Şimdi Ara

XPERIA Z2 SU GEÇİRDİ !!! *MAHKEME OLUMLU SONUÇLANDI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
4
Favori
19.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satış stratejisi. Başka bir şey değil bunlar. Bir marka su geçirmez dedi hemen diğer markalarda atladı. Su geçirmeyen telefon yok bence. Az geçiren telefon var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: effida

Satış stratejisi. Başka bir şey değil bunlar. Bir marka su geçirmez dedi hemen diğer markalarda atladı. Su geçirmeyen telefon yok bence. Az geçiren telefon var.

Evet hocam şu işi halledebilirsem bir daha da suya felan sokmam.
  • Arkadasim sorun düzeldi mi?? Ayni sorunu bende yasiyorum su an.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2bin tl ver suya sok akıl mantık işi degil ben olsam gözüm gibi bakarım

• Servisin savunması şu olur: Su geçirmez değil suya dayanıklı. Sony almam aldırmam

• Eğer atladiysaniz 1metre derine gecirmesi normal çünkü elinizdeki cihaz basınca karşı korumalı. Tuzlu su geçirir mesela.

Ek olarak hakem heyetine başvurun hakli görürlerse ki görürler herhalde paranızı öderler .

• quote:

Orijinalden alıntı: pega_76

Arkadasim sorun düzeldi mi?? Ayni sorunu bende yasiyorum su an.

Sorun devam ediyor.Cihaz garantiden tamir edilmeden geldi.

"Cihazınızda sıvı teması tespit edilmiştir.Ekonomik olmayan onarım.Tamirsiz iade." yazmışlar.
  • arkadaşlar benimde havuza girdimi z2 su kaçırdı ön kamera arka kamera hepsi su kabarcıkları girdi heryer kapalı olmasına rağmen tüm kapakları açıp sabah öğle akşam 3 seans saç kurutma makinasıyla 10 ar dk sıcak hava vurdum yan kapaklardan içine tek bir su taneciği dahi kalmadı ama tabi pirinç en sağlıklı yöntemi bu arada telefona hiç bir şekilde güvenmeyin telefon su geçiriyor bi süre sonra
  • Kardeşim kusura bakmada telefonun 1 metre suyun altında ne işi var ya? Z2ler su geçirmez değil suya karsi dayanıklı şeklinde lanse ediliyor. İkisi farklı seyler. Geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: cnrkilic

arkadaşlar benimde havuza girdimi z2 su kaçırdı ön kamera arka kamera hepsi su kabarcıkları girdi heryer kapalı olmasına rağmen tüm kapakları açıp sabah öğle akşam 3 seans saç kurutma makinasıyla 10 ar dk sıcak hava vurdum yan kapaklardan içine tek bir su taneciği dahi kalmadı ama tabi pirinç en sağlıklı yöntemi bu arada telefona hiç bir şekilde güvenmeyin telefon su geçiriyor bi süre sonra

Saç kurutma ile kurutmuşsunuz,bunu yapmamanız söyleniyor kılavuzlarda.Hem yanlış kullanıyorsunuz sonra da telefona bok atıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezizekalı

quote:

arkadaşlar benimde havuza girdimi z2 su kaçırdı ön kamera arka kamera hepsi su kabarcıkları girdi heryer kapalı olmasına rağmen tüm kapakları açıp sabah öğle akşam 3 seans saç kurutma makinasıyla 10 ar dk sıcak hava vurdum yan kapaklardan içine tek bir su taneciği dahi kalmadı ama tabi pirinç en sağlıklı yöntemi bu arada telefona hiç bir şekilde güvenmeyin telefon su geçiriyor bi süre sonra

Saç kurutma ile kurutmuşsunuz,bunu yapmamanız söyleniyor kılavuzlarda.Hem yanlış kullanıyorsunuz sonra da telefona bok atıyorsunuz.

Telefona mok atılmıyor kardeşim. Telefonları su almış kullanıcı hatası diye geri gönderilenlere tavsiyem şudur: bu telefonun Türkiye tanıtım lansman reklam filmi vardı boğazda deniz altında gezdirdiler telefonu onu internetten indirip mahkemeye delil olarak sunsunlar adamların iddiası su geçirmez hatta denizde boğazda bile diye, mutlaka kazanırlar. Su geçirmez diye 2000 tl bayılıp hüsrana uğrayan arkadaşlara tavsiyemdir.

• tam bir hayal kırıklığı yaşadım şuan konuyu görünce. Sonuna kadar haklısın bu şekilde lanse edilip kullanıcı hatası diye geri yollanması olacak şey değil. eğer 2000 tl boşa gidecekse bile uğraşın yine de. Hakem heyetine başvurun mutlaka. Kimse uğraşmadıkça bu sorun düzeltilmez. Geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Saracen

2bin tl ver suya sok akıl mantık işi degil ben olsam gözüm gibi bakarım

aynen öyle hocam bende bir iki haftaya kadar z2 veya g3 alacagim. gözüm gibi de bakacagim telefona.

arkadaşlara da tavsiyem sony z serisinin havuz altında su geçirmeyen selfieli fotograf reklamlarına inanmasınlar. sony z2 alacaklarsa suya dayanıklılık olayını bir kaza ile telefona su dökülür veya telefon elden,cepten kayar sulu zemine düşer diye en azından kurtarilabilir bir koruma kalkanı olarak görsünler.

zaten adamlar su geçirmez demiyor suya karşı dayanıklıdır diyor.
  • quote:

quote:

Kurutma makinesisiyle kuruttu diye mi su girdi telefona? Yanlış olan ne telefon zaten su geçirmiş. Nasıl bir akla sahipsiniz yüzde kaç hissesi sizin Sonynin hadi paylaşın bizlerle.

• quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

quote:

quote:

Kurutma makinesisiyle kuruttu diye mi su girdi telefona? Yanlış olan ne telefon zaten su geçirmiş. Nasıl bir akla sahipsiniz yüzde kaç hissesi sizin Sonynin hadi paylaşın bizlerle.

/>

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

quote:

quote:

/>

Cevap bulamayınca tabi. Takıl sen Sony'den aldığın hisselerle.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Undomiel.

tam bir hayal kırıklığı yaşadım şuan konuyu görünce. Sonuna kadar haklısın bu şekilde lanse edilip kullanıcı hatası diye geri yollanması olacak şey değil. eğer 2000 tl boşa gidecekse bile uğraşın yine de. Hakem heyetine başvurun mutlaka. Kimse uğraşmadıkça bu sorun düzeltilmez. Geçmiş olsun

Teşekkürler hocam.Hakem Heyetinden olumlu sonuç çıkar umarım.
  • gecmıs olsun

• Geçmi? olsun karde?im. Tüketici haklarynda emsal dava vardy sanyrsam. Parany alyrsyn , i?in pe?ini byrakma
  • @Telles15 teşekkürler

@Mocle Sağolun hocam sonuna kadar arayacağım hakkımı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.