Şimdi Ara

xt-910

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

razr xt-910 almayı planlıyorum.

ilk android telefonum olmayacak,daha önce htc evo3d,se neo v,samsung galaxy pro kullandım.
    lakin xt-910 una bayıldım.ekran çözünürlüğü,kamerası falan yeterli benim için.vatanda fiyat olarak 870tl'yi de gördü,ocak sonu gibi 800tl bandında satılacaktır muhtemelen.

çok basit iki sorum var bu telefonla ilgili.

1)3g açık,mail hesaplarım açıkken günde ortalama 3-4 saat internet,tüm gün whats up kullanıp arada da skype ya da diğer 3.parti konuşma yazılımları kullanırsam,telefon 12 saati çıkartır mı? öyle 2 gün 3 gün telefon kullanayım diye fantazim yok.ekran parlaklığını kısmadan ortalama 12 saat yeterlidir benim için.

2)telefon ics almış,jb alacak mı?bu çok önemli bir de,root-rom olaylarından hoşlaşmıyorum.

cevaplarınız için teşekkürler.

• quote:

arkadaşlar bugün telefonum bozldu. bende biraz araştırmaya giriştim karşıma F/P oranı en iyi telefon olarak bu çıktı.

kullanan arkadaşlara birkaç sorum olacak:

**Bildiğiniz gibi motorola türkiyeden desteğini çekti. servis arıza v.b durumda sorunla karşılaşan oldu mu?

**işletim sistemi, 4.0 (Ice Cream Sandwich) güncellemesi alıyor mu? alınca sonuç ne oluyor?

xt 910'un ana konusuna yazdım. burada da mesajım bulunsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kirk Lee -- 27 Aralık 2012; 18:02:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.