Şimdi Ara

Xperia Z2 Paralel İthalat Dock + NC 1950 (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.104
Cevap
13
Favori
46.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kıbrıstayım. Kulakiçi kulaklık + Kulaklık ucları + Usb kablosu + sarj adaptoru + Telefon =1800 lira. Şuan için bu fiyat pahalı çünkü öğrenciler haftaya gitmeye başlıyor 100 tane getirtmiş söylediğim telefoncu 1 tane kalmış. Pazartesi bidaha getirtcek onları da gidenlere sattıktan sonra fiyatları indirir yani 2-3 hafta sonra 1600 liraya düşmesini bekliyorum. Şimdi bu pazarlıklar olmazsa benim 1800'e buradan satın almam kârlı olmayacak mı? bir de bekleyip düşünce alırsam ki öyle olacak 1700'e aldım diyelim kayıt parası önemli değil kaydettirmeyeceğim z3 kaydettiririm seneye. BUrdan almam mantıklı oluyor değil mi? Dock ta 30 liraya orjinal ayarlarım telefonun yanında dedi?
  • Ankaradaki arkadaşlarla birlikte alacaksak ben de varım.
  • Forumdaki arkadaslar ne yapiyoruz?
    Sizden haber bekliyorum
    Ne zaman alacagiz z2
    Yoksa herkez kendi basina mi alacak.
    Beklemiyelim mi!
    Lutfen bu isi kovalayan arkadaslar bilgi verebilir mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • duman6966 D kullanıcısına yanıt
    PLATİNİUM DAN HEBER BEKLİYORUM ONDAN GELEN CEVABA GÖRE HARAKET EDECEĞİM BİR DE EGE TÜRK VAR HABERLERİNİ BEKLİYORUM BAKALIM
  • Mysti.win M kullanıcısına yanıt
    anladım ayrı ayrı orjinal olarak satan neresi var acaba ? eger fiyatlar uygunsa sadece telefonu alır, diğer ürünleri dedigin gibi dışardan alırım. tabi ürünler orjinalse
  • duman6966 D kullanıcısına yanıt
    Çarşamba'ya kadar bekleyeceğim. Toplu adım atılmazsa kendi adımlarımı atacağım.
  • Bugun yetkili kişiler ile görüştük gümrükten malı daha alamamışlar benden onlardan haber bekliyorum yarın tekrar soracaz şuan için durum bu
  • İyi günler acaba tahmini fiyat ne olucaktır alacağınız ? Eğer 1700 1750 arası ise bende alabilirim.
  • Buradan alım olmazsa arkadaşlar ben de Ankaradayım
  • Z1 almayı düşünüyorken bu konuyu gördüm, ister istemez aklım Z2'ye kaydı . Konu çok karışmış, biri son durumu özetleyebilir mi ?

Bu arada Ankara'dan toplu alalım diyen arkadaşlar, ben de perşembe yada cuma gününden itibaren Ankara'da olacağım.
  • 0o__xXx__o0 kullanıcısına yanıt
    dostum imkanın varsa bırak Z1 i vur Z2 nin dibine :) Ekram ve bazı konularda çok çok daha iyi olmuş Z2. :)
    Konunun özetini isteme bence ortalık çok karıştı. 2-3 gün burayı takip et. bazı arkadaşlar toplu alım için uğraşıyor. eğer mümkün olursa iyi bir fiyat bulacaklar inş. Az bekle belki senin içinde uygun bir fiyat olur
  • Aksesuarsız Distribütor garantili ürün 1800 TL den fiyat alsam kimler almak ister ?
  • EgeTurk kullanıcısına yanıt
    Ben alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: riveryilmaz

Ben alırım

Tmm almak isteyenlerin bi sayısı netleşsin ona göre bişeyler olabilir .
  • EgeTurk kullanıcısına yanıt
    Tamam kardeşim hadi inşallah.
  • 0o__xXx__o0 kullanıcısına yanıt
    Ben özetleyeyim.
    Z2 çok güzel bir telefon. Topluca almak istiyoruz.
    Bazı arkadaşlar bunun çalışmalarını yapıyor ve şimdiye kadar ciddi emek harcadılar. (Teşekkür)
    Amacımız iyi bir garantiden fazla feragat etmeden biraz daha uygun fiyata alabilmek.
    Ancak nereden, ne zaman ve nasıl alacağımız kesinleşmiş değil.
    Seçenek olarak aksesuar konusunda (gürültü engelleyici) NC kulaklık ve manyetik şarj için dock station ile birlikte alabiliriz.
    Cihazı sade kutu olarak yani basit kulaklık ve basit şarj cihazıyla da alabiliriz. Fiyatlara göre karar verilecek.

Birkaç gün içinde bir gelişme olursa takibe devam edeceğim. Haftasonuna kadar bir gelişme olmazsa kendim almayı düşünüyorum.
    Ayrıca telefonu alırken 20. veya 21. haftanın üretimi olması gibi ve benzeri teknik detaylar da göz önüne alınacak.
  • Ben alırım Ege
    Edit: ilave
    Cihaz 20. veya 21. haftanın ürünüyse, ölü piksel gibi ciddi bir sıkıntısı yoksa alınır. :) :) :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frhtnc -- 16 Haziran 2014; 17:21:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EgeTurk

Aksesuarsız Distribütor garantili ürün 1800 TL den fiyat alsam kimler almak ister ?

Aksesuarsiz derken,
    Standart kutulu degil mi?
    Ben varim o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1800 TL den Distribütor Garantili(Sony Eurasia) Standart Kutu İçeriğiyle Almak isteyenler renk ve nasıl ödeme yapabileceklerini belirtsinler.

Bu şekilde hem sayı hemde cihazların renkleri belli olur tabiki ödeme şeklinizde önemli ona göre net birşeyler konuşabilirim bu fiyattan alabilmek adına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frhtnc

Ben alırım Ege
    Edit: ilave
    Cihaz 20. veya 21. haftanın ürünüyse, ölü piksel gibi ciddi bir sıkıntısı yoksa alınır. :) :) :)

Cihazın hangi hafta ürünü olduğunu öğrenebilirsem aktarırım ama siz bunu öğrenemeyecekmiş gibi düşünün ölü piksel durumunu zaten kimse garanti edemez öyle birşey olursa 14 gün çayma hakkınız var ürünü geri yollar para iadesi veya ürün değişimi istersiniz özetle bunlar benimle ilgili hususlar değil bunları göze alacaksınız.

Bu dediklerim söylemiş olduğum fiyattan ürünü almak isteyen arkadaşların hepsi için geçerlidir ölü piksele vs ben birşey yapamam sonuçta kapalı kutu adrese gidecek cihaz.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.