Şimdi Ara

██xXx DH HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI xXx██ (1463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.619
Cevap
20
Favori
1.189.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14611462146314641465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teknosasa

Acil bir sorum var 2005 model ford focus hb collection 50 binde 22500 e arkadaşım alıyor.Sizce nasıl.Bende 2009 collection alıcam aynı yerden 36500 dedi.Alınır mı notere gidicez şimdi.

Bence Yüksek bu fiyatlar
  • Cesme otobanindaydim az once. Her zaman gectigim yokusta bir tam gaz yaptim 140'i buldu masallah..

Eski kedimlen 185km ile ciktigimi hatirladim :/

Chip cok sey kazandiriyor :)

Tabi tam gaz 11-13 ortalama ile geldigim yolu simdi 8li degerlerle tamamliyorum orasi da var :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yek_ka

quote:

Orijinalden alıntı: 76 ~aziz~ 76

Ben doblo ile 130-150km/h arası süreklı gırıyorum

Connect ve caddy daha güvenlı olacaktır .

Ayrıca şunu belırtmek isterim makasa 90km/h altı hızlarda girmek marifettir 90km/h ve üstü degil

Ben 90 altı beceremiyom :)) 150 üstü daha zevkli

Hız arttıkça makasta gireceğin ara genişler Yunus. Marifet düşük hızda

• quote:

Orijinalden alıntı: caddydsg

Cesme otobanindaydim az once. Her zaman gectigim yokusta bir tam gaz yaptim 140'i buldu masallah..

Tabi tam gaz 11-13 ortalama ile geldigim yolu simdi 8li degerlerle tamamliyorum orasi da var :)

ikisi arasındaki zevk farkı yakıtı egale eder :)

• Daha demin bir yerden geliyordum. Hızım 60-70 önde siyah megane II ile gidiyoruz. Meganela aramda 50 metre falan var. Meganenın önüne geri geri focus I sw atladı. Ve 2 şeritli yolu kapadı .bende frene basmamak için gazdan çekip motor frenini kullandım. 2-3 mt kala megane geçmeye cesaret edemeyip durdu. Sw ile beraber hareket ettiler ben hala gidiyorum. Bir ara tereddüt edip frene basma noktasına geldim. Sonra dipgaz yapıp daralmaya başlayan araya daldım. 1 saniye geç girsem arabalardan bırine sürtcektim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34 dm 0958

quote:

Orijinalden alıntı: yek_ka

quote:

Ben doblo ile 130-150km/h arası süreklı gırıyorum

Connect ve caddy daha güvenlı olacaktır .

Ayrıca şunu belırtmek isterim makasa 90km/h altı hızlarda girmek marifettir 90km/h ve üstü degil

Ben 90 altı beceremiyom :)) 150 üstü daha zevkli

Hız arttıkça makasta gireceğin ara genişler Yunus. Marifet düşük hızda

Bende bunu diyordum işte işin ehlide beni onayladı

• İşin ehli değilde yapmaya çalışan biri olarak onaylıyım :)
    Herkez'den iyi biri vardır. Ama ticarilerde göremedim iyi yapan biri.
    Otomobil'e göre daha ağır bir araç,daha geç hızlanan, aerodinamik yapısı yüzünden daha tehlikeli vs vs diyerek olumsuzlukları yok edebiliriz.
    HB,sedan araçlarla yapanları bu tip arabalarla yaparken görsek canlı canlı yada videosunu ama yok. Olanlar da ya net belli olmuyor yada hiç yapamıyor :)
    150-160 km hızla makasa girdik seninle beraber ama inan ki hiç zevk vermior yüksek hızda. Mesela video'daki C4 olan yer gibi yerler çok zevkli :)
    Bu zamana kadar en iyi yapdığım makas. 2 vites te devir kesicide giderek yeşilköy sahilyolunda idi. Önümde lüks bir spor araba yanımda beyaz bir fio vardı. İlerde trafik durunca fio daki adam camı indirdi. Bir daha yapar mısın dedi. Kendisi durup bana yol verdi. Bunu diyen abinin yaşı baya vardı. Yanında da hanımı vardı. Tebriklerini de iletmişdi. O zamanı hiç unutmam. :)

• Bunda pek birşey yok. Tiky memo daha iyi .
    Bunun yaptıklarını ben karamel 110lukla yapmışdım. Ama şu zaman kadar videoya kaydedemediğim,tiky memonun yapdığı hareketleri bipperle yapmışdım. Frene koyduğumda da koltuk kapanmışdı. Arkamdan 90 ps'lik connectle Aziz gelemedi. Aramızda baya fark oldu çektim sağa yavaş yavaş gitmeye devam ettim. Sonra yol ayrımına geldik trafik vardı. Orda da çakallığı yapdık. Ama benim geçtiğim yerde arabalar durunca Aziz 'in aktığı yer akmaya devam etti. Aziz girmişdi ilk oto pazarına :)
  • evet arkadaşlar, bugün bir Fiat bayisine uğradım ve Doblo'yu sordum (Fiat bayisi denk geldiği için, kesin Doblo alacağımdan değil yani:))

sizlerin aynen yukarıda yazdığınız herşeyi söylediler bana:)

yani olmuyor, aynen Aziz bey, sizin dediğiniz gibi, bana bagaj alanı olan bir hususi (yani otomobil) lazım

