Şimdi Ara

XS Max pil değişimi hakkinda yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Backspace7 (4 mesaj) UnchaineD (2 mesaj) HeavyClocker (1 mesaj) MeTinvrz (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> XS Max pil değişimi hakkinda yardım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    218 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

Valla zaten telefonu bırakma şansım yok mecbur yanında durucam ve yaptıktan sonra hemen alıcam çünkü iş gereği mecbur o telefon lazım bana. Sonuçta zaten en kötü yarım saatlik işi var pil değişiminin hatta bence sürmez bile bi telefoncu için o pili değiştirmek o kadar zaman.

Hocam bana sorarsan sen bile yapabilirsin. Boştan yere para harcama Videolu anlatımlardan yola çıkarak hatta tüm aksesuarları tam bi şekilde ben aldım taktım sorun yaşamadım ama uyarmam gerekiyor. Şayet bataryayı orjinal olmayan batarya il değiştirirsen Pil sağlığı uygulaması çalışmıyor. Yani şöyle diyeyim bataryanın ömrü kaç kaldığını göstermiyor piyasada orjinal vs vs hepsi çakma inanma hepsi bu uyarıyı verir emin ol. Yardımcı olabilirim sana. https://woyax.com.tr/collections/iphone/products/woyax-iphone-xs-max-batarya-3710mah-yuksek-kapasite bu linkteki bataryayı aldım çok memnunum alman markası ve indirim le beraber 161,82 Tl ye denk geliyor. İçin tüm kiti mevcut su geçirmezlik bandı dahil ve tornavida takımı piyasada sırf o ban 35-50 ile tl arasında. Pm den mesaj atarsan yardımcı olabilirim her türlü :)

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
backlink paketleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.