Şimdi Ara

██xXx DH HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI xXx██ (1472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.619
Cevap
20
Favori
1.189.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14701471147214731474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: toroslu_07

herkese iyi forumlar.
    grubunuzu uzun zamandır takip ediyorum. yakın zamanda 2. el connect glx alma niyetim var ancak piyasa konusunda çok bi bilgim yok.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-ford-otosan-ilk-sahibinden-boyasiz-hatasiz-sadece-25-bin-km-de-70187229/detay#
    sizce fiyat normal mi? yardımcı olursanız sevinirim...
    şimdiden teşekkürler

Fiyat normal. Pazarlıkla ne kadar aşa çekerseniz sizin için o kadar iyi tabi.
    İstanbulda 2008 model 25binde km'sinde oynama olup olmadıgını iyi araştırmak lazım...

• Mevlut kandiliniz mubarek olsun, Allah dualarinizi kabul etsin..
  • Herkese SELAM lar ortalık karısmıs gıbı forumda aziz falan :) takıp edemıom uzundur

Connetımde zinciri takmısdm resmı atmısdım ama gozukmemıs forumda Bugun 2 arac kurtardım :):) sokak arasında
    Karda sürüş heycanlı ve oldukca keyıflı yaa hele o arada pati çekmıyomu bitiyorumm :)

Leonu da 31 bine alıcısı cıkdı bılmıom ne olcak arac bayrampsda emnıyetın onunde yatıo kardan dolayı :)

Uğur abi bu arada ıstanbula gelmısın gelemedım kusura bbakma sızde toplandınızmı bılmıom ama
    o gun cevıkde mac vardı azize dedım getır uguru dıe ters gundu ALLAH yolunu acık etsın Hayırlı teskereler
    Forumda en buyuk asker bızım askerr dıorum :)

Mustafa abi sende nirdesın abi gıttınmı geldınmı en son konustugmuzda Tayin falan vardı şöför olarak

Yunus senı sormuyorum sen ceza yemekle mesgulsundur Eminimm :)

Mert birader sennde muglaya gıttın ama gorusemıoz resımlerını gordum deısıklıklerı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: # MeHMeT #

Uğur abi bu arada ıstanbula gelmısın gelemedım kusura bbakma sızde toplandınızmı bılmıom ama
    o gun cevıkde mac vardı azize dedım getır uguru dıe ters gundu ALLAH yolunu acık etsın Hayırlı teskereler
    Forumda en buyuk asker bızım askerr dıorum :)

Toplandık ve güzel bi akşam geçirdik
    Kismet değilmiş askerden gelince tekrar gelme niyetim var istanbula o zaman görüşürüz artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

Hafif Ticari Araçlar ailesine yeni katılan "Citan"

██xXx DH HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI xXx██

Kangoo platformunda olacak diye biliyorum.Genel olarak kango gibi fakat mercedes ayrıntıları var.Kangoyu sevmezdim ama bunun önü hoş göründü gözüme yıldız ne de olsa.
    yine de mercedese yakıştıramadım kango platformunu
    ugur abi bu arada hayırlı teskereler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesbeyter -- 4 Şubat 2012; 0:00:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: skaksi

quote:

Orijinalden alıntı: caddydsg

quote:

Yeni Tepee arkadaşlar Cenevre 2012 oto fuarından sonra satışlarda görebiliriz :)

Pek bir degisiklik yok gibi.. Motor ve guc secenekleri nasil?

DIESEL CO2 EMISSIONS
    hdi 75 manual 135g/km
    HDi 90 manual 135g/km
    e-HDi 90 Airdream EGS6 125g/km
    HDi 115 manual 139g/km
    PETROL CO2 EMISSIONS
    VTi 95 manual 164g/km

hdi 115
    e-hdi 90
    hdi 90 bu seçenekler büyük ihtimalle türkiyeye gelir.

115ps lik motor eminim iyi satar..

E-hdi icin 90ps tercih edecek varmidir bilemiyorum..

• quote:

Disaridan bu fotoda itici duruyor..
  • quote:

quote:

quote:

23'de bi aksilik çıkmazsa gidiyorum. Bugün öğrendim gidicegim yeri...

