Şimdi Ara

Xprime oyuncu koltuğu deneyimim.(Uzak durun) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende Adore'nin fileli ofis koltuğu var. 7-8 senedir kullanıyorum. aradan geçen süreler sonrasında sorunlar çıksa da kullanmaya devam ediyorum.

Bence alırken kaliteyi önemseyin. yoksa basit koltuklar daha iş görüyor en azından paran ile rezil olmuyorsun.

• Lustiel L kullanıcısına yanıt

Gönül ister dxracer fakat birisi 1600 lira diğeri 6700 lira şu an. Parası olan xprime falan bakmasın gerçi olmayanda bakmasın.

• Bu tür koltuklardan bi tane ofiste var kullandığım. Şekil olarak çok güzel duruyor ama konfor berbat ötesi. Koltuğun her yanı bi yerlerinize batıyor. Altıma minder aldım da biraz .ötüm rahatladı yoksa o da yok :) Klasik konforlu koltuklardan şaşmayın.

• Türkiye'de, insanlık standartlarını karşılayan, döner koltuklar 10.000 liradan başlıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi modelini aldın. Acaba aynı modelini mi aldık. Bende alalı 2 ay falan oluyor bende pek memnun kalmadım açıkçası. Rahatsız ediyor uzun süreli oturmalarda. Tabii eski koltuğuma göre rahat. Keşke 400-500 daha fazla para verip daha iyisi alsaydım diyorum.

• Ana konusun da belirtiğimiz sorunlar ve olumsuz yorumlar silinmiş ve galiba konu kitlenmiş rezalet. Hawk veya Zio ya bakılmasını tavsiye ediyorum tabii ki yine de detaylı araştırmalar yapılıp alınmalı.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.