Şimdi Ara

Xs 256 gb satıp 12 serisine geçmek ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

temmuz ayında xs 256 gb almıştım. Malum 5g teknolojisi gelecek. Aslında çok sık telefon değiştiririm ama xs i alırken uzun süre kullanmayı hedefleyerek almıştım. Şimdi ise düşünüyorum,çok değer kaybetmeden xs i elden çıkarıp 12 serisi alıp mı uzun süre kullanma yoluna gitsem?

5g teknolojisi olmasa aslında cihazımdan fazlasıyla memnunum. Bu durum kafamı karıştırıyor alıkçası.

xs i uygun fiyatla aldım,zararsız bir şekilde elimden çıkarabilirim. Buda bu değişikliği mantıklıysa eğer yapmamdaki en büyük sebep.

bilgili kişilerin yorumlarını bekliyorum.

sağlıcakla...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pil konusunda sorununuz yoksa gerek yok. XS taş gibi cihaz. 5G’de aklınızı kurcalamasın, en az 2-3 sene stabil olarak gelmesi. 5G diye 12 alsanız, TR’de tam düzene geçmeden 14’e geçersiniz. Hiç gerek yok.

• Satıp 12 ye geçilir hocam.

• AzRocK kullanıcısına yanıt

Pil konusunda şikayetim yok. 12 alsam 12de de benzer performans olacak çok büyük farklar beklemiyorum pil yönünden. Bahsettiğiniz konu eğer gerçekten 2-3 sene sürerse 5g nin gerçekten türkiyede yaygınlaşması evet değiştirmemek daha mantıklı olur. Ama sanki bu sefer 5gye daha hızlı adapte olacağız gibime geliyor. Bilemedim :)

• Up
    Biraz daha yorum rica edelim :)

• İkinci elde ederinde satabiliyorsanız XS'i geçin derim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.