3'ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 58'İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI/MERKEZ BURDUR

hayırlı teskereler hemşo

Teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: mamikara
    hayırlı teskereler kardeş kısa dönem mi

Teşekkürler, uzun dönem malesef.

quote:

Orijinalden alıntı: 34 dm 0958
    Hayırlı teskereler ...

Teşekkürler Mertcan

quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

Hayırlı teskerereler, kısa dönem mi?

Teşekkürler Burak. 4 yıl okumadıgım için uzun dönem.

quote:

Hayirli teskereler ugur. Bende piyadeydim :)

333 kd :)

Teşekkürler. Hiç sevmedigim şeyde yüzlerce tanımadıgım ortama tek başıma gitmek 1-2 hafta zor geçecek benim için.

Evde yatıyordum ben arkadaşlar arıyor sırayla Burdur'a düştün haberin varmı diye

Ben yeni insanlar tanimayi sevdim oldum olasi..

Eglenceli mekandir.

Sivilin kiymetini, ordunun ... halini gorursun. Yonetimi az cok anlarsin, zihniyeti gorursun..

Her turk erkeginin gidip tecrube edinmesi gereken bir yer..

155 gunde ordu-devlet kavramlari hakkindaki dusuncelerimin %50 si degisti... :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: enesbeyter
    Kangoo platformunda olacak diye biliyorum.Genel olarak kango gibi fakat mercedes ayrıntıları var.Kangoyu sevmezdim ama bunun önü hoş göründü gözüme yıldız ne de olsa.
    yine de mercedese yakıştıramadım kango platformunu
    ugur abi bu arada hayırlı teskereler.

Eski hafif ticari aracıyla büyük hayal kırıklıgı yaşamıştı çok sorunları vardı o nedenle kendi 0 dan bi araç tasarlamak istememiştir büyük ihtimal...

quote:

Disaridan bu fotoda itici duruyor..

Ben içini pek beğenmedim. Resim Mercedesin Facebook sayfasında paylaşıldı yani aşa yukarı buna benzer bi araç olacak.

• quote:

Eglenceli mekandir.

Sivilin kiymetini, ordunun ... halini gorursun. Yonetimi az cok anlarsin, zihniyeti gorursun..

Yeni insanlarla tanışmayı bende severim ama o kadar tanımadıgım insanın içine tek olunca alışana kadar bikaçgün rahat edemem.

Zaten ortama alıştıktan sonra bana göre bi zorlugu yok aşırı disiplinli ve aşırı soğuk bi yere düşmedigim süre..
  • Arabanın kaputuna folyo almışdım. Baktım dandik hiç uğraşmadan direk başka yerlere kullanmaya başladım. lkbaş plakalıkta denedim. İlk yapmamdan dolayı acemiliğime geldi kötü işçilik çıktı. Daha sonra kapı çıtalarına ve sürgülüdeki kilit havasında olan yerlere yapdım. Daha devamı gelicek :)

Buda belki inanmıycaksınız ama portakal suyu,fanta,yedigün vs diye içtiğiniz portakallı şeylerin ham maddesi olan portakal kilosu 10 kuruş :)

Diğer meyvesuyu olanlarda aynı bu şekildeymiş. Yani kola'nın böcek vs olayı bunu gördükten sonra doğru olduğu ortaya çıkıyor :))

• quote:

Açıklamalara bakılırsa Renault fabrikasında Mercedes kalitesinde üretilecekmiş. İnşallah güzel birşey çıkar ortaya. Fiyat olarak çok şişirilmezse güzel bir seçenek daha çıkar karşımıza diye düşünüyorum.

• quote:

quote:

Eglenceli mekandir.

Yeni insanlarla tanışmayı bende severim ama o kadar tanımadıgım insanın içine tek olunca alışana kadar bikaçgün rahat edemem.

