Şimdi Ara

██xXx DH HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI xXx██ (1094. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.619
Cevap
20
Favori
1.189.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10921093109410951096
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemrek

tum ezanlar okunmadan baslamiyorum yemek yemeye. 16 saatten fazla duruyoruz bi kac dk daha duralim dimi.

seneye napcaz daha uzun olacak. tabi yasarsak.

bu arada acmis miydin orucu?

3-4sn önce açmış bulundum. oda sorun değil. bir kaç saniye yani :)
  • Orijinalden alıntı: yek_ka

insignianın dizeli olursa ok ama 1.6 180ps lik bence bekleneni veremiyor. 122ps golf tsi dsg ile kafa tutuyorlar indignaya. 160lıkları saymıyorum :)

yunus 2008 audi a4 e.yetmiyo mu para? bence şahane araba ya.

insigna yi bosver latutite daha iyi

160 sadece iddalı :):) insignia teamda 160 scirocco sahbi birde 160 lık dizel insignia sahibi sadece 200 e kadar 180 ligi zorluyormuş :):):)

a4 ler dizelleri ne kadar mustafa abi hiç fiyatlarına bakmadım ama 65 bn tl den fazladır onu biliyom ..

biri dizel biri benzinli ama :) ki o hızlara kadar zorluyor hesap et. ne zzman o hızları görebiliyoruz ki. 0-100 de garanti vw alır

• quote:

Orijinalden alıntı: emre öğüt

quote:

Orijinalden alıntı: PLTMGNM

quote:

quote:

Eradan bahsetmişsiniz.Teneke felan diye.Era yı da tenekeliğinide bilmemde.Geçen ben 170 küsürle giderken.Yol isteyip kurşun gibi giden accenti görünce.Daha dedim bu hundailerin kökünden uzak durmak lazım.Adam resmen gece karanlığında kaybettim.Işıklarını bile göremedim.
    Aracın modeli en fazla 2005 zaten 2006 da kasa makyajlandı.

██xXx DH HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI xXx██

1.5 CRDİ Admire de çok sağlam arabadır 3 silindirlidir ama fişek gibi gider bendede era var 1.5 Dizelle kimse kafa tutamaz

Valla biz arkadasa alacaktik. 3 silindirli olanını sanayi ye gidip araştırdık.Hic bir dizel ustası tavsiye etmedi.Zaten 3 ustaya sorduktan sonra bizim arkadas anlaşıldı alınmaz bu araba dedi.Adamda 13 ten 10 bin tlye kadar indi.Arkadasta gıcıklandi.Gittik fiesta aldık. Simdi cok memnun.

fiesta yanından geçemez bunun çokta tutuldu o ustalar nasıl ustaymış belki arabada sorun vardır 10000 tl ye indiğine göre admire çok tutulan bir modeldir

Fiesta kadar tutulduğuna eminmisin.?
    Ayrıca tamam tutulmuş olabilir.Ama Benim bahsettiğim 3 silindirli olan.Ustalar zaten 3 silindir diyince hemen uzak durun dedi.Aracı görmediler bile. 3 bin tl düşmesinden biz gıcıklanıp almadık.

Ustalar 4 silindiri iyi ama 3 silindirlisi alınmaz dedi.Nedendir ne değildir bilemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

@sercan1717

Kadın sürücü gördün mü kaçacaksın. Gerçi boşuna kaçma o seni bulur..

Aydın otobanına kadın grdi nereden girdi bilmiyorum. Aynaya bakmadan orta şeritlerin birine sonra soldaki orta şeride girdi . Solda basıp giden çok olur diye selektör atıyorum ama nafile sağından solladım geçtim kadın hiç oralı değil odun gibi ileri bakıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Orijinalden alıntı: 34 dm 0958

Ege Turbo (Caddydsg bilir buyeri büyük ihtimalle )
    Küçük bir hatırlatma;

Turbo Dizel aracınızın servis bakımları için 20.000km veya 15.000 km beklemeyin. Şehiriçi kullanımlarda 7.500 km, kırsal bölgelerde 5.000 km de bir hava filtresi, motor yağı ve yağ filtresi bakımlarını yaptırın. Aracınızın garanti de olması bu süreci etkilemez.

