Şimdi Ara

Xperia Z2 (167)eXistenZ Ultimate | 4.0.0 | Light & Dark

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • KURULUMU ÖNCELİKLE CİHAZINIZ ROOTLU OLMALI, AYRICA BOOTLOADERS KİLİDİ AÇIK VE KAPALI CİHAZLAR İÇİN KOLAYLIKLA YÜKLEYEBİLİRSİNİZ.

1:öncelikle 23.0.1.A.0.167 sürümü için sağlıklı bir root olmadığı için 17.1.2.A.0.314 (4.4.2)flashtool ile telefonunuza yükleyiniz.
    2:cihazı root yapmalısınız ..( http://forum.donanimhaber.com/m_99169113/f_//tm.htm#100454017 )root hakkında gereken her şey verdiğim konu başlığında var.
    3:cihazınıza 167 sürümü rootlu şekilde yükledikten sonra recovery modunu açıp.öncelikle backup yani telefonun yedeğini almalısınız,sonra ( Wipe Data, Cache and Dalvik Cache)silip recovery modunda eXistenZ Ultimate v 4.0 (http://www.mediafire.com/download/u34xqc49m6472k6/Xperia_Z2_eXistenZ_Ultimate_4.0.0.zip)flashlıyoruz.

şimdi sony cihazlarda en çok sorun teşkil eden özellikle güç dügmesini ikide bir bastırıp ekranı açıyorduk.sony son olarak 4.4.4 te ekranı açma sıkıntısını bir nebze gidermiş açılış için tık özeliğini getirmişti.ama aynı sorun ekranı kapatma da devam ediyor.du..xda kulanıcıları bu konuda da güzel bir özellik eklemişler ekranı açma ve kapama ekranın alt menü kısmına yerleştirmişler.dokunmatik kısmına tıklayarak ekranı açıp kapatıyoruz.
    verdiğim linkteki dosyayı indirip recovery den kuruyorsunuz.Kurulum aroma dan açıldığında şeçeneklerden 2 ci seçip kurulumu bitiriyorsunuz.şimdiden hayırlı olsun ..

http://www.mediafire.com/download/b32nv2bccoq0i99/AROMA+SystemUI+Mod+Z2+KK+v1.zip

niaboc79 ve Rajeev Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CorelDraw04 -- 21 Aralık 2014; 20:44:53 >

• 3g üzerinden görüntülü görüşmemi eklenmiş acaba?
    3. sıradaki resimde arama ekranında video var da
  • quote:

Orijinalden alıntı: kervan95

3g üzerinden görüntülü görüşmemi eklenmiş acaba?
    3. sıradaki resimde arama ekranında video var da

görüntülü arama eklenmiş
  • Mrb 314 rom yükledim ama root yapamadım usb hata ayıklama bilinmeyen kaynaklar seçili easyroottool v12.4 var hata alıyorum sorun ne olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Root dosyasını masaüstüne atıp öyle çalıştırın (64 bit yönetici olarak çalıştırın)

• Aksam tekrar deniycem 438 rom yüklemesim 314 veya 438 rom farkeder mi 314 mü kurmam gerekli easy root tool v12.4 de oluyor mu v9 da denedim olmadı yanlız masa ustune atıp denemedim ins dediğiniz gibi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mateseko -- 22 Aralık 2014; 10:47:25 >
  • Dediğim gibi yaparsanız mutlaka olur. Ayrıca Ben sadece 314 denedim.

• Yardımınız için tesekkürler 314 telden kurdum aksama evde root yaparım v12.4 le tekrardan denerim

• Sonunda yaptım tesekkürler yardımcınız için eXistenZ Ultimate yüklerken bir sürü seçenekler cıktı bunlar neler hepsini mi sevmedim gerekiyor

• Yok gerekmiyor istediğini yukleyebilisiniz. Son olarak verdiğim dosyayı yüklemelisin.

• Onuda yukledim super oldu tesekkürler

• 4.5 için aynı yolu izleyerek yükleme yapıyorsunuz

• 4.5.0. ı kurdum ama görüntülü arama secenegini göremedim ve bildirim sesleri yok denecek kadar az sekilde cıkıyor sesi herkesdemi böyle yoksa yapmam gereken bir şeyler mi var ?
  • baros-66 kullanıcısına yanıt
    Romu yükledikten sonra ön belleği silmelisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: assault79

Romu yükledikten sonra ön belleği silmelisiniz

Nasıl yani kardes anlamadım biraz detaylı ve ancılam sekilde anlatabilirmisin ?
  • baros-66 kullanıcısına yanıt
    Romu yükledikten sonra recovery moda iken wipe data yapmanız lazım

• quote:

wipe data factory reset format data yaptım ama olmadı sanırım 4.5.0 da yok görüntülü konusma ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baros-66

quote:

wipe data factory reset format data yaptım ama olmadı sanırım 4.5.0 da yok görüntülü konusma ?

Görüntülü görüşme yapılması o şekilde imkansız yani o yapılan işlem ikinci parti yani resmi olmayan bir iyileştirme dir.zaten az kaldı lolipop geliyor

• Telefonda şuan bu rom yüklü ancak telefonun teması siyah bunu bir türlü beyaza çeviremedim nasıl olacak bu işlem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.