Şimdi Ara

XtremeGuard.com %90 indirim 'sitedeki tüm ürünlerde' (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
3.698
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim Spartanlar bugün geldiler. Gayet hızlı geldiler eski kargolara göre şaşırdım açıkcası. iP5'imin ekranı 2'ye ayrılmak üzere olduğu için şimdilik kullanmıyorum ekranı değiştirince kullanıcam o yüzden yorum yapamam ama geldiler onu belirtmek istedim iFixIt'de bir indirim yapsa da Power butonunun film setini ve ekran alsam ordan.
  • Spartan guard gerçekten çok kaliteli tavsiye ederim. fakat 60 dolar etmez eğer yine %90 indirim olursa alınabilir
  • Cam koruma için önerim godosmith marka:

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=99701804
  • Cyber monday için özel bir %90 indirim kupou ve fazladan %5 indirim kuponu var. İkisi bir arada kullanılıyor mu bilmiyorum.

XtremeGuard.com %90 indirim 'sitedeki tüm ürünlerde'

To secure your savings, add 2 or more items to your cart and use coupon code: CM90off

Stackable bonus coupon code: Add5

Edit : indirimlerin olması için sepete en az iki ürün eklemek gerekiyor. %5 indirim kuponunda sorun yok ama bende %90 kodu bir türlü çalışmadı ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 1 Aralık 2014; 20:56:26 >

• Hypericum kullanıcısına yanıt
    iki kupon da geçti ürünler kaliteli mi? fotoğraflar güzel görünmüyor da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

iki kupon da geçti ürünler kaliteli mi? fotoğraflar güzel görünmüyor da.

Ben önceki kampanyada sipariş vermiştim ve halen ürünler elime ulaşmadı. Nette güzel diyenler de var kötü diyenler de.
  • Spartanı taktım sonunda merak edenler varsa eğer hissiyatı orjinal ekranı aratmaz ve kenarları oval kesilmiş o yüzden ele güzel geliyor. Kalınlığı rahatsız etmiyor tabi benim gibi jelatinsiz kullanmaya alışanlar için başlangıçta biraz zor olacaktır.

Şu an "80off" koduyla %80 indirim alabilirsiniz ama pahalı geliyor gözüme böyle. %90 gelirse yine ben bir çift daha spartan alıcam.
  • Benim spartan kırık gelmiş. Siparişte başka ürünler de vardı. Paypal ' kırım desem geri gönder diyecek iade etmek için ama bu sefer de kargo ücreti yüksek olduğu için anlamsız olacak.
    Ne yapmamı önerirsiniz ?
  • bir yıl önce sipariş verdim ve ürünler hala gelmedi
    firmaya email attım, ürünler gönderildi diyor, kargo takip kodu veriyor,
    takip kodunu kontrol ediyorum böyle bir kod yok,
    firmaya diyorum ürünler gelmedi, gelmiyor, yapacak birşey yok diyorlar tekrar gönderelim diyorlar
    iade istiyorum 180 gün geçti iade olmaz diyorlar,
    kesinlikle uzak durun 10 dolarım gitti, sizinde yanmasın
  • Hypericum kullanıcısına yanıt
    Hic beklemeden urunler elime bugun ulasti urunlerden bir tanesi hatali kirik diye mail atin. Benle beraber alan arkadasiminkide sol ustten catlak gelmisti mail atti yenisini gonderdiler. Eskisini istemeden..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalnizlik007 kullanıcısına yanıt
    Adress 1 ve Adress 2 kismini duzgun yazdinizmi? Bu arada isiminizde ve adresinizde ş,ğ,ö,ü,ı,ç gibi harfer varsa bozuk gozukuyor. Kargo gelmez gelse bile gelir sonra geri gonderilir. Ayni zamanda kargo takip no su olan herhangi bir urun yurtdisindan geldiginde kaybolma ihtimali az da olsa vardir. Ama Turkiye' ye giris yaptiysa size elden teslim edilmesi gerekir. Takip no su olan urunler kapinin onune firlatilmaz. Adamlar demis tekrardan gonderelim diye en kotu gene isteseydiniz.

Kargo takip nolari ilk siparis ettigimde bende de cikmamisti. Sonradan duzelmisti. :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Believe

Hic beklemeden urunler elime bugun ulasti urunlerden bir tanesi hatali kirik diye mail atin. Benle beraber alan arkadasiminkide sol ustten catlak gelmisti mail atti yenisini gonderdiler. Eskisini istemeden..

Teşekkür ederim. Ben de o şekilde yaptım, sağolsunlar hemen yenisini göndermişler. Ben kırığı geri isterler diye endişelenmiştim.
  • Ürün kalitesi nette 3-5 TL ya satılan ekran filmlerinden farksız.
    Boşuna fazla para verip uzun zaman beklemeye değmez
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.