Unutmayın motorunuzun akciğeri hava filtresidir!

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/285410_230256787010745_167233593313065_588248_8088991_n.jpg

bunu çözemedim ama alınan performans gayet iyi
    Connecti bu şekilde modifiye etcen motoru 110luk turboyla falan 180'e dayanır herhalde

1.9 TDI 110 hp Passat otomatik..

+max.25 hp lik performans spor beyin tak kullan tipi kit + kendi eksantrik milinin modifiyesi + mekanik usta ayarlari ile:

110 hp ten 165 hp`e....+55 hp tekerden...kendi turbosu ile..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-ford-connect-tddi-75-hp-tak-kullan-performans-beyin-chip-tuning/detay?

Hava filtresi dışındakileri 15bin veya yılda 1 kere değişmek yeterli Hava filtresinide benim gibi kafana estiginde değiştirmekte fayda var Km olarak 5-6bin falan yapıyoruz ortalama ama yılda enaz 2 sefer değiştiriyorum hava filtresini...

Linkteki şeyde BOX'a benziyor ama diğer demir parçayı çözemedim

Egzantirik mili galiba yorumlardan anladığım kadarıyla öyle gözüküyor anlıyan birinden yorum bekliyoruz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yek_ka

quote:

ben bilmem. 110 ps arabaya bu kadar bok attın da :D

ulen biz 60 ps lerden 80 ps lere geçince 2 3 tır birden sollamaya başlamıştık gidiş geliş yollarda :P

bok atıggımı söliyen kim :):):) sadece keç toparladı aracı klima yüzünden :):) bizde 110 ps le 4 arac solladık ne yani :):):)

75 ps ile gdiş geliş yolunda 4-5 araç sollamışımdır hemde emniyet şeridinden
    Bu çocuk yapar mı yapar

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Eradan bahsetmişsiniz.Teneke felan diye.Era yı da tenekeliğinide bilmemde.Geçen ben 170 küsürle giderken.Yol isteyip kurşun gibi giden accenti görünce.Daha dedim bu hundailerin kökünden uzak durmak lazım.Adam resmen gece karanlığında kaybettim.Işıklarını bile göremedim.

1.5 CRDİ Admire de çok sağlam arabadır 3 silindirlidir ama fişek gibi gider bendede era var 1.5 Dizelle kimse kafa tutamaz

Valla biz arkadasa alacaktik. 3 silindirli olanını sanayi ye gidip araştırdık.Hic bir dizel ustası tavsiye etmedi.Zaten 3 ustaya sorduktan sonra bizim arkadas anlaşıldı alınmaz bu araba dedi.Adamda 13 ten 10 bin tlye kadar indi.Arkadasta gıcıklandi.Gittik fiesta aldık. Simdi cok memnun.

fiesta yanından geçemez bunun çokta tutuldu o ustalar nasıl ustaymış belki arabada sorun vardır 10000 tl ye indiğine göre admire çok tutulan bir modeldir

Ayrıca tamam tutulmuş olabilir.Ama Benim bahsettiğim 3 silindirli olan.Ustalar zaten 3 silindir diyince hemen uzak durun dedi.Aracı görmediler bile. 3 bin tl düşmesinden biz gıcıklanıp almadık.