İlgi ve alakanızdan dolayı hepinize çok içten teşekkür ederim arkadaşlar. selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: GingerMan

evet arkadaşlar, bugün bir Fiat bayisine uğradım ve Doblo'yu sordum (Fiat bayisi denk geldiği için, kesin Doblo alacağımdan değil yani:))

sizlerin aynen yukarıda yazdığınız herşeyi söylediler bana:)

yani olmuyor, aynen Aziz bey, sizin dediğiniz gibi, bana bagaj alanı olan bir hususi (yani otomobil) lazım

İlgi ve alakanızdan dolayı hepinize çok içten teşekkür ederim arkadaşlar. selamlar

Fiat'ın panorama serisi husisi otomobil diye geçer. Ve motor hacmi küçük olduğu için çevirmede verilen para daha azdır. Ama sw bir araç alıp kullanmak daha mantıklı. Focus SW,Megane SW yada hoşunuza gider mi bilmem dacia Logan'ın otomobil ruhsatlı sw'ye benzer ama connect,doblo,caddy vs gibi olan modelini alabilirsiniz. 1.5 DCI motoru ve aerodinamik yapısı ile daha az bir yakıt ile sizin işinize daha çok gelir. Bu seçeneği düşünmenizi öneririm.
    DAcia Loganın 7 kişilik versiyonları otomobil diye geçiyordu yanlış hatırlamıyorsam.

• bir arkadaşımın yönlendirmesiyle, birçok markanın bayiliğini yapan bir firma ile görüşmeye gidiyorum. Hayırlısı bakalım:)
  • quote:

Bunda pek birşey yok. Tiky memo daha iyi .
    Bunun yaptıklarını ben karamel 110lukla yapmışdım. Ama şu zaman kadar videoya kaydedemediğim,tiky memonun yapdığı hareketleri bipperle yapmışdım. Frene koyduğumda da koltuk kapanmışdı. Arkamdan 90 ps'lik connectle Aziz gelemedi. Aramızda baya fark oldu çektim sağa yavaş yavaş gitmeye devam ettim. Sonra yol ayrımına geldik trafik vardı. Orda da çakallığı yapdık. Ama benim geçtiğim yerde arabalar durunca Aziz 'in aktığı yer akmaya devam etti. Aziz girmişdi ilk oto pazarına :)

sonuçta senden önce vardım pazara demi :)
  • Durdum seni bekledim. Makasta kendimi kaybediyorum. Seni unuttum
  • quote:

quote:

Cesme otobanindaydim az once. Her zaman gectigim yokusta bir tam gaz yaptim 140'i buldu masallah..

ben fazlasıyla aldım o zevki :D

artık bulaşmıyorum, sıra sizde :D
  • Yukarıdaki videoyu koyayım:

• quote:

Durdum seni bekledim. Makasta kendimi kaybediyorum. Seni unuttum

Abartma la okadarda ne beklemesi tamam çok deli aralardan girdin ama hiç beklemedin :)

• quote:

quote:

quote:

ben fazlasıyla aldım o zevki :D

artık bulaşmıyorum, sıra sizde :D

Kafaya koydum. P.m atmıştım görmediniz galiba. Tr 'de mi olur Dünya'da mı olur , tek olcak (75 ps'ler içinde) eğer kafamdaki düşünceler de aksilik çıkmazsa. Ama fiyat konusunda oralardan da bilgi almam gerekecek. Şunu da eklemem gerekir ki , motordan hiç anlamam. Ama araştırıp öğrenmeye bakıcaaz.

• quote:

quote:

Durdum seni bekledim. Makasta kendimi kaybediyorum. Seni unuttum

Abartma la okadarda ne beklemesi tamam çok deli aralardan girdin ama hiç beklemedin :)

Kanka çok iyi hatırlıyorum.Çobançeşme ayrımına gelmeden sağa çekip yavaşlayıp yol bilgisayarını sıfırladım. Dün gibi aklımda :)
  • Biraz yük atınca da daha bi güzel oluyo connectbu iş için yapılmış belli(500kg civarı yük var)
     ██xXx DH HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI xXx██
    xenon düşünüyodum göz alır vs. diye vazgeçtim şimdi de beyaz ampül girdi aklıma hem fiyatları da fena değil.
    Night Breaker ya da Cool Blue Hyper White düşünüyorum kullanan varsa bi fikir verirlerse iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesbeyter -- 25 Ocak 2012; 22:06:19 >

• 
Sayfa: önceki 14611462146314641465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.