Şimdi Ara

Xpredator Lamborghini Mod Projesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
147
Cevap
16
Favori
6.436
Tıklama
Giriş
    191 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

quote:

Orijinalden alıntı: rcpdrnc

quote:

sizde haklısnız hocam...
    Bende bütün ekipmanlar var bir tek dremel eksik onun yerinede black decker avuç taşlama var. Dremel yeri tutmaz ama idare eder

ayakkabıda haklısınız bende 30-40 tl ye boy alıyorudm dayanmıyordu bu sene scooter bot aldım 120tlye iyikide almışım diyorum.

zaten bitince satıcam sistemi cosmos 2 Z97 sistem kurucam onada ferrari yapacam :D

bence fiyatı bayağı pahalı olur lamborhini boyalı kasa sadece boyası 44eoru alacak kişiyi merak ediyorum

artık birdahiki de mustang yaparsınız

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rcpdrnc

quote:

sizde haklısnız hocam...
    Bende bütün ekipmanlar var bir tek dremel eksik onun yerinede black decker avuç taşlama var. Dremel yeri tutmaz ama idare eder

ayakkabıda haklısınız bende 30-40 tl ye boy alıyorudm dayanmıyordu bu sene scooter bot aldım 120tlye iyikide almışım diyorum.

zaten bitince satıcam sistemi cosmos 2 Z97 sistem kurucam onada ferrari yapacam :D

bence fiyatı bayağı pahalı olur lamborhini boyalı kasa sadece boyası 44eoru alacak kişiyi merak ediyorum

artık birdahiki de mustang yaparsınız

Mustang i yapmisti biri forumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    GTX780 Tİ DCUİİ 3GB-ASUS RAMPAGE IV BLACK EDİTİON-KİNGSTON HYPERX 16GB-İ7 4930K-CORSAİR H110-CORSAİR RM1000-CORSAİR 750D-KİNGSTON HYPERX 3K 240GB-ASUS VG248QE-LOGİTECH G27-Z906-NVİDİA 3D VİSİON KİT-SAMSUNG GALAXY NOTE 4 -İPAD AİR 16GB -İPOD 16 GB -RAZER KRAKEN 7.1 - RAZER BLACWIDOW ULTIMATE CHROMA - RAZER OUROBOROS - RAZER DEATHADDER CHROMA-BEATS STUDİO SİYAH- PS4-CANON 700D (18-55 İS STM)

• Kıdemli Yarbay
    5064 Mesaj

evet biliyorum
    |
    |
    emreacikay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    gelid icy viison rev2. http://www.quietpc.com/'dan aldım yine 5 günde geldi üstelik takipsiz airmail :D

kutudan bi dünya zımbırtı çıkıyor tek tek saymam zor ama bol miktarda pasif soğutucu parçalar, vidalar, ve macun çıkıyor diyim

daha önce böyle çok parça kurduğum için kutu içeriği karışık gelmedi ama ilk kez kullanacakların kafası karışabilir

kartın orjinal soğutucusu söktüm

gpu'yu temizledim

ve bitti bu iş derken malesef sağdaki bakır pasif soğutucu yüksek kaldı, referans tasarımlar ile uyumlu aslında ama benim kartım özel soğutuculu olan model olduğu için bi sorun çıkmasını bekliyordum :)

neyse göz kararı ölçümü alıp bahçede bu bakır heatsinki biraz traşlamak zorunda kaldım

çapaklarıda temizledik

ve mutlu son artık gelid'i kullanabiliriz :)

küçük ramsinkleride yapıştırdık

macunu kutudan çıkan gelid marka macunla yeniledik ( 2 kullanımlık macun çıkıyor )

montaj bitti uçuşa hazırız

kasaya monte ettikten sonra çalıştırdım performansı muhteşem diyebilirim ve 2000 devir dönerken bile rahatsız etmiyor sesi.

fanlar led'siz ancak gelid güzel bir iş yapmış ve UV duyarlı olarak tasarlamış

uv ledleri açınca bambaşka bir görünüme kavuşuyor

|
    |
    Intel-6700K Asus-Rog Strix 1070 SLI Asus-Z170 Sabertooth Corsair-Lpx 3000Mhz 16Gb Corsair-760T Evga-P2 1200 Samsung-850 Evo 500Gb Samsung-CF791 Corsair-8x AF140 Corsair-H115İ Razer-Ouroboros Nzxt-2x Sentry Mix 2 Nzxt-Hue+Asus-Strix Tactic Pro Gigabyte-HB SLI Bridge Evga-P2 White Cable Kit Razer-Goliathus Control Extended Philips-Spa 5300 Corsair-Void Wireless RGB

• Yüzbaşı
    643 Mesaj
    Hey maşallah gerçekten emeğine değimiş güzel de olmuş yani :)
    |
    |
    MSI Z87-GD65 Gaming || Intel Core i5 4690K 4.8GHZ || GALAX GTX 980 HOF 1560MHZ - 8000MHZ || BenQ XL2420Z 24" || G.SKILL RipjawsX 1866Mhz DDR3 CL 8-9-8-24 4x2 8GB || Corsair Neutron GTX 480GB || Seagate 3 TB 7200 64Mb || Corsair Obsidian 750D || Cooler Master Vanguard V850 || Zalman Reserator 3 MAX || Logitech G502 Proteus Core || Steelseries Apex RAW || Creative Sound Blaster ZX || ASUS Strix 2.0
  • Binbaşı
    1577 Mesaj
    uv ledleri açınca süper gözüküyor. Bu uv ledleri nerden aldın markası ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    M.B: Asus Rog Strix Z390-F Gaming| CPU: Intel i7-9900K | RAM: Corsair Vengeance Pro RGB 2x8GB 3000Mhz | GPU: MSI RTX 2070 Super Gaming X Trio | CASE: CoolerMaster H500M | PSU: Asus Rog Thor 850W | Cooler: Asus Rog Ryuo 240 |KEYBOARD: Corsair K95 RGB Platinum | MOUSE: Corsair Dark Core RGB SE |MOUSE PAD: Steelseries XXL | MONITOR: Asus Rog PG279Q 144hz GSYNC | SSD1: Samsung 970 EVO Plus M.2 500GB| SSD2: Intel P660 M.2 1 TB
  • Yarbay
    5484 Mesaj
    Felaket oluyor recep :D
    |
    |
    || Gigabyte Z390 AORUS PRO || Intel® Core™ i9-9900K 3.6GHz || CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz RGB PRO LED || MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X 11GB || CORSAIR Obsidian Series® 500D Premium || CORSAIR Hydro Series™ H150i PRO RGB || Corsair RM750x 750W 80Plus Gold || Samsung 500GB 970 EVO NVMe M.2 - x2 || Samsung 500GB 860 EVO SATA 3.0 - x2 || Asus 24" MG248Q Full HD 1ms 144Hz || Logitech G213 Prodigy || Logitech G102 Prodigy || SteelSeries Qck+ Gaming Mousepad || Logitech G430 7.1 Surround Sound Gaming Headset || Logitech F710 Wireless Gamepad || Logitech F310 Gamepad ||
  • Kıdemli Yarbay
    5064 Mesaj
    eski sogutucular gercekten guzel degildi almaniz iyi olmus. uv cok hos gozukuyor. herhalde siradaki.is plexi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
kolayoto.com
SEO
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.