Şimdi Ara

xXX FUJIFILM ' X ' İnceleme ve Paylaşım XXx (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
10.362
Cevap
100
Favori
441.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jimi1984

@Ed -

Nerd inek mi demekti len :D :D Ben tanımıyorum elemanı misal :)
    Fotoğraf makinesi incelemeleri dışında farklı elektronik aletlerin inceleme videolarını/yazıları izlemem , okumam
    kolay kolay :)

inek demek, bilgisayar kurdu demek, böyle bütün gün ekran basinda oturan, elinde kasayla günesin altinda saga sola gezen, habire RAM, ekran karti falan alan, benchmark overclock yapan, LOL oynayan, star wars hayrani gozluklu, sivilceli ve 25+ yas ise göbekli arkadaşlara deniyor

--

ben kameranin yaninda arada tablet, cep telefonu incelemesi falan da izliyorum, molalarda çerez niyetine güzel oluyo bu inceleme videolari :)

• @Ed -

Heh ok moruk :) Şimdi dank etti :)

@ValarMorghulis

Hacı irrite olmak ne demek ? İğrenmek mi ? Osmanlıcadan mı ?

Vay arkadaş bugün bir sürü farklı kelime gördüm beynim su kaynattı :D :D
    Yada @ozturert'e dönüşüyorum yavaş yavaş :D :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed -

quote:

@Ed -

Fotoğraf makinesi incelemeleri dışında farklı elektronik aletlerin inceleme videolarını/yazıları izlemem , okumam

inek demek, bilgisayar kurdu demek, böyle bütün gün ekran basinda oturan, elinde kasayla günesin altinda saga sola gezen, habire RAM, ekran karti falan alan, benchmark overclock yapan, LOL oynayan, star wars hayrani gozluklu, sivilceli ve 25+ yas ise göbekli arkadaşlara deniyor

--

ben kameranin yaninda arada tablet, cep telefonu incelemesi falan da izliyorum, molalarda çerez niyetine güzel oluyo bu inceleme videolari :)

Direkt ahmak demek oluyor o... Sözlük tercümanı seniii...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zommby -- 3 Temmuz 2014; 13:45:22 >

• Rahatsız etmek, fransızcadan geliyor bildiğim kadarıyla. :) Arkadaşlar da çok kızıyor bu mevzularda, özellikle bir de hukuki ağızla çok konuşuyorum diye

"Nerd" nasıl kullandığınıza göre değişir aslında, derslerle,bilgisayar ya da türevleriyle kafayı bozduğunu da tanımlayabilir, ahmaklık da ama ortak payda sosyal ilişkilerinde oldukça kısıtlı,yetersiz, çekingen bireylerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GullyFoyle -- 3 Temmuz 2014; 14:05:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zommby

quote:

Orijinalden alıntı: Ed -

quote:

@Ed -

--

Direkt ahmak demek oluyor o... Sözlük tercümanı seniii...

• Beni güldürdü paylaşmak istedim :))

fredmiranda forumunda "justruss" isimli kullanıcının XE-1 + 35mm ile çektiği bir kare;

xXX FUJIFILM  " X " İnceleme ve Paylaşım XXx

http://www.fredmiranda.com/forum/topic/1097477/50#11357287

• He ok :)

Benim yabancı kelimelerle pek aram yoktur :) O yüzden soruyorum :D :D

Durum bu bendeki :D :D

@Ed - @
    ValarMorghulis
  • Zamanında bir iş görüşmesinde 45 dakika belçikalının biriyle ingilizce muhabbet ettik, iş mülakatı aştı maç muhabbetine döndü,(Normalde ingilizce mülakat dahil 30 dakika görüşmeler) 10 gün sonra e-posta yoluyla ingilizceniz yetersiz kusura bakmayın demişlerdi :))) Onu hatırladım birden.

Bende de var o sinkaftan :)))

Neyse afişe olmayalım :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GullyFoyle -- 4 Temmuz 2014; 2:53:22 >
  • @ValarMorghulis

Burası Türkiye olur öyle şeyler doğaldır :D :D

X-T1 + 60mm Macro

X-T1 + 56mm 1.2

X-T1 + 14mm 2.8

• Aynen öyle :))

5.fotoda sanki darth maul giriş yapıyormuş gibi görünüyor
  • https://www.flickr.com/photos/hakka69/5640360856/in/photostream/

