Şimdi Ara

Xperia Z2 Paralel İthalat Dock + NC 1950 (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.104
Cevap
13
Favori
46.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bır haftalik xperia z2 cıhazım uygun fiyatlı satılıktır ılanımı ıbceleyebılırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba z2 hakkında mesaj atmak istedim. ben bu konuyu yeni görüyorum. ilk başlarda z2 teknosa bimeks vs. yerlerden almak istedim ama kutu içeriği olmadıgını görünce almadım(ki bilirsiniz gürültü engelleyici kulaklık ve dock'u yabancı ülkelerde kutu iceriği olarak vermekteler ve türkiyede bunlar 149 ve 169 tl gibi fiyatlara satıyorlar). dolayısıyla paralel ithalatha yoneldim ve bu konuyu gordum hala bişeyler ayarlıyormusun yada yardımcı olabılecekmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: n00p

merhaba z2 hakkında mesaj atmak istedim. ben bu konuyu yeni görüyorum. ilk başlarda z2 teknosa bimeks vs. yerlerden almak istedim ama kutu içeriği olmadıgını görünce almadım(ki bilirsiniz gürültü engelleyici kulaklık ve dock'u yabancı ülkelerde kutu iceriği olarak vermekteler ve türkiyede bunlar 149 ve 169 tl gibi fiyatlara satıyorlar). dolayısıyla paralel ithalatha yoneldim ve bu konuyu gordum hala bişeyler ayarlıyormusun yada yardımcı olabılecekmisin

Hocam malesef herkes başının caresine baktı olmadı bizde bekledikte anlaşılamadı
  • Arkadaşlar bende bu telefona hayran kalmıştım ama dün lg g3 ü görünce vazgeçtim hem dahili hafıza 32 gb hemde 2.5 ghz işlemci ile buna üstünlük sağlıyor 3 gb ram olayıda aynı olunca iyi ki almamışım dedim açıkçası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozgens kullanıcısına yanıt
    Hocam yorum yapmıyorum Bu telefonlarda Kağıt üzerindeki diye bir tabir vardır en çok samsung ve lg için geçerlidir.EKRANI HARİCİ HİÇBİR ÜSTÜNLÜĞÜ YOK. Pil,Kamera,kasa kalitesi,arayüz perfonması,oyun performansı,Thermal Throating,Sony nin kendine Özel uygulamaları ses sistemi herşeyiyle z2 Sadece ekran var ama onun zerresinü taşıyacak pil koymamışlar şu Android L veya kitkatın hata sürümleri iyice gelsin her konuda performans farkı yiyecektir.Sd805,808 ve 810 çok şey vaadediyor 0.2ghzlık oc işlemci pek önemli değil ısınma sorunu vs

• quote:

Orijinalden alıntı: blank42

Arkadaşlar

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-z2-d6503-cep-telefonu-119130657
    1979 TL %10 indirim var gittidiyiorda 100 TL'de bonus 1681 TL'ye geliyor nasıl fiyat ?

%10 indirimi nasıl alıyorsunuz.
    Daha önceki alışverislerden dolayı size tanınan bir hakmı

• Beyler noldu herkez sustu. Bi sessizlik çöktü konuya.. Yokmu yeni fırsat kampanya filan ?
  • SONY XPERİA Z2 D6503 AKILLI TELEFONU için şuan en sıcak fiyat bu galiba >http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-z2-d6503-akilli-telefonu-119830567
  • http://www.ereyon.com.tr/urun/sony-xperia-z2.aspx

arkadaşlar bundan daha uygun dist. garantili ürün yok sanırım?
  • scazy S kullanıcısına yanıt
    Acaba satıcı güvenilir mi baya işlem yapmış ama 1899- %10 gg indirim - 50 tl world puan - 27 tl avantajix ile 1635 tl ye geliyor...oldukça uygun
  • gitti gidiyordaki %10 olayı nedir yahu anlamadım ben. kişiye özel galiba bu indirim. bugün almam lazım arkadaşlar .telefon lazım bana . docklu ve gürültü önleyici kulaklıklı.
    birde ; almanyadan alınan cihazda dock ve kulaklık çıkarmı kutudan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husbos -- 3 Temmuz 2014; 14:30:25 >
  • husbos H kullanıcısına yanıt
    mediamarkt.de sitesindeki ürünlerde smartband ve gürültü kulaklığı çıkıyor. zaten sitesinde de smartband olduğu yazıyor. bende almanyadan düşünüyorum ama bu ara o taraftan gelenim yok :( siz nasıl getirtceksiniz istanbuldamı oturuyorsunuz?
  • bu linkteki ürünler ne kadar güvenilir bilmiyorum ama fiyatları çok çok uygun geldi bana...
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-sony-xperia-z2-renkler-mevcut-garantili-sifir-kayitli-faturalidr-170551203/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcan258

bu linkteki ürünler ne kadar güvenilir bilmiyorum ama fiyatları çok çok uygun geldi bana...
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-sony-xperia-z2-renkler-mevcut-garantili-sifir-kayitli-faturalidr-170551203/detay/

dostum aynı adamla akşam 4 buçuk sıraları irtibata geçtim. çok güzel fiyat dedim. evet abi deddi yüzde 5 te indirim yaptı bin beşyüze bıraktı. pasaport kaydı da var dedi sorun yok kesinlikle dedi .kargolar çıkmak üzere parayı çıkar hemen sana da göndereyim dedi. allahtan düşünürken eft saatini kaçırdım. tekrar aradım dedim ki yarın gelip elden alsam nasıl olur. adamın dediği elden satışımız yok.!! nasıl olmaz falan. yan işmiş bu çok yoğunmuş . neden güvenmiyormuşum. günde 30-40 tane satıyormuş vs.vs.vs paşavra hepsi. ramazan ramazan verilmiş sadakamız varmış. dikkatli olmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: forevergs1313

mediamarkt.de sitesindeki ürünlerde smartband ve gürültü kulaklığı çıkıyor. zaten sitesinde de smartband olduğu yazıyor. bende almanyadan düşünüyorum ama bu ara o taraftan gelenim yok :( siz nasıl getirtceksiniz istanbuldamı oturuyorsunuz?

üst komşunun kızı var orada. daha konuşmadım ama onlar geldi aklıma rica etsem getirir herhalde. media mrkt fiyatı ne orda acaba.
  • husbos H kullanıcısına yanıt
    Güzel bir kampanya kodu ve word kart indirimi ile telefon hizlial.com da 1950 TL gibi güzel bir fiyata geliyor. Keşke maximum karta yapsa hemen alirdim ama Finansbank word karta hic bulasamam...üstüne bir de avantajix eklersek urun 1910 gibi super bir fiayata geliyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu almadan para göndermeyin yazık günah..adam fiyatı ucuz tutuyor sonra kaparo yada paranın tümünü istiyor. Sakın kurumsal olmayan kişi yada sitelere para göndermeyin. 100 tl fazla verin sağlam olsun

• valla haklısınız direkten döndük.. akşam sahibinden sitesine şikayet ettim sabah kullanıcıyı silmişler..
  • Bizdeuygun da fiyat 1840 olmuş toplanalım beyler

• selam arkadaşlar bu cihazla note3 arasında kaldım bugün tam alıyordum teknosadan bekleme kararı aldım kullanan arkadaşlar memnunmu bu kadar para verilip alınacak bir cihazmı bana yardım ederseniz sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.