Şimdi Ara

Xperia Z5 Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar haziran ayında z3 cihazımı z5 olarak değiştirdiler 6 aydır sıkıntısız kullandım ama şuan şarj olmuyor telefon garanti de doldu teleservice veya kvk bu durumla ilgilenir mi yoksa kendim mi yaptıracağım bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse çok memnun olurum

• artık garantıden yapmazlar ucretlı yaparlar tabı yuksek fıatlara . telefonda goruselım yardımcı oluruz. 0312 418 81 20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celalceren -- 14 Aralık 2016; 20:31:15 >
  • Hangi servis bi 500 600tl fiyatlı üst segment cihazı verirki.
    Çakmadır o.
    Z5 le z3 arasında dağlar kadar fark var.
    Bende g2 mi vereyim.G5 alayım ozaman.
    Beleşe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 14 Aralık 2016; 21:49:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam Naruto. Yedek cihaz olarak z5 düşünüyorum (5.2 inç olan). Alınır mı, alınmaz mı? Xz ile arada nasıl bir fark var? Sony nasıl, daha önce hiç kullandın mı? Merakla bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skydiver132

Selam Naruto. Yedek cihaz olarak z5 düşünüyorum (5.2 inç olan). Alınır mı, alınmaz mı? Xz ile arada nasıl bir fark var? Sony nasıl, daha önce hiç kullandın mı? Merakla bekliyorum.

Aleyküm selam zabuza :)

Yedek cihaz olarak z5 fazla olabilir diye düşünüyorum.

Suya dayanıklılık konusunda kesin bir şey diyemiyorum su geçirme ihtimali de var geçirmeme ihtimalide.

Ama xz biraz pahalı duruyor bana göre.

Z5 ise kötü yorumlar duymadım hiç,z5 alınmaz dediğim zaman herkez z5 in neyi kötü diye yorumlar attı.

Yedek cihaz olarak 2bintl lik telefonlar yerine 1500tl lik telefonlara bakılmalı diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.