Şimdi Ara

Xperia Z2 + Dafoni Darbe Emici Film + Scr10 Kılıf + İndirim!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Xperia Z2 + Dafoni Darbe Emici Film + Scr10 Kılıf + İndirim!!!
    Kozmetik olarak 10 üzerinden 8 alır. Gayet temiz kullandım. Aldıktan 1 hafta sonra dafoninin önlü arkalı darbe emici filminden taktırdım. Yanında da bir adet vereceğim. Scr10 deri kılıfı da var. Şarj kablosu pakedinden dahi çıkarılmamıştır. 1 yıl daha garantisi vardır ve sony eurasia garantilidir. İzmir için elden satış önceliğimdir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 24 Ağustos 2015 Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• cihazın resimleri var mı ? neden 8/10 vuruk çizik herhangi bir sıkıntı mı var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: swearer

cihazın resimleri var mı ? neden 8/10 vuruk çizik herhangi bir sıkıntı mı var ?

resimler akşama hazır olur. metal çerçevede ve güç tuşunda boya atması var..
  • sony xperia sp kullanıyorum kasa kenarlarında boya atması klasik sorunu bu markanın, artık daha iyi yapıyorlar ama çok çok sağlam telefon 3 kez sürüklendi belki 30 kez düştü sadece kenarları çizikle dolu kasa satılıyor onu alıp taktırcam yani çizildiğine bakmayın ayrıca e4 gibi modellerde ekran zaten korumalı kırılmaz taktırmanıza gerek yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.