Zaten ortama alıştıktan sonra bana göre bi zorlugu yok aşırı disiplinli ve aşırı soğuk bi yere düşmedigim süre..

sıcak bir memlekete düşersin o zaman inşAllah.

gelen ve tanışacağın kişilerde senin durumunda olduğundan ilk gün bile onlarca kişiyle kaynaşmış sohbete başlamış oluyorsun :)

devrelerimi özledim bak şimdi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 34 dm 0958

Arabanın kaputuna folyo almışdım. Baktım dandik hiç uğraşmadan direk başka yerlere kullanmaya başladım. lkbaş plakalıkta denedim. İlk yapmamdan dolayı acemiliğime geldi kötü işçilik çıktı. Daha sonra kapı çıtalarına ve sürgülüdeki kilit havasında olan yerlere yapdım. Daha devamı gelicek :)

Buda belki inanmıycaksınız ama portakal suyu,fanta,yedigün vs diye içtiğiniz portakallı şeylerin ham maddesi olan portakal kilosu 10 kuruş :)

Diğer meyvesuyu olanlarda aynı bu şekildeymiş. Yani kola'nın böcek vs olayı bunu gördükten sonra doğru olduğu ortaya çıkıyor :))

Abi bu nasıl fotoğraf eklemek ya..

Bence çok yakışmış, dodiklere de yap derim..

Bunlar da portakallar. İnanırım valla Sakarya'da üretim yapan firmaların birinde arkadaş depolardan eski ayakkabı vs. çıktığını söylemişti..

• Resimleri atıp direk işe geldim. Sağdan soldan wireless şıfresi aldım gezip duruyorum :D
    Dodikler baya tutar Burak. zaten şu ses sisteminden dolayı egzos olayı yalana bağladı :(
    Bu aralar baya para harcadım nasıl ödiycem onu düşünüyorum :D
    Folyonun fazlasıda kaputta duruyor Akşam resmini çekerim :D
  • Merceksiz farlara takılan xenon'lara bi çözüm bulsunlar diyorduk araya benim gibi mercek montajı yapanlarda kaynadı
    Xenon farı olan araçlarda otomatik far seviye ayarı yoksa artık ağır kusurlu geçecek muayneden. Şuan otomatik far seviye ayarlayıcısı yaapabilirmiyiz fazla uğraşmadan diye araştırıyorum(işten anlayan arkadaşlarla görüşüyorum)
    Eğer onu yapamazsak ya muayneye giderken orjinal farları takıcam yada xenon'u söküp H7 ampül takıcam mercekllere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkamil -- 4 Şubat 2012; 20:58:36 >
  • o benimde kafamı kurcalıyo aslında ama eski arabamda öyleydi 2006 dizel getz 21,5 binde akrabadan aldım 30 binde sattım. km garantiydi oynama yoktu. zaten kesin karar verirsek ustaya baktırırız arabayı bi sıkıntı olmaz inşallah. ilgin için teşekkürler uğur abi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toroslu_07

o benimde kafamı kurcalıyo aslında ama eski arabamda öyleydi 2006 dizel getz 21,5 binde akrabadan aldım 30 binde sattım. km garantiydi oynama yoktu. zaten kesin karar verirsek ustaya baktırırız arabayı bi sıkıntı olmaz inşallah. ilgin için teşekkürler uğur abi.

İstanbul gibi bi yerde o km'yi yapmak için araca hiç binmemek lazım.

Benim araç 2007 model şuan 36670 km'de. Küçük yerde yaşıyorum ve gereksiz yerede çok kullanıyorum. Eğer istanblda olsaydım enaz 90bin'i devirmişti kesin.
  • arabanın sahibiyle görüştük dediğine göre km falan herşeyiyle orjinal. ama pazarlık yaptırmıyo. en son 25.750 ye bıraktı. babamda 25ten yukarı vermem dedi.şimdilik askıya aldık.bi de şu aracı gördüm.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-ford-otosan-ford-connect-110-ps-glx-delux-71751499/detay
    cam karartma ve park sensörü sonradan ekleme değilse stil paket gibi duruyo. fiyatı piyasanın altında bi sıkıntı mı var acaba diye düşünmeden edemedim. siz ne dersiniz?

• haklısın aslında uğur abi. ben getzi aldım 5 ayda 8500 km yaptım. ama eski sahibi hiç kullanmıyodu arabayı en uzun yolu bakırköy- silivri ilk uzun yolu bende yapmıştı. kullanmıyo bazı insanlar ben olsam kesin 70 bini devirmiştim
  • 
Sayfa: önceki 14701471147214731474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.