Şimdi Ara

Xperia Z2 Paralel İthalat Dock + NC 1950 (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.104
Cevap
13
Favori
46.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankaralılar beni de aranıza dahil edebilirsiniz...
  • Yani dahil ederseniz sevinirim...
  • beyler paralel ıthalat alımından cumartesıye kadr sonuz cıkmazsa ankaralı arkadaslar ıle bır araya gelıp 21 haazıran bır araya gelıp işimze gelen bi satıcıdan elden almayı dusunuyoruz

Ankaralı alıcılar cuma gunune kadar burdan bısey cıkmazsa cumartesi günü ankaradan alacagız ilgilenen arkadaşlar konuya gelsın yazsın

(bu sadece b planıdır) bekleyecek sabırda kalmamıstır

http://forum.donanimhaber.com/m_93319410/f_//tm.htm#93319410
  • EgeTurk kullanıcısına yanıt
    14 gün cayma hakkı diye duymuştum. Ama nasıl uygulandığını bilmiyorum. Elden almak istersem nasıl alabilirim? Beylikdüzü'ndeyim.
  • http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-sony-xperia-z2-sifir-dock-adina-faturali-mil-puan-ko-viastore-168302123/detay

Arkadaşlar bu egetürk ün konuştuğu şirket adamın elinde netcell vodafone garantisi olan bridgestar mı ne birde delta garantili cihaz var mış elinde adanada olan varsa gitsin bayiden alsın bize söylesin diğer türlüde kapıda ödeme yapıp ürüne elinizde bakıp alabilirsiniz ama EgeTurk Alper kardeşimizle ben benim uğraştığım siteyle irtibata geçiyoruz ve Alper şuanda 1800e netcell yani distrübütör garantili son mamül arıyor Beklemek istemeyen üstteki siteyle irtibata geçsin hiçbir siteye kefil değilim o yüzden kapıda ödeme sipariş edin bize ncdock 1950 ye bırakacaklarını söylediler perakende de toptanda farketmez diye ama siz toplu söyleyinki diğer arkadaşlar da fiyat yükseltmesin hak geçmesin

Dediğim gibi iki şirket kovalıyoruz beklemekten sıkılan yukarıyı denesin derim telefonla görüştük ama adanada tanıdığı olan varsa o görüşse daha iyi olur iyi forumlat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up up up
  • Selamlar
    Forumu bayagi bir suredir takip ediyorum.
    Tam olarak sizce daha ne kadar bekleriz.
    Yada bekliyelim mi?

• duman6966 D kullanıcısına yanıt
    Beklemek istemeyen üstteki şirketle kapıda ödeme talimatı yapsım derim benim görüştüğüm şirket malı gümrükten çekemedi cumaya kadar çeker gibi me geliyorinşallah

• Hocam tahmini fiyat ne gibi geliyor size yani ne kadar için uğraşcaksınız.
  • inşallah beklemeye devam :D
  • Sitedeki via store güvenilir midir sizce diğer telefonlarda ucuz baya bi bazı telefonlarda da yasal pasaport kayıtlı oldumu sorun çıkar mı kapanma gibi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enevre -- 17 Haziran 2014; 20:56:29 >
  • bir satıcı da şu konuyu takip edip demediki arkadaşlar ben satayım size :D:D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedyboys

bir satıcı da şu konuyu takip edip demediki arkadaşlar ben satayım size :D:D:D

aynen öyle
  • ya arkadaşlar
    artık sinirlerim son haddinde ya bu ne değerli bir cihazmış.
    daha doğrusu piyasa ne kadar 3 kağıtcı çakal doluymuş.
    bizde uygun zamanın da z1c 1999 tl satılırken 1499 fiyat la satıyordu şimdi neden z2 için aynısı yapmıyor ne oldu alış yerini mi değiştirdi. nedir bu yalancı tiçaret.
    ve kesinlike parel ithalat için 1800 ve yukarı yazık.
    almanya da cihaz 499 euro lara düşmüş 1450 gibi rakama +120 pasaportla 1570 tl ye geliyor.
    ama bizde p.i 1900 tl fiyat yazıyor bu ne saçmalık.
    millet ne dalga geçiyordur bizle bu ne ya bir ankara bir konya ne çok şişirdik cihazı buraya girip takip eden satıcı varsa bizim gibi enayileri görüp nasıl olsa satarız diyordur
    sıkıldım harbiden yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

ya arkadaşlar
    artık sinirlerim son haddinde ya bu ne değerli bir cihazmış.
    daha doğrusu piyasa ne kadar 3 kağıtcı çakal doluymuş.
    bizde uygun zamanın da z1c 1999 tl satılırken 1499 fiyat la satıyordu şimdi neden z2 için aynısı yapmıyor ne oldu alış yerini mi değiştirdi. nedir bu yalancı tiçaret.
    ve kesinlike parel ithalat için 1800 ve yukarı yazık.
    almanya da cihaz 499 euro lara düşmüş 1450 gibi rakama +120 pasaportla 1570 tl ye geliyor.
    ama bizde p.i 1900 tl fiyat yazıyor bu ne saçmalık.
    millet ne dalga geçiyordur bizle bu ne ya bir ankara bir konya ne çok şişirdik cihazı buraya girip takip eden satıcı varsa bizim gibi enayileri görüp nasıl olsa satarız diyordur
    sıkıldım harbiden yaa

Tüm hislerime tercüman oldunuz ellerinize sağlık fazla söze gerek yok

• enevre kullanıcısına yanıt
    Via store u bilmem kapıda ödeme güvenilirdir elinizde faturayla garantiniz olduktan sonra kapanmadan korkmayın hem cihazların bir kısmı netcell tabi kaldıysa Adana da olan varsa direk şubeye baksın

• beyler yarın Allah kısmet ederse telefon alacagım ancak yurt dısı kayıtsız elımde pasaport oldugu ıcın sorun olmayacak nelere dıkkat etmelıyım kasa acıklıgı ve lens kaymasını nasıl anlarım olu pıksel ı testını yapacagım ancak otekılerı nasıl dıkkat etmelıyım hangı serılerde genelde bu sorunlarla karsılasıyor yardımlarınızı beklıyorum
  • Sizden haber bekliyoruz:)

• quote:

Orijinalden alıntı: SAYKOOO14

beyler yarın Allah kısmet ederse telefon alacagım ancak yurt dısı kayıtsız elımde pasaport oldugu ıcın sorun olmayacak nelere dıkkat etmelıyım kasa acıklıgı ve lens kaymasını nasıl anlarım olu pıksel ı testını yapacagım ancak otekılerı nasıl dıkkat etmelıyım hangı serılerde genelde bu sorunlarla karsılasıyor yardımlarınızı beklıyorum

Hocam yanlış yönlendiriyorsam affola ama bildiğim kadarıyla lens kayması kameraya bakınca bariz belli olan bi durummuş yani gözle görülür birşeymiş,kasa açıklığı ise kasanın cevresine kagıt bile girmemeliymiş eğer kağıt sıkıştırabiliyorsan kasa cevresine kasa açıklığı var demekmiş ben okumuştum bunları doğrudur umarım.
  • Telefonun kaçıncı hafta ürünü olduğunu neresinden anlayabiliyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batu78 -- 18 Haziran 2014; 1:27:02 >
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.