Şimdi Ara

██xXx DH HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI xXx██

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
38.627
Cevap
20
Favori
1.167.302
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> DH Garaj >> ██xXx DH HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI xXx██
Giriş
    1142 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Orijinalden alıntı: cilavuz

:) Valla o kadar aradım bulamadım siz iki dakikada buldunuz. Benim aradığımda buna benzer birşey ama sadece emrcek modifiyesi değil far karartma falan da olsun istiyorum. caddy için görmüştüm böyle birşey. sonar marka üretiyor bu tip şeyler ama benim araç için yok.
    Linkteki ürüne 500 lira vereceğime kendi farıma mercek modifiyesi yaptırsam ne kadara mal olur bana ?

Far karartma 100 tl cıvarın, Mercek uygulaması(mercek dahil) 300tl cıvarında

Biraz kullanayım aldığım xenonları. Sıradaki işleme bunu yazıcam
    |
    |

• Yarbay
    2589 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sercan1717

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: caddydsg

quote:

Mtec marka h4-3 6000k xenonlarım bugün geldi. Cumartesi serviste montajını yaptıracağım. Foto eklerim buraya. Fiyatını merak eden olursa 190 tl. Sahibinden.com da semtunning ( dükkanı istanbulda ) diye birisinden aldım.

umarım mercekli bir sisteme dahil edeceksinizdir yoksa benim karşımdan gelmemeye çalışın derim.

Hala Merceksiz Xenon'a Hayır ! ... :)

:) Şu an mercek yok. Ama yaptırmayı düşünüyorum. Far ayarı iyi yapıldığında bir sorun olmadığı yönünde çok yorum okudum. Aslında benim istediğim şuydu : Yanlış hatırlamyorsam siz bir caddy fotosu koymuştunuz siyah farlı. Ben de öyle komple far düşünüyorum. Ama tepee için böyle bir çalışma bulamadım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-peugeot-partner-mercekli-bi-xenon-far-35492418/detay/? ee bu sizin arabaya uygun değilmi mercekli

:) Valla o kadar aradım bulamadım siz iki dakikada buldunuz. Benim aradığımda buna benzer birşey ama sadece emrcek modifiyesi değil far karartma falan da olsun istiyorum. caddy için görmüştüm böyle birşey. sonar marka üretiyor bu tip şeyler ama benim araç için yok.
    Linkteki ürüne 500 lira vereceğime kendi farıma mercek modifiyesi yaptırsam ne kadara mal olur bana ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-vw-caddy-touran-siyah-zemin-ledli-angel-eyes-on-far-49807248/detay/ siz bundan bahsediyorsunuz bence bu farları alıp tam karartma fiyatları nekadar bilemem ama bence bu daha sağlıklı ve uğraşmanıza gerek yok benim şahsi fikrim bunlardan alın başınız ağrımasın
    |
    |

• Yarbay
    2589 Mesaj
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: sercan1717

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-ford-camurluk-sinayl-siyah-ledli/detay/ bunlar ne amaçla kullanılıyor

sırf aksesuar olsun diye üretilen bi ürün bence..
    ama fena değil bana kalırsa sihay bi focusun olacak takacaksın bundan parklarla beraber düz bağlantı yapacaksın bide amerikan park.. ön çaprazdan harika bi görüntü oluşturur..
    |
    |
    O ARTIK TAMAMİYLE TİCARİ :)

• Yarbay
    16985 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yek_ka

Burak kardeşim ilanlar için çok sagolassınn vala hepside tam aradıklarımdan :):)

Rica ederim talan ettim çıkardım..
    |
    |

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

quote:

Burak kardeşim ilanlar için çok sagolassınn vala hepside tam aradıklarımdan :):)

özellikle jaguar dün abimlede bakmıştık 2.0 D :):)
    |
    |

quote:

quote:

Benim gözüme en çok Jaguar'la Sebring çarptı..
    |
    |

• Yarbay
    5397 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Benim gözüme en çok Jaguar'la Sebring çarptı..

sebringleri pek sevmiyorum uygun demissin ama :):) o seride aldın mı 300C alcan :):) mondeolarda güzel mustafa abi baya seviyor galiba benmde hoşma gidiyor :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-kamuran-oto-dankefilsiz-kosulsuz-hemen-teslim-36-ay-taksit-55770244/detay/

çok temizi titinyum mu 60 65 arası :):)
    |
    |

• Yarbay
    16985 Mesaj
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chrysler-4-lastik-yeni-tum-bakimlari-yapilmis-54086785/detay/

Al madem 300C Bentley panjurlu..

