Şimdi Ara

XTRAP hatasina kesin cozum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yabanci foumda okurken buldum, ctrl+alt+del yapip nsvcAppFlt.exe dosyasini sonlandirin, melet düzeliyo...

• quote:

Orjinalden alıntı: gargicim

Yabanci foumda okurken buldum, ctrl+alt+del yapip nsvcAppFlt.exe dosyasini sonlandirin, melet düzeliyo...

diger topicte CTRL + ALT + DELETE e basarak gorevlerin resmini istemistim eger yollayamiyorsaniz Hepsini sonlandirin girmeyi deneyin demistim .

ama arkadaslar bana halen ayni sorun oldugunu surdurduler.
  • sens varya abı aslında sen buraya admın olcak adamsın topıclerde yazıdgın seyler cok acıklyayıcı ve bılgı ıceren msgler kutlarım senı. ne zman bı topıcıge gırıp acıklamaya kalksam sen benden önce gırıp olayı bıtırıyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peka -- 16 Temmuz 2006; 2:35:22 >
  • gargicim tamam süpersin de bende ufak bi hata war CLTR+ALT+DEL e basıp işlemlere geldiim de nsvcAppFlt.exe die bişi yoq off off
  • arkadaşlar zaten alt tab yapınca oyundan atıyor. Ctrl alt del yaparsan PC ye reset atar mübarek.
  • AYNI SORUN SÜRÜYOMU?
  • gondor
    ayağını denk al
    bu forumun kıraathane olnmadığını ne zaman öğreneceksiniz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: CokOnemli

arkadaşlar zaten alt tab yapınca oyundan atıyor. Ctrl alt del yaparsan PC ye reset atar mübarek.

ne alt+tab yapınca oyundan mı atıyor ben oynamadığım için bundan haberim yok ooo o zmn msn e de mi giremiyoruz knightayken ?
  • HARİKASINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
  • BUNU YAPTIM BİR KEZ GİRDİ SADECE YAAAAA
  • bende bir hata olmadıgı icin bilemiycem
  • yeni packed lazım

• yok arkadaş. her seferinde mi yapacaz hem bunu? zaten hata verince oyun kendini daha açılmadan tamamen kapatıyor ki nasıl olcak bu iş. hele her oyunu açtığımızda yapacaksak... ki yapamayız bu durumda baya zor. ben offical siteden 1299 client indirip kurdum anca düzeldi valla arkadaşlar bu da olmasa dediğimi yapsınlar 20 pc'yi bu şekilde yapabildik hata oyunda ne yazıkki 1332 patch ilk çıktığından beri böyle. yeniden kurunca düzeliyor ancak clienti KO sitesinden indirdiğiniz taktirde. neden bilmiyorum başka cdlerdeki 1299dan kurunca olmuyor ara versiyon falan galiba işte atıyorum 1299.334 versiyon gibi mesela yani KO sitesindeki setup daha güncel. bu da olmazsa yada her seferinde yapılmak zorundaysa hiç uğraşmayın 340mb clienti indirmeye başlayın:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ado

gondor
    ayağını denk al
    bu forumun kıraathane olnmadığını ne zaman öğreneceksiniz...

gondor kim_? topicteki niclerde yokk
  • ŞİMDİ BİR AY SONRA SİLİP YİNEMİ KAYDECECEM?_ OOOF
  • Arkadaşlar bende yeni client download edip, sıfırdan yükledim, sorunum düzelmedi. sonunda yabancı sireden bunu buldum ve oldu. yapmanız gereken, en azından benim errorda boyle oldu, oyuna GİRMEDEN ÖNCE ctrl+alt+del yapıp dedigim nsvcAppFlt.exe dosyasını sonlandırmanız.
  • ama kardeş bizim sornumuzda şu ben birkaç topiğe daha da yazdım bizde ole bir dosya yoookkkkkk şimdi napacazzz
  • arkadaşlar duyduuma göre oyunu silip tekrar yükledikten sonra patchleri indiricektir.En son patch (sanıorm ki 1322)indikten sonra launcher kendiliinden kapanacak daha sonra knight simgesine sağ tıklayıp hedef bul kısmından launcher 2 den girildiinde apihack hatasını wermiyor(muş)ben denedim olmadı ama sizde deneyin çaresizce beklemekten iidir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.