Şimdi Ara

xXX FUJIFILM ' X ' İnceleme ve Paylaşım XXx (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.362
Cevap
100
Favori
441.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Fotoğrafiumda da aynı fiyat:http://www.fotografium.com/fujifilm-finepix-x20-aynasiz-fotograf-makinesi 1899 lira.

"Boş verin bunları 1000 lira daha koyun xe-1 ya da x100s alın" demeye getiriyorlar -ki x100s'i ciddi ciddi düşünüyorum. Hatta şansımı denedim ama eşimi ikna edemedim. "Sanki süper fotoğraf çekiyorsun da 3000 liraya makine alacaksın" dedi ve beni bitirdi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: First_Person

Fotoğrafiumda da aynı fiyat:http://www.fotografium.com/fujifilm-finepix-x20-aynasiz-fotograf-makinesi 1899 lira.

"Boş verin bunları 1000 lira daha koyun xe-1 ya da x100s alın" demeye getiriyorlar -ki x100s'i ciddi ciddi düşünüyorum. Hatta şansımı denedim ama eşimi ikna edemedim. "Sanki süper fotoğraf çekiyorsun da 3000 liraya makine alacaksın" dedi ve beni bitirdi...

X100s çok güzel bir makina, eğer sabit lens ile çalışmaya alışkınsanız çok doğru bir tercih, olmadı XE-1 her türlü işi görür. Şahsen ben XE-1 in yanına 2. makina olarak X100 düşünüyorum.

• Bende buldum 14mm

xXX FUJIFILM  " X " İnceleme ve Paylaşım XXx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kortin -- 19 Temmuz 2013; 23:49:09 >

• @kortin

Nerden buldun abi ya

Ne güzel bir bende vardı :(

14mm Fuji + X-e1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimi1984 -- 20 Temmuz 2013; 0:17:46 >

• Rastlantı oldu :)
    ama sendeki özel 1 tane daha arasan yok ,güzel çekiyor
  • dassar D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim..
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-fujifilm-x-pro-1-govde-outlet-urunu-3999-tl-yerine-2490-tl-129356070/detay
    linkteki ürün türkiye garantili 2490 tl
    Yine aynı siteden arama yaparak elinizdeki ürünlerin 3 aşağı 5 yukarı 2 el fiyatlarına bakabilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kortin

Rastlantı oldu :)
    ama sendeki özel 1 tane daha arasan yok ,güzel çekiyor

Yok abi boş zamanım çok ondan öyle

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-lens-filtre-fujifilm-xf-14mm-f2.8-r-lens-outlet-urunu-1699-tl-yerine-1080-tl-129448008/detay/

yine gelmiş uygun fiyatlı 14mm :)

http://www.bhphotovideo.com/c/product/883533-REG/Fujifilm_XF_14mm_f_2_8_R.html

Fujifilm turkiye batıyormu acaba :)

Yada el değiştiriyor olabilir :)

Daha önce Sigma el değiştirirken de çok uygun fiyatlı lensler uçuşmuştu :)

• sahibinden sitesinde sordum yok dediler,
    bi kaç gün sonra gittigidiyorda yine fujifilm türkiye de 1 tane gördüm ,hatta sordum eskiden kalmış ilan olmasın diye var dediler,
    aldım bende ama 1180 verdim,bak yine çıkmış gitti bizim 100 kaat
    enteresan iş yapmışlar
    batıyolarmı çıkıyolarmı bilmiyorum ama çok keyif aldım, yurtdışı fiyatından ucuza faturalı garantili ürün aldık..
    hatta 35mm de alayımmı diye düşünmüyor değilim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kortin -- 20 Temmuz 2013; 2:17:18 >
  • dassar D kullanıcısına yanıt
    2 elde bu fiyattan ucuz görmedim ama,ilan sitelerine bakmak lazım..
    linkteki ürün sıfırdır büyük ihtimal..
    yurtdışından alınan ürün garantiye girmiyor herhalde ama yinede sormakta fayda var
  • xXX FUJIFILM  " X " İnceleme ve Paylaşım XXx

• D700 varke bu seni nasıl kesiyor Jimi ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

D700 varke bu seni nasıl kesiyor Jimi ya

Onun yeri farklı :)

Fakat bildiğin yerini dolduruyor bu alette çok ilginç :)
  • Kareler harika bu arada :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fujifilm' in gelecekteki lens yol haritası güncellenmiş, ve yeni lanse edilen XM-1 gövde için çıkartılan XC serisi lenslere bir yenisi daha eklenmiş. Fuji XC50-230mm F4.5-6.7 OIS lens üzerinde çalıştığını duyurmuş, lensi tahmini piyasaya çıkış zamanı 2013 son çeyrek. Benim tahminim yakın zamanda XC serisinden daha çok lens göreceğiz. Ekim-Kasım gibi esas bombalar geliyor:

XF 23 mm f:1.4 R
    XF 10-24 f:4 OIS

Önümüzdeki senenin flaşı ise XF 56 mm f:1.2R

Hepsi benim canlarım, hepsi benim bebeklerim :)

• jimi1984 J kullanıcısına yanıt
    Ben de şimdi bu konuyu açmak için yazacaktım ki siz zaten yazmışsınız :)

Yüklediniz mi acaba?Ben ancak akşama bakabileceğim, yükledikten sonra yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim.
  • f1.8 ya da f1.4 bir 50mm'si olmayan tek sistem de fuji X vallahi. 35 var, 60 var, 50 yok. Neden acaba... Zeiss bir tane çıkaracakmış ama pahalı olur. Yalnız listedeki asıl bomba 56mm f1.2. Çok sağlam portre lensi geliyor sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • First_Person kullanıcısına yanıt
    35 mm nin görüş açısı zaten 50 mm denk geliyor. Bu sebepten dolayı 50 mm çıkarmıyorlar.
    56 mm nin de görüş açısı 85 mm ye denk geliyor.

Benim Fuji' den beklentilerim yüksek, bu listeye 105 mm ya da 135 mm görüş açısına sahip lensler lazım, misal:

XF 70 mm f:1.8
    XF 85 mm f:1.8

Fokal çarpanı göz önüne alınca full frame de 105 mm f:2.8 ve 135 mm f:2.8 e denk oluyorlar. Fiyatları da 1000 usd seviyesinde olsa tadından yenmez :)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.