Ustalar 4 silindiri iyi ama 3 silindirlisi alınmaz dedi.Nedendir ne değildir bilemem.

vallaha ben bir tek bizim burada bir usta var toyota corollalardaki kronik direksiyon tıkırtısını halletti bunu bir yana bırakalım gördü arabayı çok güzel dedi kuzenime aldık 15000 bin tl dediler 14500 e aldık gördü motoru çok sağlam motor dedi test sürüşüne çıktı adam usta gazı bir kökledi kökleyiş o kökleyiş biz yapıştık koltuğa adam 4500 de vites değiştirerek 3 viteste 120 yi gördü ferene bir asıldı 10 metrede durdu ama araba az yakıyor çok kaçıyor

• @yek_ka
    geçmiş olsun allah korumuş klima gerçekten çok farkettiriyo bende yaz okuluna giderken 2. kademede klima açıkken araç sollamaya kalktım 5ten 4e atıp normalde hızlı ivmelenirken araç sanki hantal kaldı gibi geldi..
    @JasoNBuraK
    sanada geçmiş olsun kardeşim allah cümlemizi kaza beladan korusun..
    @cemrek
    çok süper olur gözümde canlandırdım biraz gerçekten göze hitap eden bi makina olacak.. tabi chipten sonra başka şeylerede hitap edeceğimden şüphem yok

okul market derken nete giremedim iki gündür anca şimdi taikp ediyorum kaçırdığım bişey yoktur umarım..
    bu arada Ali Doğukan arkadaşımız uzaklaştırma almış o takıldı gözüme..

• 2012 model yeni nickim ile aranızdayım, herkese merhaba,günaydın
    @76 ~aziz~ 76
    nick değişimi tamadır değiştirebilirsin,yeni resmi pm atıyom
    edit:yazımhatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesbeyter -- 4 Ağustos 2011; 7:42:13 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

valla ustalar öyle söylemiş ama bunun dizeli çokta tutuldu accentte fiestadan fazla sattı .

• accent cok satti cunku boslari cok ucuz. sirketler ve ticari taksiler kullaniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

Herkes iftara kaçmış..

@yek_ka

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-orjinal-32-500-km-yakit-cimrisi-deri-doseme-isik-paketli-53901094/detay/

130BG , yazılım da attın mı insignialarla oynaşırsın..

2.0 motorlarına baktım 140 ps :):) temizide bizim aracla aynı fiyat kafama girmedi degil güzl bir yazılım 170 ps lere çıkar pek zorlamadan ??? e şimdi audinin ot . vitesi DSG yle aynımı ???

• yunus fena yakar bunlar söyliyim.renult dizelden sonra biraz hırpalar sizi :D o paraya cok güzel dizel araçlar varr..dizelden şaşma derim hem güc hem az yakıt :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: xddr2

yunus fena yakar bunlar söyliyim.renult dizelden sonra biraz hırpalar sizi :D o paraya cok güzel dizel araçlar varr..dizelden şaşma derim hem güc hem az yakıt :D

abi tüp denilen bir içat var :)) bu devirde en iyi arac tüplü arac en azından zam flan vurmuyor mazot olmuş 3.90 :D :D
  • 77777 Km yi bulduk.

Babam biraz bulanik çekmis kusura bakmayin

• quote:

abi tüp denilen bir içat var :)) bu devirde en iyi arac tüplü arac en azından zam flan vurmuyor mazot olmuş 3.90 :D :D

Küçük yerlerde pek fazla etki yapmıyor ama kapalı otoparkların bol oldugu büyük şehirlerde özelliklede park sorunu varken tüplü araçla dolaşmak biraz işkence gibi oluyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Küçük yerlerde pek fazla etki yapmıyor ama kapalı otoparkların bol oldugu büyük şehirlerde özelliklede park sorunu varken tüplü araçla dolaşmak biraz işkence gibi oluyor...

artık tüpü bulamıyorlarkı isletmeyi çıakrıp oraya koyuyorlar işçinin palşosuyle bütün klapalı otoparklara girebiliyoz bagajı açsada birşey göremiyor :):):)
  • Mtec marka h4-3 6000k xenonlarım bugün geldi. Cumartesi serviste montajını yaptıracağım. Foto eklerim buraya. Fiyatını merak eden olursa 190 tl. Sahibinden.com da semtunning ( dükkanı istanbulda ) diye birisinden aldım.
  • 
Sayfa: önceki 10921093109410951096
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.