Station'ı da fena değil hani :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chrysler-x-clusive-chrysler-300c-3-0crd-sw-54653598/detay/#

2005-2006'da sıfırları 70.000 euro'ydu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JasoNBuraK -- 4 Ağustos 2011; 20:02:05 >
    |
    |

• Yarbay
    5397 Mesaj
    burak kardeşim bu aracları almak birşey degil 3.20 D aynı fiyatta onu bırak bzm LTT de e bunu alıp gönul rahatlıgıyla binemedikten son 3.0 motor su gibi içer mazotu :):)

daha demin 3.20 D aracla takas düşünürmusun diye msj attım bakalım ne dicek :):)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-320d-50572126/detay/
    |
    |
    Şehir içi bir depo 750 km gidiyor diyorlar. Depo biraz büyük tabi 250 liraya doluyor. Connect'den sonra çok çok fazla gelmedi bana. Ama Latitude kokluyor tabi. Bir de ben araştırma yaparken hep km'si 70.000 in altındaki araçlara baktım. KM sınırın yoksa daha iyi araçlar alınabilir tabi ki..
    |
    |

Şehir içi bir depo 750 km gidiyor diyorlar. Depo biraz büyük tabi 250 liraya doluyor. Connect'den sonra çok çok fazla gelmedi bana. Ama Latitude kokluyor tabi. Bir de ben araştırma yaparken hep km'si 70.000 in altındaki araçlara baktım. KM sınırın yoksa daha iyi araçlar alınabilir tabi ki..

açıkçası böle araclarda 140 bn birşey olmaz :):) bmw de flan :):) LTT şuan 3.860 dan 24 25 krş yakıyor ist. trafiginde :):) ama bende arama yaparken 90 bn altı bakıyorum :):) 3.20 D ler çok az yakıyor diye biliyordum ama :):)
    |
    |

• Yarbay
    16985 Mesaj
    300C için yazdım onu(750KM-250TL). Benim de KM takıntım yoktur. Zaten hor kullanılmamışsa 400k-500k yapar rahatlıkla. Üzeri bile mümkün. Şu daha iyi sanki(1 parça boya var gerçi) :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-3-serisi-3-20d-emsalsiz-55642134/detay/

Sen jant atarsın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JasoNBuraK -- 4 Ağustos 2011; 20:51:10 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

LTT kokluyor ama kokladığınıda hissettiriyor :)
    |
    |

Arsız güçlü olunca, Haklı suçlu olurmuş...

• Yarbay
    16985 Mesaj
    quote:

quote:

İroni mi çözemedim..
    |
    |

• Yarbay
    5397 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

İroni mi çözemedim..

burak kardeşim :)) gitmiyor demeye çalışıyor taner abi :)) bu arada dedigin gibi temiz oldun mu 400 n lere kadar gidiyyor dizel motor BMW sıkıntı olmaz düşüncesindeyim 3.20 babama gösterdim sevmedi degil bir tane bizimkiyle takas bulursam birde temiz babam kabul eder abimde yogun baskı yapıyor zaten :)))
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

quote:

quote:

quote:

İroni mi çözemedim..

burak kardeşim :)) gitmiyor demeye çalışıyor taner abi :)) bu arada dedigin gibi temiz oldun mu 400 n lere kadar gidiyyor dizel motor BMW sıkıntı olmaz düşüncesindeyim 3.20 babama gösterdim sevmedi degil bir tane bizimkiyle takas bulursam birde temiz babam kabul eder abimde yogun baskı yapıyor zaten :)))

aynen gitmiyor :) ama o motor için hakkını veriyor tabi. tasaruflu olmasıda cabası ayrıyetten. ama gücü hissetmek bambaşka bir duygu ya :)

http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=47028&utm_source=Bluetooth,%20FM%20Transmitter,%20Mp3%20%C3%87alar&utm_medium=EPosta&utm_campaign=GununFirsati

navigasyon cihazı kdv dail 199TL düşünenler baksın derim.
    |
    |

Arsız güçlü olunca, Haklı suçlu olurmuş...

• Yüzbaşı
    856 Mesaj
    Arkadaşlar Chevrolet Kalos 2005 Sx. 16V HB 'nin elimde orjinal jantı var.Çıkmacı kaça alır?
    |
    |
    3,2 liter 6 cylinder &amp;#65533; 338 horse power @ 7900 rpm &amp;#65533; 365 N·m torque @ 4900 rpm &amp;#65533; 0-100 km/h: 4.6 seconds &amp;#65533; top speed 303 km/h
    &amp;#65533; length 4491 mm &amp;#65533; height 1372 mm &amp;#65533; weight 1,549 kg
  • Yarbay
    3717 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: driftking_48

quote:

Orijinalden alıntı: enesbeyter

@driftking_48
    ne yalan söylim bende biraz görüntü olsun diye istiyorum,hafif mavimisi şöyle (beyaz da fena değil) of of!

mesela ümitin araç(satılmış) gayet güzeldi

işte bende o görüntü için takacağım parklar zaten aqua beyaz tampon altı tozluklarda led buz beyazı sislerde 4300 yada 6000 lik xenon oldumu araçın ön tafaının tadından yenmez artık

Sis ,tampon altı tozluklarda led hepsi birden yanınca güzel durmuyor :)
    |
    |

Ana Ünite : Pioneer DEH-P4950MP , Mit Takımı : Sound Stream PCC6N Picasso Serisi 120 RMS , 6x9 Hoparlör : Pioneer 300 watt , Subwoofer : Digital Designs 515 38 cm ( Özel Kabin ) , Amfi : Jamesson Usa 960 4 Kanal Amfi , Sound Magus Vs 1500 Mono Amfi , Kapasitör : Sound Stream 1.5 Farad Kapasitör

Reklamlar
üniversite
Bey Azura
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,063
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.