Şimdi Ara

XR500 Nighthawk® Pro Gaming Router GELDİ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
2.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Üstad bende fifa için almak istiyorum trnet kullanıyorum anladıgım kadarıyla server secemiyormuyuz suanda bu cihazı alsak bile ben pek bu işlerden anlamam tavsıye edermisin etmezmisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcanoa

kdv dahil 420 dolar a almışdım kur da ozamanlar 3.7 lerdeydi , şimdi fiyatı düşmüş olabilir veya kur farkından yükselmiş olabilir. Tabi ben türkiye garantisi altında aldım 1 sayfada nasıl satın aldığımı anlattım.
    Üstad bende almak istiyorum sadece oynuyorum ps4 de pekte anlamam bu tür işlerden alsamda kurdurtacak adam bulmam lazım :) fakat sunu sormak istiyorum sana su an bu cihazı alsak bile server secemiyormuyuz almamıza gerek yokmu

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertcanoa

kdv dahil 420 dolar a almışdım kur da ozamanlar 3.7 lerdeydi , şimdi fiyatı düşmüş olabilir veya kur farkından yükselmiş olabilir. Tabi ben türkiye garantisi altında aldım 1 sayfada nasıl satın aldığımı anlattım.
    Üstad bende almak istiyorum sadece oynuyorum ps4 de pekte anlamam bu tür işlerden alsamda kurdurtacak adam bulmam lazım :) fakat sunu sormak istiyorum sana su an bu cihazı alsak bile server secemiyormuyuz almamıza gerek yokmu

• Apsient A kullanıcısına yanıt
    Tavsiye etmiyorum, çünki türkiye de iyi bir internet bağlantısı hiç bir firmada yok, DÜNYANIN EN İYİ ROUTER, MODEMİNi de alsanız sizin internet bağlantınız kötüyse yapacak bir şey yok!

Bu cihazların espirisi iyi internet bağlantıların da hızınızı ve pinginizi kontrol altında tutmanızı gözlemleminizi sağlıyor.

Şu konuda tavsiye verebilirim hangi internet servis sağlayıcısını kullanıyorsanız, fifa da veya hangi online oyunları oynuyorsanız serverların ip adreslerini öğrenin bu adresleri yetkili kişilere gönderin açıklama yapın tüm Avrupalılar 5 - 10 ping ile bu serverlar da oyun oynarken, biz türkiye vatandaşı olarak o insanlardan 4 katı fazla para verip, daha düşük hız, daha yüksek ping süreleri aldığınızı belirtin anlatın, belki ileride düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertcanoa -- 30 Ocak 2019; 1:25:56 >
  • Mertcanoa kullanıcısına yanıt
    Merhabalar
    Superonline alt yapısı üzerinden vodafone'a geçicem bu ay sonu ve modem almak istiyorum. Wireless çekim gücü iyi olan, modem kaynaklı dosya kaybı yaşamayacağım bir ürün tavsiye eder misiniz lütfen. Netgear fiyat açısından benim için gereksiz. Son 1 senedir doru düzgün online oyun oynamıyorum zaten. Mesala cs go oynamak için 60-70ms bana yeterli ama stabil bir bağlantı için modem almaya gerek var mı? Arkadaşlar pingden bahsetmiş. bence stabil, dosya kaybı olmayan bir bağlantı pingden daha önemli. Tp link ürünleri nasıl sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sheldon-Cooper -- 12 Mart 2019; 13:21:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba bu cihazları uydunet ile kullanabiliyor muyuz?

• osrt91 kullanıcısına yanıt
    Kullana bilirsiniz.
  • Mertcanoa kullanıcısına yanıt
    Peki bir fayda görmek mümkün mü hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • osrt91 kullanıcısına yanıt
    Kullandıgınız modem ile satın alacagınız router ın özelliklerini karşılaştıra bilirsiniz. ekstra sundugu özellikler gibi arada ki fark büyükse, router alıp diger bütün cihazların bağlantısını router dan kapsamlı olarak yönete bilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.