun pozlamalar çekebilirim. Ancak bütçe konusunda her zamanki gibi kısıtlıyız. Şimdilik şu tripoduhttp://www.klasfoto.com.tr/Digipod-TR-588V-Tripod,PR-29843.html gözüme kestirdim. Ancak diğer aklıma takılanları da seçenek olarak alt tarafa eklicem. Bunun dışında tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.

https://www.fujifilmshop.com/katalog/urun/zo-manfrotto_compact_action_kirmizi_tripod
    http://www.cazipshop.com/slik-u-9000-tripod-10660
    http://www.refleksfoto.com/Digipod-TR-570A-Amator-Tripod,PR-15665.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İtakeİt -- 16 Nisan 2016; 18:46:01 >

• tg2601 kullanıcısına yanıt
    Gövdelerden ilk hangisi satılırsa. Diğerini kendim kullanacağım, karar veremedim. Selamlar :)
  • acordis A kullanıcısına yanıt
    Yavas yavas o da olur be abi;)
    Saka bir yana 35 1.4 cok guzel optik olsa da F2 versiyonun da isini gorecegini dusunuyorum.

• 35MMUTLU35 kullanıcısına yanıt
    Hayirli satislar

Alcak arkadaslarin tereduttu olmasin, kendisi ile gecmiste alisverisimiz olmustu 0 sorun

• İtakeİt kullanıcısına yanıt
    Elimde sıfır kullanılmamış bir Digipod Tripod var. Ürün işyerinde. Yarın bakıp yorum ve isterseniz fiyat önerebilirim.

Manfrotto'yu kullanıyorum. Kafa çok esnek hareketler yapabiliyor. Ama çok stabil değil. Ağır lenslerde kayma yapabiliyor. Video ve hafif makineler için daha uygun.

Yine isteyen olursa hiç kullanılmamış ultra compact profesyonel bir tripod var elimde. Yurtdışından aldım. Aldığım fiyata verebilirim.

http://www.dolica.com/tripods/tx570b150ds-reversible-traveler-57-tripod-with-ball-head-and-integrated-monopod

Bu ara elimdeki satıp azaltma modundayım :)

• skid_row kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler @skid_row. Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35MMUTLU35

Gövdelerden ilk hangisi satılırsa. Diğerini kendim kullanacağım, karar veremedim. Selamlar :)

ben ilk xt10 düşünmüştüm ama aklımda zaten xe2 vardı, denediğim zaman xt10 elime biraz ufak geldi tip olarak xe2 hoşuma gitti :) xt1 ele oturuş açısından daha rahat sanırım , gerçi iki gövde de elinizde çokça ölçmüşsünüzdür :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tg2601

quote:

ben ilk xt10 düşünmüştüm ama aklımda zaten xe2 vardı, denediğim zaman xt10 elime biraz ufak geldi tip olarak xe2 hoşuma gitti :) xt1 ele oturuş açısından daha rahat sanırım , gerçi iki gövde de elinizde çokça ölçmüşsünüzdür :)

Gövde tercihinde kişisel tercihler ön plana çıkıyor. Ben Olympus Penden geldiğim için. Küçük olsun, boynumda kolye gibi dursun, dikkat çekmesin düşüncesindeyim o yüzden ilk X-T10 aldım ve severek kullanıyorum.
    Daha sonra arkadaşların X-T1'e geç gazı ile bir arkadaşımdan X-T1 aldım. Aslında çok boyut farkı yok. Sağdan soldan üstten yarım-bir santim fark var. Yine de hacim olarak yaklaşık %30 fark ediyor ve ağırlık olarak 61 gram fark var.
    Tabi X-T1 de su ve toz yalıtımı cazip geliyor. Grip daha güzel ele oturuyor. Ele oturan makine sevenler X-T1 almalı. Bu arada X-T10'a deri yarım kılıf alınca ele oturması iyileşti.
    XE2 kullanmıştım. Görüntüsü çok hoş ancak sabit ekran beni çok kısıtlıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35MMUTLU35 -- 16 Nisan 2016; 21:37:08 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tg2601

quote:

Gövde tercihinde kişisel tercihler ön plana çıkıyor. Ben Olympus Penden geldiğim için. Küçük olsun, boynumda kolye gibi dursun, dikkat çekmesin düşüncesindeyim o yüzden ilk X-T10 aldım ve severek kullanıyorum.
    Daha sonra arkadaşların X-T1'e geç gazı ile bir arkadaşımdan X-T1 aldım. Aslında çok boyut farkı yok. Sağdan soldan üstten yarım-bir santim fark var. Yine de hacim olarak yaklaşık %30 fark ediyor ve ağırlık olarak 61 gram fark var.
    Tabi X-T1 de su ve toz yalıtımı cazip geliyor. Grip daha güzel ele oturuyor. Ele oturan makine sevenler X-T1 almalı. Bu arada X-T10'a deri yarım kılıf alınca ele oturması iyileşti.
    XE2 kullanmıştım. Görüntüsü çok hoş ancak sabit ekran beni çok kısıtlıyordu.

haklısınız 70d den geçince sabit esran benide zorladı ve zorluyor açıkçası, onun için xt10 düşünmüştüm ama siz pen den geçmişsiniz ben 70d den el alışkanlığı diyelim :)

• 35MMUTLU35 kullanıcısına yanıt
    Abi Digipod Tripod diyosun da model vermemişsin :) İstersen yarın bi bak tam modeline, fiyatıyla beraber söyle. Eğer aklıma yatan modeller arasındaysa anlaşırız elbet. Senden iyi satıcı mı bulcaz :)
  • 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.