Şimdi Ara

XtremeGuard.com %90 indirim 'sitedeki tüm ürünlerde' (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
3.698
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 liralık ekran koruyucu için 12 lira kargo vermek mantıksız. İstanbul/avrupa içinden almak isteyen 3-4 kişi varsa toplu sipariş verelim ancak öyle sıcak olur.
  • İzmit ya da Zonguldak'tan alacak varsa kargoyu paylaşarak verelim sipariş arkadaşlar.
  • Arkadaşlar Spartan Tempered alacağım G2 için yalnız birkaç çeşit var ve orijinal model için göremedim.
  • Tempered glass haricindeki PET filmleri kullananlar yorum yapabilir mi acaba? Yurtdışı yorumlara bakınca %90 indirimle dahi insan alacakken düşünüyor açıkçası, yorumlarda filmlerin çok yapışkan bir his bıraktığı, kesimlerinin düzgün olmadığı, cihaza fazla büyük geldiği vs.. gibi birçok yorum var.
  • Lg g2 için hem ıslak hem kuru aldım. İkiside 5 para etmez ürünler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

quote:

Orijinalden alıntı: wwwselcuk

Evet fiyatlar şişirme ama %90 olunca oldukça uygun geldi 1.5 $ kılıf aliexpressde bile yok dükkanlarda 10tlye dandik kılıflar satılıyor
    ipod nano koruyucu 0,7$ iphone ekran koruyucu ön arka 1$ gerçi kargoya 5$ verince her şeyi 2 ile çarpıyoruz çoklu alımda daha uygun oluyor

kargodan denkleşiyor dostum aynı ürünleri 3 5 dolar fazlaya free shiping rahat bulursun. Çok matah bir durum yok 60 dolarlık ürün diyolar halen saf milletiz yapacak birşey yok :)

Haklısın saf milletiz amenna bizim caddede dükkanda büyük puntolarla %90 altında da küçücük "a varan indirimler" yazıyordu tanesi 10 liralık ürünü 20liradan 1 alana 1 bedava yazsak eminim satışlar katlanır öyle saf insanlar var
    burdaki siteden tek parça almak mantıksız 6$ yakın kargosu var fakat 5 ve üzeri alımlarda bana uygun geldi sitede sadece ekran koruyucu değil kılıf kulaklık ayrıca amerikadan geldigi için maximum 10 gün sürüyor
    gece aldıgım ürünler sabah kargoya verilmiş

• Bu sitenin konusu forumda vardı diye hatırlıyorum .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • g2 icin almistim gelmisti ve iyiydi...
    lg g3 icin cam film yok mu ben mi goremiyorum? gerci amazondan 9 dolara siparis verdim zaten de pisman olmali miyim diye bakacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 8 Kasım 2014; 12:03:54 >
  • ıphone 5 s ıcın tempered glass alısverıs sepetıne ekledım kodu gırunce gecersız kod dedı
  • Lg 4x için almıştım bide iphone 4s için, ikiside beş para etmez ürünler

• quote:

Orijinalden alıntı: serghat

Arkadaşlar Spartan Tempered alacağım G2 için yalnız birkaç çeşit var ve orijinal model için göremedim.

Iphone 5 ve lg g3 icim temperetli alicam bende fakat sitede nasil bulucam??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadir_10 -- 8 Kasım 2014; 23:31:06 >
  • Ortak almak isteyen var mi ??

• Kulaklık alınır mı ne dersiniz 7 dolara geliyor+kargo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her zaman %95 verirdi azaltmis bu sefer.Ama kargo sebebiyle daha hic alim yapmadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG G2 için hangisi alınacak ne fark var ki hepsi aynı tasarımlı telefon değil mi?

LG G2 Screen Protector (Verizon Version Only)
    LG G2 Screen Protector (AT&T, Sprint, T-Mobile Versions ONLY)

edit: AT&T olanı alacağız sanırım

XtremeGuard.com %90 indirim 'sitedeki tüm ürünlerde'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 9 Kasım 2014; 19:45:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

ıphone 5 s ıcın tempered glass alısverıs sepetıne ekledım kodu gırunce gecersız kod dedı

acaba kodu copy yaparken sonunda bir bosluk oluyor onu silmeyi dene ,istersen
  • Guvenilir bulmadim

• siparişi verdikten sonra almaktan vazgeçtim. xtremeguard'a iptal edin diye mail attım sizce iptal ederler mi
  • http://www.xtremeguard.com/Samsung-Galaxy-S4-Active-Screen-Protectors-p/s4-active-screen-protector.htm#.VF_f9Mkxgfc

Spartan Tempered Glass Screen Protector diye pahalı bir olay var, alınası bir ürün müdür, tecrübelilerden yardım bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.