Long exposure deniz üzerinde gökyüzünün yansımasını her zaman gösteriyor sanırım

Doğru mudur

Bir de tripodun ihtiyaç meselesi olduğunu anladım, nasıl bir şey önerirsiniz bir amatör için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthzgr -- 4 Temmuz 2014; 18:30:34 >
  • Merhaba, X-T1 ve X-E2 arasında AF hızı açısından kayda değer bir fark var mı? Çok sık seyahat eden birisi için sizce hangisi daha uygundur(taşıma kolaylığı açısından) Bir de her iki cihazda kit olarak sadece 18-55mm ile mi satılıyor? X-E1'de 35mm gibi kit seçenekleride vardı yanlış hatırlamıyorsam ama ne X-E2 için ne de X-T1 için prime lensli bir kit göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenGiDeR

Merhaba, X-T1 ve X-E2 arasında AF hızı açısından kayda değer bir fark var mı? Çok sık seyahat eden birisi için sizce hangisi daha uygundur(taşıma kolaylığı açısından) Bir de her iki cihazda kit olarak sadece 18-55mm ile mi satılıyor? X-E1'de 35mm gibi kit seçenekleride vardı yanlış hatırlamıyorsam ama ne X-E2 için ne de X-T1 için prime lensli bir kit göremedim.

Merhaba, eğer İstanbuldaysanız workshoplara katılmayı veya showroomları ziyaret etmenizi öneriririm. Farkları bizzat test edebilirsiniz.
    Primelensler ile pek kombinasyon yapılmıyor, çünkü herkesin tercihi farklı farklı oluyor primelens konusunda ve modellerde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fujifilm Türkiye Mrk.

quote:

Orijinalden alıntı: BenGiDeR

Merhaba, X-T1 ve X-E2 arasında AF hızı açısından kayda değer bir fark var mı? Çok sık seyahat eden birisi için sizce hangisi daha uygundur(taşıma kolaylığı açısından) Bir de her iki cihazda kit olarak sadece 18-55mm ile mi satılıyor? X-E1'de 35mm gibi kit seçenekleride vardı yanlış hatırlamıyorsam ama ne X-E2 için ne de X-T1 için prime lensli bir kit göremedim.

Merhaba, eğer İstanbuldaysanız workshoplara katılmayı veya showroomları ziyaret etmenizi öneriririm. Farkları bizzat test edebilirsiniz.
    Primelensler ile pek kombinasyon yapılmıyor, çünkü herkesin tercihi farklı farklı oluyor primelens konusunda ve modellerde.

Merhaba, maalesef İstanbul'da değilim hatta Türkiye'de değilim. Bulunduğum yerde her iki modelde mağazalarda yok. X-E1 ve X-2E'yi kısmen biliyorum ama X-T1 inceleme şansım olmadı. Şu sıra Türkiye'de olan bir arkadaşıma sipariş verip almayı düşünüyorum. Kendim ancak bir kaç ay sonra gelip alabilirim. Bekleme yada sipariş verme konusundada oldukça kararsız kalmış durumdayım doğrusu.

• Merhaba,
    xt1 için Nikon lens adaptörü arıyorum..Satan yada nerede satıldığın bilen varsa cevap rica ediyorum..
  • jimi1984 J kullanıcısına yanıt
    1 dehset olmus:)... Eline saglik:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 56

• Merhaba arkadaşlar. Teknoseyirdeki geç 30 larındaki bir adamı sürekli amca moruk diye adlandırmanıza bir mana veremedim. Hoş sizin sayenizde bu videodan haberim oldu ve gayet başarılı. Şimdi sunucu arkadaş makinenin teknik sınıflandırmasını yapmış, diğeri ise fujinin aslında bir film üreticisi olduğundan girmiş, s pro modellerinin efsane olduğu ve xt1 in çok sağlam bir makine olduğunu söyleyerek programa sadece renk katmış. Abartmışsınız biraz cık cık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omersss -- 6 Temmuz 2014; 5:00:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omersss

Merhaba arkadaşlar. Teknoseyirdeki geç 30 larındaki bir adamı sürekli amca moruk diye adlandırmanıza bir mana veremedim. Hoş sizin sayenizde bu videodan haberim oldu ve gayet başarılı. Şimdi sunucu arkadaş makinenin teknik sınıflandırmasını yapmış, diğeri ise fujinin aslında bir film üreticisi olduğundan girmiş, s pro modellerinin efsane olduğu ve xt1 in çok sağlam bir makine olduğunu söyleyerek programa sadece renk katmış. Abartmışsınız biraz cık cık

Amca olan o videodaki değil. Levent Pekcan amca olan :) Ha bence bi sürü genci cebinden çıkarır ayrı mevzu. Severek izlerim Levent Pekcan'ı :)
  • [simage]
    Istanbull by emre_taspinar, on Flickr[/simage]
    [simage]
    [simage]
    [simage]

İSTANBUL

FUJİ X1OO

• 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.